Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 30/09/2023)

Nie ma wiele środki transportu lepiej niż w pociągu, ale rzeka rejs jest zbliżona! Jest to luksusowy i bez pośpiechu sposób, aby odkryć rozkosze Europie, widząc miast, regiony, i kraje z nowej perspektywy. można zbadać intrygujących miejsc docelowych że może inaczej być pominięte z trasy wypoczynkowego. Nic dziwnego, że tak wiele osób wybiera malownicze trasy aby zobaczyć 5 Najpiękniejszych rzek w Europie Przeglądaj!

 

1 z 5 Najpiękniejszych rzek w Europie: Dunaj

Długość: 1,783 mila / 2,870km

Trasa: Niemcy – Schwarzwald do Morza Czarnego

Weź Dunaju rejs jeśli lubisz historię, wykwintne jedzenie, oraz niezapomniane przeżycia. Przemierzaj nowoczesnego miasta Amsterdam w Zachodnia Europa na Dunaju, który powoli opada na marginesie Europy Wschodniej Zabytki historyczne, takie jak Salzburg (miasto muzyki), albo skoczyć do odwiedzenia barów ruina modny Budapeszt. Ten zbiór europejskich rejsów rzecznych zmiecie cię do snu przestrzeni wypełnionej nowych doświadczeń, osobliwości miasta, odgłosy, pachnie, i gastronomicznych spotkań.

Pociągi Monachium do Salzburga

Salzburg Pociągi Passau

Pociągi Wiedeń do Salzburg

Salzburg Wiedeń Pociągi

Danube river at night

2 z 5 Najpiękniejszych rzek w Europie: Rodan

Długość: 505 mila / 813km

Trasa: Alpach szwajcarskich do Morza Śródziemnego

Rhone rzeka Jest to historyczny rzeka Szwajcaria oraz Francja i jeden z najważniejszych dróg wodnych Europa. Nic więc dziwnego, że jest na naszym lista 5 Najpiękniejszych rzek w Europie w celu zbadania.

Jest jedynym dużym rzeka płynąca bezpośrednio do Morze Śródziemne i podjął się dokładnie Alpine. To sprawia, że ​​różni się od jej północnego sąsiada, Ren, które pozostawia wszystkich jego cech charakterystycznych alpejskich tyłu, gdy opuszcza Szwajcarię. Malownicza i często dziki przebieg Rhone, charakterystyka przepływu wody w tym, i sposób, w jaki został wykorzystany przez ludzi wszystkie zostały ukształtowane przez wpływy górach, aż do ujścia rzeki, gdzie osady znakowanie Rhone w alpejskim lodowcu są prowadzone w ciepłych wodach Morza Śródziemnego.

Zurych pociągom Chur

Genewa pociągom Chur

Milan Pociągi Tirano

Pociągi Bergamo do Tirano

Rhone Switzerland Rivers In Europe

3 z 5 Najpiękniejszych rzek w Europie: Główny

Długość: 326 mila / 525km

Trasa: Kulmbach do Mainz, Niemcy

Główna rzeka jest 327 mil długości i jest najdłuższą rzeką znajduje się w całości w Niemcy. Płynący ze wschodu na zachód, Główny dołącza do Renu w Moguncji, Niemcy. Główna rzeka zaczyna się w regionie Górnej Frankonii Niemiec; Jednakże, rzeka żeglowna jest uważana tylko pomiędzy Bamberg oraz Moguncja.

w 1992 ten Men-Dunaj otwierany, który łączy głównych i Dunaju. Kanał zaczyna się w Bambergu i spełnia Dunaju w Kelheim, Niemcy. To jest teraz uważany za główną śródlądowej, który umożliwia zarówno mniejsze statki pasażerskie i statki handlowe podróżować między Morza Północnego na zachodzie i Morza Czarnego na wschodzie.

Pociągi Kolonia do Mainz

Frankfurt do Pociągi Moguncja

Berlin Pociągi Moguncja

Bruksela pociągów Mainz

Mainz Germany Rivers In Europe

 

4 z 5 Najpiękniejszych rzek w Europie: jego
Długość: 485 mila / 780km

Trasa: Na północny zachód od Dijon, Francja do angielski kanał Le Havre

Wiele miast posiada cechę, która je identyfikuje, określa ich istnienie, i działa jako impuls, który biegnie przez centrum miast. Sekwana w Paryżu, co jest Tamiza w Londynie, Dunaj w Budapeszcie. To jest epicentrum, obszar, do którego migrują turyści, których należy przestrzegać słynnych atrakcji i uchwycić wspomnienia.

Seine Cruise jest koniecznością!

Myślimy, że można dosłownie wybierać tylko o jednego z rejsów oferowanych Seine i nie będziesz rozczarowany! będzie można zobaczyć najlepsze z Paryża, miasto miłości. Wybór jest szeroki, począwszy. Jeśli masz ograniczony czas, rejsy są dostępne, aby pasowały do ​​Twojego krótkim czasie nie. Dla bardziej wyluzowanego klimatem, cieszyć się Seine dinner cruise, spojrzenie na wieży Eiffla i Luwr, podczas rejsu przez. Czy można łączyć te atrakcje i rejs do ekskluzywnego kombi, wspiąć się na drugim piętrze, podziwiać widoki, i wtedy wybrać się na wycieczkę łodzią, korzystających kolację i kieliszek wina. Można nawet wziąć w Moulin Rouge pokazu jeśli tak fantazyjny? Aby zobaczyć prawdziwą Paryż, Seine cruise jest koniecznością.

Pociągi Amsterdam do Paryża

Pociągi Londyn do Paryża

Rotterdam Pociągi Paryż

Bruksela pociągów Paryżu

 

 

Ostatni pick dla rzek europejskich – Holenderski Waterways

Długość: 528 mila / 850km

Trasa: Holandia na Morzu Północnym

Małe rzeki, kanały, i śródlądowe morza Holandii tworzą Holenderskie Drogi Wodne, i przelotową o to relaksujący sposób na zwiedzanie Europy i jej uderzające krajów o niskich. Wycieczki po miastach w Amsterdamie i Rotterdamie często pojawiają się na trasach, ale punktem kulminacyjnym Holenderski Waterways River Cruise jest seria 19 autentyczne wiatraki wyściełające banków kanał w regionie Kinderdijk. Zaproś kamery gotowy.

Równie wspaniałe są kwiatu wyświetla na Keukenhof, największy ogród kwiatowy. Dywany olśniewające kolory są tworzone przez siedem milionów tulipanów, żonkile, i inne kwiaty – najlepiej w kwietniu i maju. Zwróć uwagę na krótszych rejsów w tej porze roku, ze szczególnym uwzględnieniem holenderskich pól tulipanów.

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

 

Dutch Waterways and windmill

 

Wszyscy na pokład! Zarezerwuj bilet na pociąg na wycieczkę po rzece z Zapisz pociąg dzisiaj i zaczyna pływać!

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “5 Najpiękniejszych rzek w Europie Przeglądaj” na swojej stronie? można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-beautiful-rivers-europe%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)