Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 16/07/2021)

Nie ma lepszego uczucia niż zasypianie na pociąg i delikatnie poruszającej przebudzeniu następnego dnia w miejscu docelowym, zaledwie kilka minut od stoków. W Europie, jesteśmy rozpieszczani, gdy szukamy najlepszych ośrodków narciarskich do odwiedzenia pociągiem. To nie tylko przejazdy overnight że są dobre opcje dla narciarzy, Jednakże. Istnieje szereg ośrodków można osiągnąć w drodze w ciągu dnia podróży koleją z podróży, które, od drzwi do drzwi, są na temat tak szybko, jak latanie.

 

Oto nasz wybór najlepszych ośrodków narciarskich do odwiedzenia pociągiem:

Ośrodki narciarskie do odwiedzenia pociągiem 1 – WENGEN, Szwajcaria

Szwajcaria Ośrodki narciarskie do odwiedzenia pociągiem

 

U podstawy uderzający Jungfrau pasmo górskie jest Wengen, wspaniały alpejski wieś w Wyżynie Berneńskiej. Wkrocz co czuje się jak w przeszłości podczas pobytu w wiosce. Jest to idealne miejsce do przynieść dzieci z jej historii rodziny przyjazna atmosfera i niski klucz nocne życie. Nie na nartach? Nie ma problemu! Działalność non-ski to „flight-seeing” helikopterem, narciarstwo śmigłowcowe, jak również 20km zimowych szlaków turystycznych, Osiem lodowiska curling, i mile tras saneczkowych.

trzy ośrodki, Grindelwald, Wenge, i Murren, są objęte karnetem Jungfrau regionu. To zima przeżyć sen!

Pociągiem: Chociaż można podróżować pociągiem narciarskiego z Londyn St. Pancras z Eurostar do Wengen jest kilka zmian. Jeśli podróżujesz z rodziną, zalecamy coraz lot do Berna lub Zurychu. Stamtąd, brały bezpośredniego połączenia kolejowego poprzez Berno do Interlaken Ost i dalej do Lauterbrunnen. Ostatni kawałek drogi jest osiągalny jedynie szynę od Lauterbrunnen i trwa zaledwie 15 minuty.

Ośrodki narciarskie do odwiedzenia pociągiem 2 – powinien, Austria

Jak możemy wymienić na nartach bez uwzględniania Austria? ten Region SkiWelt, w szczególności, zapiera dech w piersiach! Wieś Soll może pochwalić się 284 km tras narciarskich usianych 77 rustykalne chaty i apres słupy. Wypić drinka z widokiem na pasmo górskie Wilder Kaiser po nocy narty. tak, można przeczytać, że prawo. Cieszyć się Hexenritt i Mond za jedne z najdłuższych tras saneczkowych oświetlony w Europie!

Podróż

Wylot London St Pancras na 15:04 Eurostar do Brukseli, przyjazd 18:05; podjąć 18:25 ICE z Kolonii do Brukseli, przyjazd 20:15; następnie podjąć 21:21 NightJet sen pociąg do Worgl, przyjazd 08:36; stamtąd chodzi o 20 minut autobusem lub taksówką.

Łączny czas podróży: 16 godziny 22 minuty.

Pociągi Worgl Graz

Pociągi Salzburg Worgl

Pociągi Wiedeń do Worgl

Kolonia pociągom Worgl

 

Nasz ostatni pomysł pociąg – Sauze d'Oulx, Włochy

Włochy Ośrodki narciarskie do odwiedzenia pociągiem

 

Jeśli jesteś doświadczonym na nartach, następnie Najlepsze ośrodki narciarskie do odwiedzenia pociągiem będzie Sauze d'Oulx powierzchnia. Gdy spadnie śnieg pola proszek między drzewami naprawdę coś dla siebie. Atmosfera w wiosce jest zabawne i przyjemne, a urok starych brukowanych ulic naprawdę dodaje piękny dotyk do przygody.

Jak się tam dostać

Odstąpić Londyn St Pancras na 9:24 am Eurostar do Paris Nord, zmień stację taksówką, i weź 2:41 po południu TGV z Paryża-Lyon do Oulx, przybywając do 7:23 po południu. Stamtąd to 15 minut autobusem lub taksówką.

podróż kulminacyjnym

Widoki na rozległym jeziorem Bourget, jeden z największych w Francja jezior.

Milan Oulx Pociągi

Pociągi do Turyn Oulx

Genua do Oulx Pociągi

Pociągi Parma Oulx

 

 

Czy już zapakowane torby? Dobry! bo to najtrudniejsza część podróży załatwione. Rezerwując swój pociąg zajmie zaledwie kilka minut, bez opłat administracyjnych! Co za przyjemność! Odwiedzić Zapisz pociąg teraz i zarezerwuj wakacje życia.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fski-resorts-visit-train%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)