Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 05/03/2021)

Bary z muzyką na żywo pojawiają się wszędzie w Europie, oferując sposób, aby zabić czas w tętniącym życiem miejscu, gdzie napoje i pieśni Free Flow. Jeśli chcesz się zabawić w mieście podczas swojego podróż pociągiem, mamy kilka propozycji. Oto nasze top 5 bary z muzyką na żywo w całej Europie:

 

1. Muzyka na żywo w The Record Shop, Paryż, Francja

Sklep Record jest jednym z najlepszych barów z muzyką na żywo we Francji. Jest tuż obok stacji metra Bastille. Nie tylko jest to proste do otrzymania, ale jest również bardzo przytulny. Pasek jest z przodu, i ma prawdziwą scenę koncertową z tyłu Miejsce muzyczne, z widowni ukryty za nim.

miejscowi polecić coraz rezerwację jeśli odwiedzanie tego paska z muzyką na żywo jest na twoim lista kontrolna podróży. Ponieważ wstęp wolny, może być trudno dostać miejsce przy barze. Gdy jesteś w, będzie można korzystać ze wszystkich gatunków muzycznych, całkowicie na żywo.

Pociągi Amsterdam do Paryża

Pociągi Londyn do Paryża

Rotterdam Pociągi Paryż

Bruksela pociągów Paryżu

 

2. Muzyka na żywo w cieczy, Luksemburg, Luksemburg

Luksemburg jest w 5 Najlepsze bary z muzyką na żywo

Ciekawym bar z muzyką na żywo niedawno umieścić Luksemburg na mapie europejskiej nocnego. ciecz Cafe znajduje się w malowniczej okolicy Grund Luksemburga. Jeśli masz zarówno pijących koktajle i Miłośnicy piwa rzemieślniczy w partii podróży, jest to miejsce, aby przejść.

Nawet jeśli jesteś bardzo cieszy Krótki pobyt w Luksemburgu, będzie prawdopodobnie w stanie złapać koncerty muzyczne w ciekłym we wtorki i czwartki. Jeśli jesteś weeknight wojownik, to jest miejsce dla Ciebie.

Bonn do Pociągi Amsterdam

Pociągi Antwerpia do Amsterdam

Hamburg Pociągi Amsterdam

Pociągi Monachium do Amsterdam

 

3. Mury, Rzym, Włochy

Czy można sobie wyobrazić znalezienie nowej lokalnej bar z muzyką na żywo do odwiedzenia każdej nocy podczas swojej europejskiej wakacjach? Wchodzić Mury, jeden z najbardziej legendarnych barów muzycznych na żywo w Rzymie, z koncertów co noc.

Kraty historyczny lokalizacja w samym sercu dzielnicy studenckiej San Lorenzo oznacza, że ​​będziesz w stanie sprostać wielu ciekawe miejscowi. Ogólny, autentycznego rzymskiego doświadczenia, Le Mura to trzeba odwiedzić - na każdej nocy w tygodniu.

Milan Pociągi Rzymie

Florencja pociągom Rzymie

Pisa pociągom Rzymie

Neapol pociągów w Rzymie

 

4. Papuga, Londyn, Wielka Brytania

Widocznie, Idris Elba wie, jakie składniki połączyć w fantastyczny bar z muzyką na żywo. Jego luksusowy bar, Papuga, znajduje się w Aldwych i oferuje ekskluzywny doświadczenie.

Podczas gdy zespół dom ustawia scenę z fantastycznych występów, nie chcesz przegapić Mr. regularne sety Elba. Zgadza się - aktor Hollywood często bierze udział w zabawie, wykonując sety, do korzystania z patronów bar. Jaskrawo-kolorowe koktajle rozjaśnić nastrój dalej w tym tropikalnych ptaków tematyce żywo music bar.

ZAsprzęt do londyńskiego pociągu

Paryż Pociągi Londynie

Berlin pociągom Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

 

5. wodopoju, Amsterdam, Holandia

Ku radości turyści i mieszkańców, którzy kochają tę muzykę na żywo bar, wodopoju już od ponad 25 roku. Kiedykolwiek ty odwiedzić Amsterdam, będzie miał coś do zaoferowania, nawet w ciągu dnia. W słoneczny dzień, nie ma nic lepszego niż relaks na tarasie baru pojemnego.

Jeśli łatwość dostępu jest wysoko na liście priorytetów, Wodopoju bierze koronę za najlepszy bar z muzyką na żywo w Amsterdamie. Ze względu na jego centralne położenie, jest często zatłoczone. Innym powodem, dlaczego tłumy kochają to happy hour, która trwa do 9 PO POŁUDNIU!

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

Wodopoju bar muzyka na żywo w Amsterdam Holandia

 

 

Wizyta którekolwiek z Najlepsze bary z muzyką na żywo Jest to doskonały sposób na rozpoczęcie lub zakończenie Europa Train Trip, więc Zarezerwuj bilety teraz!

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “5 Najlepsze bary z muzyką na żywo w Europie” na swojej stronie? można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-bars-live-music-europe%2F%3Flang%3Dpl- (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)