Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 02/03/2023)

Wiosna to najlepszy czas na podróże po Europie, ale także okres świąt państwowych. Jeśli planujesz podróż do Europy między kwietniem a sierpniem, należy pamiętać o świętach państwowych. Podczas gdy święta państwowe są dniami świętowania i festiwali, są to również dni, w których Europejczycy biorą wolne na podróż. A zatem, może to wpłynąć na dni robocze lokalnych firm, oficjalne strony, i transportu publicznego.

W związku z tym, należy wcześniej wyszukać miejsce docelowe wakacji. Dotyczy to w szczególności świąt w miesiącach rozpoczynających się od kwietnia, w okresie wielkanocnym, do sierpnia. Uważnie przeczytaj podstawowe informacje o wszystkim, co musisz wiedzieć o podróżowaniu do Europy podczas świąt państwowych.

Podróżowanie pociągiem podczas świąt państwowych

Pociągi kursują jak zwykle podczas świąt państwowych w Europie. Jednakże, ponieważ święta państwowe są w Europie dniami wolnymi od pracy, miejscowi korzystają z możliwości podróżowania podczas świąt państwowych. Więc, jeśli daty Twoich podróży przypadają na dni ustawowo wolne od pracy, lepiej unikaj podróży po 10 jestem przez 6 PO POŁUDNIU. co więcej, we wskazanych godzinach, może zabraknąć biletów kolejowych, więc lepiej kup bilet na pociąg z dużym wyprzedzeniem.

Niemniej jednak, święta państwowe to czas, w którym odbywają się najważniejsze festiwale w Europie. Na przykład, podczas sierpniowych świąt państwowych, kolorowe Karnawał w Notting Hill w Londynie, oraz festiwal Gone Wild w Devon, są 2 z najlepszych świąt państwowych w Wielkiej Brytanii.

Pociągi Amsterdam do Londynu

Paryż Pociągi Londynie

Berlin pociągom Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

 

Travelers Couple Admire View of Mountain Lake

Niezbędne święta państwowe w Europie

Dzień Króla w Holandii, Kwietnia 27

Pierwotnie Dzień Króla upamiętniała piąte urodziny księżniczki Wilhelminy 1885. Od tego czasu, Holendrzy wypełniają ulice, zwłaszcza w Amsterdamie, malowanie kanałów w kolorach pomarańczy, Oficjalny kolor Dnia Króla. Więc, przed wyjazdem do Amsterdamu, wcześniej zarezerwować bilety kolejowe, i bilety na statek, aby jak najlepiej wykorzystać swój czas.

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

 

Dzień Bastylii We Francji, lipiec 14

Najważniejsze święto narodowe we Francji, Dzień Bastylii , od tamtej pory jest powodem do wyjścia na ulice Paryża 1789. Podróżni z całej Francji i spoza niej podróżują do Paryża, aby podziwiać światła Wieży Eiffla w Dzień Bastylii. Plany na ten dzień zaczynają się z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Jeśli uważasz, że Paryż jest przepełniony w Walentynki lub Boże Narodzenie, wtedy Dzień Bastylii jest na zupełnie innym poziomie.

Pociągi Amsterdam do Paryża

Pociągi Londyn do Paryża

Rotterdam Pociągi Paryż

Bruksela pociągów Paryżu

 

Belgijskie Święto Narodowe, lipiec 21

Dzień Niepodległości Belgii jest dniem wolnym od pracy, jeden z 10 w kraju. Podczas gdy miejscowi świętują w całym kraju, możesz spodziewać się najbardziej emocjonującej uroczystości w Brukseli, gdzie procesje wojskowe, belgijski wiadukt, i odbywają się fajerwerki. A zatem, jeśli planujesz podróż do Belgii w lipcu, 21-go to data, o której warto pamiętać i zarezerwować bilety kolejowe do Brukseli z dużym wyprzedzeniem.

Luksemburg pociągom Brukseli

Pociągi Antwerpia do Brukseli

Pociągi Bruksela Amsterdam

Paryż Pociągi Bruksela

 

Amsterdam Open Boat Tours

Letnie wakacje w Europie

Lipiec-sierpień to najbardziej ruchliwy czas sezonu podróżniczego w Europie. Od kiedy szkoła się skończyła, większość ludzi woli podróż do Europy z dziećmi w czasie wakacji. Więc, Europa staje się bardzo przeludniona, i to pomimo faktu, że Europejczycy również poświęcają ten czas na podróżowanie. To ostatnie może działać na Twoją korzyść. Jednym z najlepszych sposobów na poznanie Europy jest lokalny, co oznacza, że ​​możesz wykorzystać okazję do kreatywnego podróżowania. Aby wyjaśnić dalej, jeden z najbardziej kreatywne sposoby podróżowania polega na wymianie domów z europejską rodziną wyjeżdżającą za granicę, i to działa zarówno jeśli jesteś z Europy, jak i spoza niej. Jednakże, wymaga to planowania z wyprzedzeniem i przeprowadzenia badań w celu znalezienia domu z dala od domu.

 

Najlepsze miejsca na święta państwowe

Większość ludzi podróżuje do europejskich stolic lub nadmorskich miejscowości. Jednakże, Europa ma wiele pięknych i wyjątkowych miejsc poza utartymi szlakami. Więc, najlepsze miejsca na wakacje bankowe to ukryte klejnoty Europy, które można odwiedzić podczas długiej lub krótkiej podróży pociągiem. Na przykład, rewsie, średniowieczne zamki w Niemczech, i bujne francuskie doliny to kilka miejsc, gdzie można uciec od tłumów.

Dodatkowe wspaniałe miejsca na wakacje bankowe to Alpejskie parki narodowe. W przeciwieństwie do parków narodowych w USA czy Azji, pociągiem można dojechać do dowolnego parku narodowego. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na Szwajcarów, Francuski, czy włoskie Alpy, pamiętaj, że w święta miejscowi również podróżują. Więc, zaplanuj podróż pociągiem z wyprzedzeniem.

Frankfurt w pociągach Berlin

Lipsk w pociągach Berlin

Hanover w pociągach Berlin

Hamburg w pociągach Berlin

 

 

Niezbędne porady dotyczące planowania pierwszej podróży na wakacje

Jak wspomniano wcześniej, planowanie z wyprzedzeniem może zaprowadzić Cię do wspaniałych miejsc w Europie. Więc, pierwszą rzeczą jest usiąść i zrobić plan podróży, w tym wszystkie miejsca, które chcesz odwiedzić i zrobić. Po drugie, zrobić lista przed wyjazdem dla wszystkich niezbędników w podróży, która podsumowuje wszystko, co musisz zrobić przed podróżą. Może to obejmować rezerwację biletów kolejowych i wybór rodzaju zakwaterowania.

Po wykonaniu tych dwóch ważnych kroków, Następnym krokiem w planowaniu pierwszego wyjazdu na wakacje jest sprawdzenie, czy w głównych witrynach obowiązują specjalne godziny pracy w dni świąteczne. Chociaż istnieją niewielkie szanse, że niektóre miejsca zostaną zamknięte, większość punktów orientacyjnych jest otwarta jak zwykle lub będzie działać jak w niedziele. Te informacje pomogą Ci zaplanować trasę podróży.

Konkludując, dni ustawowo wolne od pracy są świętami narodowymi w Europie. Podczas transportu publicznego, jak pociągi, działa jak zwykle w większości krajów, pociągi są bardzo zatłoczone, ponieważ Europejczycy również poświęcają czas na podróżowanie. W związku z tym, planowanie z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na zapewnienie fantastycznego europejskiego święta bankowego.

 

Niesamowita podróż pociągiem zaczyna się od znalezienia najlepszych biletów kolejowych na najwspanialszą i najwygodniejszą trasę kolejową. Jesteśmy w Zapisz pociąg z przyjemnością pomożemy Ci przygotować się do podróży pociągiem i znaleźć najlepsze bilety kolejowe w najlepszych cenach.

 

 

Czy chcesz osadzić nasz post na blogu „Podróż do Europy podczas świąt państwowych” na swojej stronie? Możesz zrobić nasze zdjęcia i napisać tekst lub przekazać nam kredyt z linkiem do tego posta na blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/en/Podróż-do-Europy-podczas-wakacji-bankowych/ – (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)