Lugemise aeg: 5 minutit
(Viimati uuendatud: 02/03/2023)

Kevad on parim aeg Euroopas reisimiseks, aga ka riigipühade hooaeg. Kui plaanite reisida Euroopasse aprillist augustini, peaksite olema teadlik riigipühadest. Kuigi riigipühad on tähistamise ja festivalide päevad, need on ka päevad, mil eurooplased võtavad reisimiseks aja maha. seega, see võib mõjutada kohalike ettevõtete tööpäevi, ametlikud saidid, ja ühistransport.

seega, peaksite oma puhkusekoha enne välja uurima. See kehtib eriti pühade kohta aprillist algavatel kuudel, lihavõttepühade ajal, augustini. Lugege hoolikalt läbi kõik, mida peate teadma riigipühade ajal Euroopasse reisimise kohta.

Rongiga reisimine riigipühade ajal

Rongid sõidavad Euroopas riigipühade ajal tavapäraselt. Kuid, kuna riigipühad on Euroopas pühad, kohalikud kasutavad riigipühade ajal reisimise võimalust. Niisiis, kui teie reisi kuupäevad langevad riigipühadele, pärast reisimist on parem vältida 10 AM läbi 6 PM. enamgi veel, nimetatud tundidel, rongipiletitest võib puudu olla, nii et ostke parem rongipilet aegsasti.

sellest hoolimata, riigipühad on siis, kui toimuvad Euroopa kõige olulisemad festivalid. Näiteks, augusti riigipühade ajal, värviline Notting Hilli karneval Londonis, ja Gone Wildi festival Devonis, on 2 Ühendkuningriigi parimatest pangapühade festivalidest.

Amsterdam London rongid

Paris London rongid

Berliin Londonisse rongid

Brüssel Londoni rongid

 

Travelers Couple Admire View of Mountain Lake

Olulised riigipühad Euroopas

Kuningapäev Hollandis, aprill 27

algselt King päev aastal oli printsess Wilhelmina viienda sünnipäeva mälestuseks 1885. Sellest ajast, Hollandlased täidavad tänavaid, eriti Amsterdamis, kanalite värvimine oranžiks, Kuningapäeva ametlik värv. Niisiis, enne Amsterdami minekut, rongipiletid ette broneerida, ja laevapiletid, et oma aega parimal moel kasutada.

Brüssel Amsterdam rongid

London Amsterdami rongid

Berlin Amsterdami rongid

Paris Amsterdam rongid

 

Bastille päev Prantsusmaal, juulil 14

Prantsusmaa tähtsaim rahvuspüha, Bastille päev, aastast on olnud põhjus Pariisi tänavatele minna 1789. Reisijad kogu Prantsusmaalt ja mujalt reisivad Bastille'i päeval Pariisi, et imetleda Eiffeli torni tulesid. Selle päeva plaanid algavad kuid ette. Kui arvate, et Pariis on sõbrapäeval või jõulude ajal ülerahvastatud, siis on Bastille päev hoopis teisel tasemel.

Amsterdam Pariisi rongid

Londonist Pariisi rongid

Rotterdam Pariisi rongid

Brüssel Pariisi rongid

 

Belgia rahvuspüha, juulil 21

Belgia iseseisvuspäev on riigipüha, üks 10 riigis. Samal ajal kui kohalikud tähistavad kogu riigis, võite oodata kõige põnevamat pidustust Brüsselis, kus sõjaväerongkäigud, Belgia ülelennuki, ja toimub ilutulestik. seega, kui kavatsete juulis Belgiasse reisida, 21. on kuupäev, mida meeles pidada ja rongipiletid Brüsselisse aegsasti broneerida.

Luksemburgist Brüsselisse rongid

Antwerp sihtkohta Brüssel rongid

Amsterdam Brüssel rongid

Pariisist Brüsselisse rongid

 

Amsterdam Open Boat Tours

Suvepuhkus Euroopas

Juuli-august on Euroopas kõige tihedam reisihooaeg. Kuna kool on läbi, enamik inimesi eelistab Euroopasse reisimas lastega suvevaheajal. Niisiis, Euroopa on väga ülerahvastatud, ja seda hoolimata asjaolust, et ka eurooplased võtavad selle aja reisimiseks. Viimane võib teie kasuks töötada. Üks parimaid viise Euroopa kogemiseks on kohalikuna, mis tähendab, et saad kasutada võimalust loovalt reisida. Et täpsemalt selgitada, üks loomingulisi viise reisimiseks on välismaale reisiva Euroopa perega kodu vahetades, ja see toimib nii Euroopast kui ka väljaspool seda. Kuid, see nõuab ette planeerimist ja uurimistööd, et leida oma kodu kodust eemal.

 

Parimad riigipühade sihtkohad

Enamik inimesi reisib Euroopa pealinnadesse või mereäärsetesse sihtkohtadesse. Kuid, Euroopas on palju kauneid ja erilisi paiku, mis on väljaspool teed. Niisiis, parimad pangapuhkuse sihtkohad on Euroopa peidetud pärlid, mida saate külastada pika või lühikese rongireisi ajal. Näiteks, Dutch külad, keskaegsed lossid Saksamaal, ja lopsakad Prantsuse orud on mõned kohad, kus saate rahvahulgast eemale pääseda.

Täiendavad suurepärased pangapuhkuse sihtkohad on Alpide rahvuspargid. Erinevalt USA või Aasia rahvusparkidest, rongiga pääsete igasse rahvusparki. Kas otsustate Šveitsi kasuks, prantsuse, või Itaalia Alpid, pidage meeles, et riigipühade ajal reisivad ringi ka kohalikud. Niisiis, planeerige oma rongireis ette.

Frankfurt Berliini rongid

Leipzig Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

 

Olulised nõuanded oma esimese pangapuhkuse reisi planeerimiseks

Nagu varem mainitud, ette planeerides võite jõuda suurepärastesse kohtadesse Euroopas. Niisiis, esimene asi on istuda maha ja teha reisiplaan, sealhulgas kõik kohad, mida soovite külastada ja teha. teiseks, teha väljasõidueelne nimekiri kõigi reisimiseks vajalike asjade jaoks, mis võtab kokku kõik, mida peate enne reisimist tegema. See võib hõlmata rongipiletite broneerimist ja majutuse tüübi valimist.

Pärast nende kahe olulise sammu täitmist, järgmiseks sammuks oma esimese pangapühade reisi planeerimisel on kontrollida, kas suuremate objektide jaoks on spetsiaalsed pangapühade tööajad. Kuigi on väike võimalus, et mõned kohad suletakse, enamik vaatamisväärsusi on avatud tavapäraselt või töötavad nagu pühapäeviti. See teave aitab teil planeerida oma reisimarsruuti.

Kokkuvõtteks, pangapühad on Euroopas riigipühad. Ühistranspordi ajal, nagu rongid, töötab nagu tavaliselt enamikus riikides, rongid on väga hõivatud, kuna ka eurooplased võtavad reisimiseks aega. seega, ette planeerimine on parim viis tagada teile fantastiline Euroopa pangapüha.

 

Uskumatu rongireis algab parimate rongipiletite leidmisega kõige imelisemal ja mugavamal rongiliinil. Meie kl Salvesta rong aitame teil hea meelega valmistuda rongireisiks ja leida parimad rongipiletid parimate hindadega.

 

 

Kas soovite manustada oma saidile meie ajaveebipostituse "Reisimine Euroopasse riigipühade ajal"?? Võite teha meie fotosid ja teksti või anda meile tunnustust selle ajaveebi postituse lingiga. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/en/traveling-to-europe-during-bank-holidays/ – (Kerige natuke näha Manustuskood)