Lugemise aeg: 4 minutit
(Viimati uuendatud: 25/02/2022)

Oletame, et kavatsete peagi Euroopa Liitu külastada. Sellisel juhul, on rida näpunäiteid ja ülioluline reis teave, mis aitab muuta teie kogemuse palju nauditavamaks. Võiks arvata, et programmis ei saa olla tegelikult suurt vahet Euroopasse reisimiseks vajalikud kaalutlused võrreldes mis tahes muu paigaga maailmas. veel, selle suures laienduses, on mitmeid juriidilisi dokumente, mida võiksite turistina Euroopasse pääsemiseks vaja minna. Samuti, väga erineva kliimaga, veidrused, ja kultuurilised iseärasused on sealjuures olulised.

 

1. Reisimine Euroopasse: Haara oma passist kinni

Esmane probleem on pass, sest see on teie esitluskaart ja võti teie asukohariigi jaoks. Esmalt hoolitseme passi eest. Teie eelisvalitsus määrab, millistesse riikidesse pääsete, ilma et peaksite mingeid erilisi pabereid töötlema. Alati on kõige parem kontrollida, kas teie kodu- ja sihtsaatkondadel on reisimise ajal püsinud diplomaatilised suhted või leping. Enamikul Ameerika ja Kagu-Aasia riikidest on kontrollimatu juurdepääs enamusele Euroopa riikidele.

Seda öeldes, kui see pole nii; hankige seaduslik reisinõustaja, kes aitab teid reisilubade töötlemisel. Juurdepääsu saamiseks võite vajada ka tervisetõendeid ja selliseid. Kui sulle meeldib sõita välismaal olles, vajate ka rahvusvaheline juhiluba. Kui plaanite äri teha, reisimiseks võib vaja minna palju muid rahvusvahelisi lube. Vastuvõtva riigi valitsuse veebisaidil saate kontrollida, milliseid pabereid vajate vastavalt oma reisikavatsusele.

Lyonist rongiga Toulouse'i

Pariisist Toulouse'i rongiga

Rongiga tore Toulouse'is

Bordeaux Toulouse'i rongiga

 

Bring Valid Passport When Traveling In Europe

 

2. Õppige vastavalt pakkima

Euroopa on suur ja vaheldusrikas manner, Hispaania päikselistest Andaluusia randadest kuni lumise Tundra idaosani. Kriitiline pakkimine on kliimat silmas pidades ja tegevusi, mida kavatsete välismaal teha. Pidage meeles, et te ei paki asju kodumaalt välja kolimiseks, ära võta liiga palju ega vähe; nii kaotate vähem aega riiete korjamisel, aitab teid teel lennujaama, ja ühtlane säästa raha kõrval ülekaalulise tasu vältimine. Parim on korraldada oma reisikott või kohver armee stiil, pükse veeretamas, särgid, sokid, ja aluspesu nagu sarvesaia ja asetage kõik paksud üksteise vastu. See väldib riiete kokkuklapitamise vaeva ja säästab ruumi hügieenitoodete või elektroonika mahutamiseks. See näpunäide on kasulik ka siis, kui soovite kaasa võtta reisilt ostetud riideid. Teine hea nõuanne on pakkida kingituse või ostuesemete jaoks lisakott.

Amsterdamist Pariisi rongiga

Londonist Pariisi rongiga

Rotterdami Pariisi rongiga

Brüsselist Pariisi rongiga

 

Pack Accordingly When Traveling To Europe

 

3. Reisimine Euroopasse: Andke oma pankadele teada, et olete välismaal ja kulutate

Mõni aasta tagasi aset leidnud krediitkaardimurdmise märatsemine muutis pangad riski suhtes liiga ettevaatlikuks. See viis nad kehtestama esmalt küsige hiljem poliitika, kui nad näevad, et krediitkaarti kasutatakse juhuslikus riigis. Peate oma panka isiklikult ilmuma või neile helistama, kuna mõnikord ei võeta võrguteateid arvesse. Selle sätte rakendamine väldib ostlemisel kahjulikke ja piinlikke kogemusi. Kui lähete panka, on sealsamas olles hea ka kohalik raha hankida. Enamikes Euroopa poodides ja turistides on turistide jaoks absurdselt vahetatud vahetustasud vahetada punkte.

Salzburgi Viini rongiga

Münchenist Viini rongiga

Grazist Viini rongiga

Prahast Viini rongiga

 

Let Your Banks and credit card companies Know You Will Be Abroad And Spending

 

4. Reisimine Euroopasse: Kokkuvõtlikult

Kui lähete „Vanale mandrile,”Pidage meeles, et võtke kaasa oma dokumentatsioon ja tasuge igasuguste vajalike rahvusvaheliste lubade eest. Selline paberimajandus on hädavajalik, kui kavatsete külastada erinevaid riike Euroopa õigusaktidega. Kui plaanite maanteesõitu, on vaja omada rahvusvahelist juhiluba ja vältida broneerimist. Samuti, pea meeles pakkige kergelt ning võtta arvesse kliimat ja tegevusi, mida välismaal kannatate. Andke alati teada, millistes riikides kavatsete raha kulutada ja valuutavahetusi teha ainult volitatud üksustega. lõpuks, võtate ühendust erinevate inimestega, toiduained, kultuurid, ärge unustage lõbutseda ja kogemusi nautida.

Dusseldorfist Münchenisse Rongiga

Dresdenist Münchenisse Rongiga

Nürnberg Münchenisse Rongiga

Bonn Münchenisse rongiga

 

 

Nüüd teate kõike, mida peate teadma, meie juures Salvesta rong, olete valmis teid aitama kõigi muude rongivajaduste rahuldamisel.

 

 

Kas soovite oma saidile kinnistada meie blogipostituse “Kõik, mida peate teadma Euroopas reisimise kohta”? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feverything-know-traveling-europe%2F%3Flang%3Det– (Kerige natuke näha Manustuskood)