Lasīšanas laiks: 4 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 25/02/2022)

Pieņemsim, ka jūs drīz plānojat apmeklēt Eiropas Savienību. Tādā gadījumā, ir virkne padomu un izšķirošs ceļojums informācija, kas palīdzēs padarīt jūsu pieredzi daudz patīkamāku. Varētu domāt, ka nevar būt īsti lielas atšķirības nepieciešami apsvērumi, lai ceļotu uz Eiropu salīdzinājumā ar jebkuru citu vietu pasaulē. vēl, tā plašajā paplašinājumā, ir virkne juridisku dokumentu, kas jums varētu būt nepieciešami, lai nokļūtu Eiropā kā tūrists. Arī, ļoti atšķirīgs klimats, dīvainības, un kultūras īpatnības ir būtiskas, lai tur paturētu prātā.

 

1. Ceļošana uz Eiropu: Paņemiet savas pases aizturēšanu

Pase ir galvenā problēma, jo tā būs jūsu prezentācijas karte un atslēga uz jūsu uzņemošo valsti. Vispirms mēs parūpēsimies par pasi. Jūsu prioritārā valdība nosaka, kurās valstīs jūs varēsiet iekļūt, neapstrādājot nekādus īpašus dokumentus. Vienmēr vislabāk ir pārbaudīt, vai ceļojuma laikā jūsu mājas un galamērķa vēstniecībām ir bijušas diplomātiskas attiecības vai līgums. Lielākajai daļai Amerikas un Dienvidaustrumāzijas valstu ir nekontrolēta piekļuve lielākajai daļai Eiropas valstu.

To pateicis, ja tas tā nav; iegūstiet likumīgu ceļojuma konsultantu, kurš var jūs vadīt, apstrādājot ceļošanas atļaujas. Jums varētu būt nepieciešami arī veselības sertifikāti un tamlīdzīgi, lai tiem piešķirtu piekļuvi. Ja jums patīk braukt, atrodoties ārzemēs, jums būs nepieciešams arī starptautiska vadītāja apliecība. Ja plānojat nodarboties ar biznesu, ceļošanai var būt nepieciešamas daudzas citas starptautiskas atļaujas. Saņemošās valsts valdības vietnē varat pārbaudīt, kuri dokumenti ir nepieciešami atbilstoši ceļojuma nodomiem.

Liona uz Tulūzu ar vilcienu

Parīze uz Tulūzu ar vilcienu

Patīkami Tulūzā ar vilcienu

Bordo uz Tulūzu ar vilcienu

 

Bring Valid Passport When Traveling In Europe

 

2. Iemācieties attiecīgi iepakot

Eiropa ir liels un daudzveidīgs kontinents, no saulainajām Andalūzijas pludmalēm Spānijā līdz sniegotajai Tundras austrumu daļai. Ir ļoti svarīgi ņemt vērā klimatu un darbības, kuras plānojat veikt ārzemēs. Atcerieties, ka jūs neveicat iepakojumu, lai pārvietotos no savas valsts, neņemiet pārāk daudz vai maz; tas ļaus jums zaudēt mazāk laika, vācot drēbes, palīdzēt jums ceļā uz lidostu, un pat ietaupīt naudu autors izvairoties no maksas par lieko svaru. Vislabāk ir organizēt ceļojuma somu vai čemodānu armijas stilu, ripinot bikses, krekli, zeķes, un apakšveļu kā kruasānu un novietojiet tos visus biezus viens pret otru. Tas ļauj izvairīties no grūtībām salocīt drēbes un ietaupīt vietu higiēnas līdzekļu vai elektronikas ievietošanai. Šis padoms ir noderīgs arī tad, ja vēlaties ņemt līdzi drēbes, kuras iegādājāties ceļojumā. Vēl viens labs padoms ir iesaiņot papildu somu dāvanai vai iepirkšanās priekšmetiem.

Amsterdama uz Parīzi ar vilcienu

Londona uz Parīzi ar vilcienu

Roterdama uz Parīzi ar vilcienu

Brisele uz Parīzi ar vilcienu

 

Pack Accordingly When Traveling To Europe

 

3. Ceļošana uz Eiropu: Ļaujiet savām bankām zināt, ka būsiet ārzemēs un tērēsiet naudu

Kredītkaršu uzlaušanas trakums, kas notika pirms dažiem gadiem, lika bankām pārāk piesardzīgi izturēties pret risku. Tas lika viņiem izveidot bloku, vispirms jautājiet vēlāk, kad viņi redz kredītkarti, kas tiek izmantota nejaušā valstī. Jums personīgi jāierodas savā bankā vai jāpiezvana, jo tiešsaistes paziņojumi dažkārt netiek ņemti vērā. Izmantojot šo noteikumu, tiks novērsta kaitīga un neērta pieredze iepirkšanās laikā. Ja dodaties uz banku, ieteicams atrast vietējo valūtu arī tur atrodoties. Absolūti tiek paaugstinātas valūtas maiņas maksas tūristiem lielākajā daļā Eiropas veikalu un apmaiņas punkti.

Zalcburga uz Vīni ar vilcienu

Minhene uz Vīni ar vilcienu

Grāca uz Vīni ar vilcienu

Prāga uz Vīni ar vilcienu

 

Let Your Banks and credit card companies Know You Will Be Abroad And Spending

 

4. Ceļošana uz Eiropu: Rezumējot

Ja dodaties uz “Veco kontinentu,”Neaizmirstiet paņemt līdzi savu dokumentāciju un apmaksāt visu nepieciešamo starptautisko atļauju. Šāda veida dokumenti ir būtiski, ja plānojat apmeklēt dažādas valstis Eiropas tiesību aktiem. Ja plānojat ceļojumu, nepieciešama starptautiska autovadītāja atļauja un jāizvairās no rezervēšanas. Arī, atceries viegli iesaiņojiet un ņemt vērā klimatu un aktivitātes, kuras jūs panesat ārzemēs. Vienmēr ziņojiet, kurās valstīs plānojat tērēt naudu un veikt valūtas maiņu tikai ar pilnvarotām personām. beidzot, jūs sazināties ar dažādiem cilvēkiem, pārtika, kultūras, neaizmirstiet izklaidēties un izbaudīt pieredzi.

Diseldorfa uz Minheni ar vilcienu

Drēzdene uz Minheni ar vilcienu

Nirnberga uz Minheni ar vilcienu

Bonna uz Minheni ar vilcienu

 

 

Tagad jūs zināt visu, kas jums jāzina, mēs plkst Saglabāt vilcienu, ir gatavi jums palīdzēt visu citu vilcienu vajadzību apmierināšanai.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ziņojumu “Viss, kas jums jāzina par ceļošanu Eiropā”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feverything-know-traveling-europe%2F%3Flang%3Dlv– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)