Lasīšanas laiks: 8 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 21/12/2023)

Attālinātā darba un digitālās savienojamības laikmetā, vairāk cilvēku izvēlas iegūt digitālo vīzu ārštata darbiniekiem, kas ļauj viņiem strādāt no jebkuras vietas pasaulē. Digitālie nomadi, kā tie ir vispārzināmi, izmantojiet tehnoloģiju, lai atbrīvotos no tradicionālā biroja iekārtojuma un izpētītu jaunus apvāršņus. Pareiza galamērķa izvēle ir ļoti svarīga veiksmīgai digitālās nomadu pieredzei, ņemot vērā tādus faktorus kā dzīves dārdzība, infrastruktūra, un vispārējo dzīves kvalitāti. Šajā rakstā, mēs iedziļināsimies piecākajās valstīs, kas piedāvā ideālu vidi digitālajiem nomadiem, kuri meklē līdzsvaru starp darbu un piedzīvojumiem.

 • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šajā rakstā ir sniegta informācija par ceļošanu ar vilcienu, izmantojot funkciju Saglabāt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

Kas ir digitālā nomadu vīza?

Digitālā vīza ārštata darbiniekiem jeb Nomad Visa ir specializēta vīzu vai uzturēšanās programma, ko piedāvā noteiktas valstis personām, kuras strādā attālināti vai gūst ienākumus tiešsaistē, dzīvojot šajā valstī.. Digitālās nomadu vīzas ir paredzētas, lai atvieglotu attālināto darbinieku likumīgu uzturēšanos, ārštata darbinieki, un pašnodarbinātām personām, kuras savus darba pienākumus var veikt tiešsaistē. Šīs vīzas parasti ir ar derīguma termiņu, kas var būt no dažiem mēnešiem līdz vairākiem gadiem, atkarībā no valsts. Daudzas no šīm programmām piedāvā iespēju pagarināt vīzu, lai pielāgotos personām, kuras interesējas par ilgāku uzturēšanos..

Lai varētu saņemt digitālo nomadu vīzu, parasti jums ir jāatbilst šādiem kritērijiem:

 1. Demonstrējiet attālināta darba pierādījumus, ko var pamatot ar darba līguma eksemplāru vai oficiālu vēstuli no jūsu darba devēja, kas piešķir atļauju attālinātam darbam.
 2. Jums ir pietiekami finanšu resursi, lai uzturētu sevi visu uzturēšanās laiku, par ko liecina bankas izraksti vai citi dokumenti, kas liecina par pietiekamiem līdzekļiem uzturēšanās izdevumu segšanai.
 3. Saglabājiet veselības apdrošināšanas segumu visu uzturēšanās laiku uzņēmējā valstī.
 4. Ir tīra sodāmība.

Pirms apmešanās galamērķī, ārštata darbiniekiem ir jāņem vērā dažādi faktori. Daži no šiem apsvērumiem ietver:

Labvēlīgi laikapstākļi – individuālās izvēles laikapstākļiem atšķiras. Lai gan daži var meklēt siltumu, citi var dot priekšroku vēsākam klimatam. sekojoši, jaunas valsts meklējumos, ir svarīgi koncentrēties uz reģionā valdošajiem laikapstākļiem.

Uzticams WiFi – ņemot vērā katra digitālā nomada paļaušanos uz stabilu interneta savienojumu, Ir ļoti svarīgi nodrošināt, lai izvēlētajai valstij būtu spēcīga WiFi infrastruktūra. Pastāvīga savienojamība ir obligāta, jo tā tieši ietekmē jūsu spēju strādāt efektīvi.

Plaukstoša kopiena – sociālo sakaru veidošana ir ļoti svarīga. Nomadu dzīvesveids var būt izolējošs, uzsverot, cik svarīgi ir laika gaitā veidot sakarus ar citiem. Daudzi digitālo nomadu karstie punkti ir attīstījušies tāpēc, ka klejotāji pulcējas šajos apgabalos..

Pieejamas dzīves izmaksas – digitālajiem nomadiem, ekonomiska dzīvesveida saglabāšana ir vissvarīgākā. Naktsmītņu īrēšana uz īsu laiku var būt dārga, padarot saprātīgu meklēt valstis ar zemākiem dzīves izdevumiem.

Optimāls darba un privātās dzīves līdzsvars – sasniegt pareizo līdzsvaru starp darbu un atpūtu var būt izaicinājums digitālajiem nomadiem. tāpēc, Ir ļoti svarīgi izvēlēties vietu, kas veicina harmonisku profesionālās un personīgās dzīves sajaukumu.

Amsterdamas uz Parīzi Vilcieni

Londonas uz Parīzi Vilcieni

Roterdamas uz Parīzi Vilcieni

Briseles uz Parīzi Trains

 

1. Portugāle

 • Vidējie mēneša izdevumi: $1200-$2200+ USD
 • Vīza: Uzturēšanās vīza – šī vīza ļauj uzturēties pirmos četrus mēnešus. Kad iebraucat Portugālē, jūs varat pieteikties uz divu gadu uzturēšanās atļauju. Īslaicīgas uzturēšanās vīza – ar šo vīzu, jūs varat palikt uz 12 mēnešiem. Jūs nevarat pagarināt šo vīzu vai izmantot to, lai iegūtu uzturēšanās atļauju, bet jūs varat to pagarināt četras reizes
 • Nepieciešamā mēneša alga: virs 3040 eiro

Šķiet, ka Portugāle ir pārvērtusies par Eiropas Bali, kalpo par centru digitālajiem nomadiem. Gada vasarā 2022, Portugāle paziņoja par īpašas vīzas ieviešanu ārštata darbiniekiem un attālinātiem darbiniekiem. Tagad viņi var izpētīt Portugāli ar D7 valsts vīzu, nodrošinot iespēju iegūt uzturēšanās atļauju.

Noteikti, klimats ir fantastisks gandrīz visu gadu, dzīves dārdzība ir zemāka nekā lielākajā daļā Rietumeiropas, un virtuve ir vienkārši pārsteidzoša! Iedomājieties, ka baudāt garšīgu maltīti, kam seko olu tortes, un nobeigumā ar malku portvīna... apburoši.

Lai gan dažādi Portugāles apgabali ir piemēroti tiešsaistes uzņēmējiem, digitālo nomadu galvenā pilsēta Portugālē ir galvaspilsēta, Lisabona. Pārsteidzoši ar digitālajiem nomadiem no jebkura virziena, pieredzējuši ceļotāji apgalvo, ka tā pašlaik ir viena no galvenajām vietām, kur sazināties ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem. Otrs vispieprasītākais galamērķis ir Porto, dinamiska studentu pilsēta, kas slavena ar savu gleznaino vecpilsētu, kas atrodas gar upi un rotāta ar zilām flīžu ēkām. Atklāts jaunsāktais projekts – digitālā nomadu ciemata izveide Madeirā! Kļūt par daļu no šī pasākuma Ponta Do Solā, jāiesniedz pieteikums. Ja atlasīts, jūs varētu ļoti labi atklāt savu jaunatklāto māju Portugālē!

 

Digital Visa For Freelancers In Portugal

 

2. Igaunija

 • Vidējie mēneša izdevumi: $1000-$2000 USD
 • Vīza: C digitālā nomad vīza ir derīga 6 mēnešiem. D digitālā nomad vīza ir derīga 1 gadā
 • Nepieciešamā mēneša alga: virs 3504 eiro

Šis bijušais padomju laiks gar Baltijas jūru ir viens no nenovērtētākajiem (un izcili!) Eiropas galamērķi nomadu dzīvesveidam. In 2020, Igaunija nostiprināja savu celmlauža statusu starp Eiropas valstīm, atklājot digitālo vīzu ārštata darbiniekiem, iezīmējot novatorisku soli. Igaunija atklāja revolucionāru e-rezidences iestādi. Ideja ir tāda, ka īpašnieki visā pasaulē var izveidot uzņēmumu Igaunijā un vadīt to pilnībā tiešsaistē. To sauc par digitālo rezidenci, un jūs varat saņemt viedkartes, kas to apliecina visā pasaulē. Ja vēlies fiziski nodarboties ar ārštata darbu Igaunijā, varat koncentrēties uz C un D vīzām.

Tā visa centrs ir galvaspilsēta, Tallina! Lepojas ar valdzinošu viduslaiku arhitektūru un izsmalcinātu virtuvi, Tallina varētu būt ideāla vieta, kur dzīvot, vienlaikus ietaupot līdzekļus. Jāatzīst, ārzemju strādnieku pieplūduma dēļ, Tallina ir redzējusi a neliels izdevumu pieaugums. Lai gan, cenas joprojām ir salīdzināmas ar citām Austrumeiropas iecienītākajām vietām, piemēram, Budapeštu vai Prāgu.

Tagadnē, Tallinas digitālo nomadu kopienu pārsvarā veido emigranti, kas strādā dažādos pilsētas starptautiskos uzņēmumos.. Lai gan attālinātiem darbiniekiem vēl nav daudz vietu, tas neapšaubāmi mainās, jo nomadi arvien vairāk tiecas uz pilsētu!

Briseles uz Amsterdamu Trains

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

Berlīnes uz Amsterdamu Vilcieni

Parīzes uz Amsterdamu Vilcieni

 

Digital Nomad Lifestyle

3. Gruzija (Valsts, Ne valsts…)

 • Vidējie mēneša izdevumi: $700-$1500 USD
 • Vīza: bez vīzas līdz 365 dienas
 • Nepieciešamā mēneša alga: neviens

Gruzija nesen ir kļuvusi par digitālo nomadu karsto punktu, gūstot uzmanību, iedrošinot augošo kopienu šajā mainīgajā pasaulē. Dažu pēdējo gadu laikā, Gruzija ir aktīvi piesaistījusi attālinātos darbiniekus, piedāvājot bezmaksas viena gada vīzas un inovatīvas iniciatīvas, kas ļauj sadarboties ar vietējiem profesionāļiem. Pagājušais gads, valsts spēra novatorisku soli, ieviešot digitālo nomadu vīzu, pozicionējot sevi kā līderi attālā darba galamērķos.

Tbilisi, galvaspilsēta, ir valdzinošs veco Osmaņu ietekmes un mūsdienu Eiropas kultūras sajaukums. Pazīstams ar savu pieejamību, Tbilisi ir vēlama digitālo nomadu izvēle, piedāvājot vieglu piekļuvi gan sniegotiem kalniem, gan skaistajai piekrastei.

Kamēr Tbilisi digitālā nomadu kopiena joprojām aug, tajā gandrīz katru vakaru notiek pasākumi, sniedzot plašas iespējas tīklu veidošanai un iesaistei. Tiem, kas meklē mierīgāku tempu, Batumi un Kutaisi ir lieliskas alternatīvas.

Bonusa padoms nomadiem: Tieši uz dienvidiem no Džordžijas, Armēnija piedāvā līdzīgu viena gada bezmaksas vīzu. Erevāna, tās galvaspilsēta, ir ievērojams potenciāls kļūt par nākamo lielāko nomadu centru Kaukāza reģionā. Tas padarīs visu apgabalu par vilinošu perspektīvu tiem, kas orientējas attālā darba pasaulē.

 

4. Bali, Indonēzija

 • Vidējie mēneša izdevumi: $700-$1200 USD
 • Vīza: 30 dienas vīza pēc ierašanās lielākajai daļai valstu vai otrās mājas vīza
 • Nepieciešamā mēneša alga: neviens

Pretendē uz augstāko vietu katrā digitālajā nomadu sarakstā, Bali iemieso ikonisko nomadu pieredzi. Sinonīms digitālajam nomadismam, Bali valdzinājums slēpjas tās gandrīz pilnībā.

Šis tropu patvērums piedāvā Pinterest cienīgas kafejnīcas, ātrgaitas Wi-Fi, senatnīgas pludmales, sulīgi džungļi, pieejamas luksusa villas, un kultūra, kas veicina holistisku pašattīstību. Papildus sapņainajām iezīmēm, Bali īstais dārgakmens ir tās kopiena. Ikvienu digitālo nomadu un klejotāju piesaista tādas vietas kā Canggu, Uluwatu, un Ubudā.

Bez īpašas Bali digitālās nomadu vīzas, iespējas ietver Second Home Visa vai B211A vīzu. Lai gan otrās mājas vīza ir populāra, ne visi atbilst tās finansiālajiem kritērijiem. Ja Rp2 000 000 000 (~133 485 USD) nav iespējams, B211A vīza ir alternatīva. Ierašanās laikā, jūs saņemsiet Indonēzijas ierobežotas uzturēšanās atļauju (ITAS). Varas iestādes nofotografēs, tāpēc apsveriet jaunu matu griezumu un atpūtieties lidojuma laikā, lai iegūtu reprezentatīvu izskatu. Šī vīza ļaus jums palikt līdz 30 dienas. Pagarinājuma gadījumā, jums būs jāpamet valsts un jāiebrauc vēlreiz.

Zalcburgas uz Vīni Vilcieni

Minhene Vīnē Vilcieni

Graz uz Vīni Vilcieni

Prāgas Vīnē Vilcieni

 

Digital Freelancers In Bali Indonesia

 

5. Dubaija, AAE

 • Vidējie mēneša izdevumi: $1500-$3000 USD
 • Vīza: Attālās darba vīza
 • Nepieciešamā mēneša alga: minimālie ikmēneša ienākumi $3,500 USD

Dubaija ir paziņojusi par digitālo vīzu ārštata darbiniekiem 2020. Dalībnieki “Attālināts darbs no Dubaijas” programma varēja dzīvot un strādāt Emirātos, bet nebija tiesību iegūt personu apliecinošu dokumentu AAE – Emirātu ID karte.

gada pavasarī 2022, noteikumi mainījās. Digitālie nomadi tagad kopā ar uzturēšanās vīzu saņem Emirātu ID. Karte ļauj izmantot valsts pakalpojumus, atvērt bankas kontu, reģistrēt tālruņa numuru, un maksāt komunālos maksājumus. Jebkurš ārzemnieks, neatkarīgi no tautības, kas plāno dzīvot AAE un strādāt attālināti ārvalstu uzņēmumā, var iesniegt vīzas pieteikumu.

Dubaija ir labākā izvēle ārštata darbiniekiem, pateicoties tās beznodokļu ienākuma politikai. Personas AAE nemaksā ienākuma nodokli. Juridiskās personas ir atbrīvotas no uzņēmumu ienākuma nodokļa maksāšanas līdz jūnijam 2023. Pēc tam, uzņēmumi, kuru peļņa pārsniedz AED 375,000, vai $102,100, tiks aplikti ar nodokli pēc likmes 9%.

Uzņēmējdarbībai draudzīgas politikas vienkāršo ārštata uzņēmumus. Papildus darbam, ārštata darbinieki izbauda augstas kvalitātes dzīvesveidu ar pasaules līmeņa ērtībām, daudzveidīga atpūta, un kosmopolītisku gaisotni.

 

Dubai Is A Top Choice For Freelancers

 

Pareizas valsts un digitālās vīzas izvēle ārštata darbiniekiem ir ļoti svarīga, lai veiksmīgi apvienotu darbu ar ceļojumiem un piedzīvojumiem. Piecas minētās valstis – Igaunija, Portugāle, Indonēzija, AUE, un Gruzija – piedāvā unikālu pieredzi un iespējas attālinātiem darbiniekiem. No Igaunijas digitālās ainavas līdz Portugāles kultūras bagātībai, katrs galamērķis sniedz atšķirīgu garšu tiem, kas vēlas no jauna definēt tradicionālo darba jēdzienu. Tā kā pasaule turpina izmantot attālo darbu, šīs valstis izceļas kā bākas digitālajiem nomadiem, kuri meklē pilnvērtīgu un bagātinošu dzīvesveidu ārpus parastā biroja robežām.

 

Lielisks vilciena brauciens sākas ar labāko biļešu atrašanu skaistākajā un ērtākajā vilciena maršrutā. Mēs plkst Saglabāt vilcienu ar prieku palīdzēs jums sagatavoties braucienam ar vilcienu, kamēr jūs meklējat iespēju pārvietoties un atrast labākās vilciena biļetes par labākajām cenām.

 

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu “Kā sagatavoties braucienam ar vilcienu” savā vietnē?? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flv%2Fdigital-visa-for-freelancers-top-countries%2F – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)