Lasīšanas laiks: 6 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 11/04/2021)

Pamatoti tiek uzskatīts, ka ceļošana ir viena lieta, kuru jūs pērkat, lai būtu vai justos bagāta! Un ne vienmēr ir nepieciešams šķirties no grūti nopelnītās naudas, lai izbaudītu bagātību. Plānojot riskēt ar saulē skūpstītajām tropiskajām salām, vai sniegotas slēpošanas trases, vai arī sulīgs-zaļš tuksnesis, jūs pastāvīgi pieņemat daudzas rezolūcijas. Īstenojiet savu sapni nepadarot to pašu pārāk sarežģītu. Sēdiet kopā ar savu grupu un plānojiet sava budžeta ietvaros. Padariet visu ceļojumu par gudru. Grupu ceļojumi ir lielisks lieliskas sadraudzības līdzeklis. Bet ne visi brauc gludi, ja tas netiek plānots ar pilnību. Izsekot ceļojuma izdevumiem varētu šķist neracionāli, bet tajā ir pārāk daudz slēptu kļūdu. Izvairieties no visiem negatīvajiem atribūtiem, kas saistīti ar grupas braucieniem, un plānojiet loģiski. Zemāk izlasiet sešus bezrūpīgus padomus, kas ir noderīgi, lai plānotu budžetam draudzīgu grupas braucienu.

  • Vilciens transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šis raksts ir rakstīts, lai izglītotu par Train Travel ko ietaupīt vilcienu, Lētākā vilciena biļešu vietne Pasaulē.

 

1. Izlemiet par ceļojuma budžetu

Jā! Tev ir taisnība! Vispirms jāizlemj par galamērķi, lai iegūtu zināšanas par kopējiem izdevumiem. Bet tas dažreiz ir sarežģīti, jo abi ir savstarpēji saistīti. Un tā ir arī ļoti sarežģīta lieta. Lai gan jūs plānojat savu nākamo ceļojumu ar draugu grupu, ne visi to var atļauties vienādi. Tādējādi, tikt galā ar ierobežotu budžetu, nolemts vienbalsīgi. Visa plānošana kļūs vienmērīga, jo lielākajai daļai grupas dalībnieku nevajadzēs izjust spiedienu, tērējot ievērojamu summu. Arī, lēmumu pieņemšana par mērķa izvēli kļūst vienkāršāka, īpaši ņemot vērā fiksēto budžetu. Attiecīgi, tu, kopā ar pārējiem grupas dalībniekiem, var piezvanīt par papildu izdevumiem, piemēram, lidojumiem, īre, ēdiens, izbraukumi, un daudz vairāk. Nepieciešama pilnīga sadarbība, plānojot grupas braucienu, saglabāt kopību.

Luksemburgas - Briseles vilciena biļetes

Antverpene uz Briseli Vilciena biļetes

Amsterdamas uz Briseli vilciena biļetes

Parīze uz Briseli Vilciena biļetes

 

Savvy Tips To Plan A Group Trip On Budget

 

2. Figurāli sadalīt visu izdevumu daļu

Mēģiniet izdomāt, kā sadalīt izdevumus. Izlemiet par kopīgo izmaksu sadalīšanas veidiem un veidiem starp citiem grupas dalībniekiem. Piemēram, vai jūs esat pilnībā atbildīgs par visu viesnīcas numura rezervēšanu, vai jums vajadzētu dalīties vienā un tajā pašā pusē? Or, Vai jūs vēlaties uzņemties tādus pienākumus kā kabīnes īre un ikdienas izbraukumi? Daudzos grupas braucienos, konkrēta pienākumu daļas pārņemšana parasti ir slavējama. Tas samazina sarežģījumus un izlīdzina visus ar ceļošanu saistītos izdevumus.

Ja drīz esat plānojis lielu budžetu, mēģiniet izveidot individuālu kontu. Tas pats jums jādara savlaicīgi. Visi grupas braucienā iesaistītie var iemaksāt noteiktu summu, mēnesī, lai ietaupītu pēdējās minūtes grūtības. Tas ir gudrāks veids, kā iegūt labas viesnīcas, gaisa lidojumi, un lieliska virtuve.

Minhene uz Cīrihi Vilciena biļetes

Berlīne uz Cīrihi Vilciena biļetes

Bāzeles uz Cīrihes vilciena biļetes

Vīne uz Cīrihi Vilciena biļetes

 

Split-Up The Entire Expense Figuratively

 

3. Ticiet ekonomiskiem lidojumiem un kabatām draudzīgiem, tomēr krāšņiem galamērķiem

Atrodoties grupas brauciena plānošanas priekā, esiet nedaudz aktīvs ar savu naudu. Koncentrējieties uz komerciālajiem pārvadātājiem. Ir daudz izmaksu ziņā efektīvu aviokompāniju, nelielu ceļojuma pakešu mitināšana. Plānojiet savu gājienu, pārrunājot slēptās nianses ar grupas biedriem. Piemēram, jūs varat uzzināt savu ceļojuma plānu uz Romu, Atēnas, un Stambulu caur Maltu. Vai arī, sākot savu grupas braucienu no plkst Berlīne līdz Prāgai, Budapešta un Rīga ir lieliska izvēle! Kā būtu ar ceļa braucienu vai nedēļas ilgas nometnes piedzīvošanu savvaļā kopā ar grupas biedriem? Lielāko daļu laika, laika apstākļi darbojas kā kavēklis. Neatkarīgi no lietusgāzes, degoša saule, vai vējaini sitieni, ceļošana ar automašīnu, kurai palīdz a jumta bagāžnieka nojume, ir svētība! Tas nodrošina pilnībā saliktas bagāžas pārklājumu un ēnojumu, vienlaikus padarot visu ceļojumu pieredzi atvieglots.

Amsterdamas uz Londonu vilciena biļetes

Parīze uz Londonu Vilciena biļetes

Berlīne - Londona vilciena biļetes

Briseles - Londonas vilciena biļetes

 

4. Pasūtiet ēdienu, rīkojoties gudri

Grupu brauciens parasti ir veiksmīgs, ja nav strīdu vai argumentu, kas saistīti ar ēdienu, sevišķi. Jā! Lielākā daļa grupu ceļojumu rada nicinājumu, ja rodas jautājums, izvēloties katra dalībnieka ēdienu. Šādās situācijās, pozitīvai domāšanai un veselīgam uzturam vajadzētu būt jūsu devīzei. Dalīšanās restorāna čekā garantē problēmas un neskaidrības grupas biedru starpā. Piemēram, desmit cilvēku grupā, viena persona apmaksā visu rēķinu vīna pudele, un vēlāk citi grupas cilvēki maksā noteiktā intervālā, notiks ievērojams apjukums. Tātad, ticiet čeka sadalīšanai vienmēr. Vai arī, to var izdarīt, izmantojot “draugu pāri”. Sadaliet savu porciju ar kādu citu personu grupā un turpiniet apmaksāt rēķinu..

Milāna uz Romu Vilciena biļetes

Uz Florenci uz Romu vilciena biļetes

Piza uz Romu Vilciena biļetes

Neapole uz Romu Vilciena biļetes

 

Savvy Tips To Plan A Group Trip On Budget

 

5. Rūpīgi aprēķiniet ar izdevumiem

Vēlaties būt tehnoloģiski pamatoti, un izceļas kā gudrs indivīds grupas vidū? Saņemiet palīdzību no dažādām tiešsaistes lietotnēm, kas apmierina visas jūsu vajadzības, kas saistīti ar izdevumiem. Zvēru tādās lietojumprogrammās kā Sadalīts vai Google dokuments, jo viņi abi ļauj piekļūt visiem grupas dalībniekiem, skatīt un rediģēt, kā par viņu prasību. Bet esiet modrs par viņu individuālajiem pozitīvajiem un negatīvajiem aspektiem.

Šajās lietojumprogrammās jūs izveidojat grupu, kur grupas dalībnieki var ātri pieteikties un var sadalīt visus izdevumus procentos. Brīdinājumi sūta draudzīgus atgādinājumus dažādiem cilvēkiem, kuri ir noraizējušies par rēķina dzēšanu. Plānojot grupas brauciena izdevumu aprēķināšanu, izvairieties no sakrīt ar rēķiniem vai norēķināties par maksājumiem. Atcerieties to, lai piedzīvotu mierīgu ceļojums uz priekšu.

Amsterdamas uz Parīzi vilciena biļetes

Uz Londonu uz Parīzi vilciena biļetes

Roterdamas uz Parīzi vilciena biļetes

Briseles - Parīzes vilciena biļetes

 

 

6. Izlemiet visas nodevas (Ja kāds)

Kad esat izbaudījis grupas braucienu un laimīgi nolaidāties mājās, ir pienācis laiks nokārtot vecos rēķinus (ja kāds)! Labāk ir nokārtot visus vecos parādus, laikā, par kuru esat vienojies. pretējā gadījumā, tā ir bagāža! Daudzi dod priekšroku norēķiniem, izmantojot dažādas tiešsaistes lietojumprogrammas, kā tas izklausās gudrs. Dažiem cilvēkiem, kuri domā par taupību, patīk maksāt personīgi, skaidrā naudā. Pārliecinieties, ka maksājat apmēram nedēļas laikā. Vai arī, jūs zaudēsit uzaicinājumu uz nākamo grupas braucienu.

Skatīt arī: https://www.saveatrain.com/blog/traveling-europe-budget/

Brisele uz Amsterdamu Vilciena biļetes

Uz Londonu uz Amsterdamu vilciena biļetes

Berlīne uz Amsterdamu Vilciena biļetes

Parīze uz Amsterdamu Vilciena biļetes

Settle All Dues (If Any)

 

secinājums

Tā nav, bet starp daudziem ir kļūdaina pārliecība, ka ceļošana pa pasauli nekad nav iespējama bez neierobežotas kredītkartes vai naudas plūsmas. Vai arī, ja kāds sponsorē visu ceļojumu! Bet labāk neticēt tam pašam. Ir skaidrs, ka neviens ceļojums nenotiek bez jebkādiem izdevumiem. Iepriekšminētās vadlīnijas noteikti saglabās jūs un jūsu aizbēgušo bandu daudzos gaidāmajos ceļojumos. Esiet skaidrībā par saviem lēmumiem, un sadarbojieties ar citiem ceļojuma biedriem, tad grupas brauciens būs ne mazāk kā sapnis!

 

Ceļojiet kontinentu ar vilcienu un pasūtīt ar Saglabāt vilcienu!

 

 

Vai jūs vēlaties, lai iegultu mūsu blog post “6 Taupīgi padomi, kā plānot grupas braucienu par budžetu” uz jūsu vietni? Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu, un dod mums kredītu ar saite uz šo blog post. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/group-trip-on-budget/?lang=lv Visiem, kas noklusina, tacu- (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)