Okuma zamanı: 6 dakika
(Son olarak Güncelleme: 11/04/2021)

Haklı olarak seyahatin zengin olmak ya da zengin olmak için satın aldığınız bir şey olduğuna inanılıyor.! Ve zenginliğin tadını çıkarmak için zor kazandığınız paradan ayrılmanız her zaman gerekli değildir.. Güneş öpüşen tropik adalarda dışarı çıkmayı planlarken, veya karla kaplı kayak pistleri, ya da yemyeşil vahşi, sürekli olarak çok sayıda karar alıyorsunuz. Hayallerini gerçekleştir aynısını çok karmaşık hale getirmeyerek. Grubunuzla oturun ve bütçeniz dahilinde plan yapın. Tüm yolculuğu anlayışlı yapın. Grup seyahatleri, büyük yoldaşlığa sahip olmak için mükemmel bir araçtır. Ama hepsi düzgün bir şekilde yelken açmıyor, mükemmellik ile planlanmamışsa. Seyahat masraflarını takip etmek mantıksız gelebilir, ama içinde çok fazla gizli hata var. Grup gezileriyle ilgili tüm olumsuz özelliklerden kaçının ve mantıksal olarak planlayın. Bütçe dostu bir grup gezisi planlamak için anlayışlı olan altı sorunsuz ipucunun altında okuyun.

  • Tren Ulaştırma Çevre Dostu Way To Seyahat mi. Bu makale kaydet A Treni ile trenle yolculuk hakkında eğitmek için yazılır, En Ucuz Tren Biletleri Web Sitesi Dünyada.

 

1. Seyahat Bütçesine Karar Verme

Evet! Haklısın! Toplam giderler hakkında bilgi almak için önce varış yerine karar vermelisiniz. Ama bazen zor oluyor, ikisi de birbiriyle ilişkili olduğundan. Ve bu da çok karmaşık bir olay. Bir sonraki arkadaşınızı bir grup arkadaşınızla planlasanız da, hepsi eşit olarak karşılayamaz. Böylece, sınırlı bir bütçeyle geçin, oybirliğiyle karar verdi. Tüm planlama sorunsuz olacak, gruptaki çoğu kişi önemli miktarda harcama konusunda baskı altında hissetmek zorunda kalmayacak. Ayrıca, bir varış yeri seçmeye karar vermek daha kolay, özellikle sabit bütçe göz önünde bulundurularak. göre, sen, diğer grup üyeleriyle birlikte, uçuşlar gibi ek masrafları arayabilir, kiralama, Gıda, gezileri, ve daha fazlası. Tam işbirliği gerekli olan şeydir, grup gezisi planlarken, beraberliği sürdürmek.

Lüksemburg - Brüksel Tren biletleri

Antwerp - Brüksel Tren biletleri

Amsterdam - Brüksel Tren biletleri

Paris - Brüksel Tren biletleri

 

Savvy Tips To Plan A Group Trip On Budget

 

2. Tüm Giderleri Mecazi Olarak Bölün

Masrafları nasıl böleceğinizi anlamaya çalışın. Toplam maliyetleri diğer grup üyeleri arasında bölmenin yollarına ve yollarına karar verin. Örneğin, tüm otel odası rezervasyonundan yalnızca siz sorumlu olacak mısınız?, yoksa aynı şeyi ikiye mi paylaşacaksın? Veya, taksi kiralama ve günlük geziler gibi sorumluluklar almakla ilgileniyor musunuz?? Birçok grup gezisinde, belirli bir görevi üstlenmek genellikle övgüye değerdir. Komplikasyonları azaltır ve seyahatle ilgili tüm masrafları ortadan kaldırır.

Kısa bir süre içinde büyük bütçeli bir seyahat planladıysanız, bireysel bir hesap oluşturmayı deneyin. Önceden aynı şeyi yapmalısınız. Grup gezisine dahil olan herkes belirli bir miktarda para yatırabilir, aylık, son dakika sorunlarından kurtulmak için. İyi otellere kavuşmak için daha akıllıca bir hareket, Hava uçuşlar, ve mükemmel yemekler.

Münih - Zürih Tren biletleri

Berlin - Zürih Tren biletleri

Basel - Zürih Tren biletleri

Viyana - Zürih Tren biletleri

 

Split-Up The Entire Expense Figuratively

 

3. Ekonomik Uçuşlara ve Cep Dostu Yine Göz alıcı Destinasyonlara İnanın

Bir grup gezisi için planlama çılgınlığı yaparken, paranızla biraz proaktif olun. Ticari taşıyıcılara odaklanma. Birçok uygun maliyetli havayolu vardır, bir avuç seyahat paketine ev sahipliği yapmak. Gizli nüansları grup arkadaşlarınızla tartıştıktan sonra hareketinizi planlayın. Örneğin, seyahat planını Roma'ya yazabilirsin, Atina, ve Malta üzerinden İstanbul. Veya başka, grup gezinizi başlangıç Berlin - Prag, Budapeşte ve Riga mükemmel bir seçim! Ve grup arkadaşlarınızla bir yolculuğa ya da vahşi doğada bir haftalık kampı deneyimlemeye ne dersiniz?? Çoğu zaman, hava engel teşkil eder. Şiddetli sağanak yağıştan bağımsız olarak, yanan güneş, veya rüzgarlı eserler, yardımlı bir arabada seyahat etmek çatı rafı tente, bir nimet! Tümü yaparken, istiflenmiş bagajın tam kapsama alanına ve gölgelenmesine hitap eder seyahat tecrübesi rahat biri.

Amsterdam - Londra Tren biletleri

Paris - Londra Tren biletleri

Berlin - Londra Tren biletleri

Brüksel - Londra Tren biletleri

 

4. Yemek Siparişi Verirken Akıllı Hareket Edin

Grup gezisi genellikle yiyecekle ilgili tartışma veya tartışma olmadığında başarılı olur, özellikle. Evet! Çoğu grup gezisi, soru her bir üyenin yemek tercihiyle ortaya çıktığında küçümsemeyi besler.. Bu gibi durumlarda, pozitif düşünme ve sağlıklı beslenme sloganınız olmalıdır. Restoran kontrolünde bölme, grup arkadaşları arasında sorunları ve kafa karışıklığını garanti eder. Örneğin, on kişilik bir grupta, tek bir kişi tüm faturayı öder bir şişe şarap, ve daha sonra gruptaki diğer insanlar aralığını öder, önemli bir karışıklık yaşanacak. Böyle, her zaman çeki bölmeye inan. Veya başka, bunu "arkadaş çiftleri" aracılığıyla yapabilirsiniz. Kendi payınızı gruptaki başka bir kişiyle kulüpleştirin ve faturayı ödemeye devam edin.

Milano - Roma Tren biletleri

Floransa - Roma Tren biletleri

Pisa - Roma Tren biletleri

Napoli şehrinden Roma tren biletleri

 

Savvy Tips To Plan A Group Trip On Budget

 

5. Masraflarla Kapsamlı Hesaplama Yapın

Teknolojik açıdan sağlıklı olmak ister, ve grup içinde akıllı bir birey olarak öne çıkın? Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan çeşitli çevrimiçi uygulamalardan yardım alın, masraflarla ilgili. Gibi uygulamalara yemin ederim Bölünmüş veya Google dokümanı, İkisi de gruptaki tüm kişilerin erişmesine izin verdiğinden, görüntüle ve düzenle, onların şartının olarak. Ancak bireysel olumlu ve olumsuz yönlerine dikkat edin.

Bu uygulamalarda bir grup oluşturursunuz, Grup üyelerinin hızlı bir şekilde oturum açabildiği ve tüm masrafı yüzdelere bölebildiği yer. Uyarılar, faturayı tahsil etmekle ilgilenen çeşitli kişilere dostça hatırlatıcılar gönderir. Grup gezisi masraflarını karşılamayı planlarken, çetele tutmaktan veya sözlü olarak ödeme yapmaktan kaçının. Huzurlu bir deneyim yaşamak için bunu hatırlayın ileri yolculuk.

Amsterdam - Paris Tren biletleri

Londra - Paris Tren biletleri

Rotterdam - Paris Tren biletleri

Brüksel - Paris Tren biletleri

 

 

6. Tüm Aidatları Kapat (Varsa)

Bir kez grup gezisi zevk ve mutlu eve kara, eski faturalarınızı çözme zamanı (varsa)! Eski borçları kapatmak daha iyidir, kabul ettiğiniz zaman dilimi içinde. Aksi takdirde, bagaj olarak duruyor! Birçoğu ödeme yapmayı tercih ediyor çeşitli çevrimiçi uygulamalar, anlayışlı gibi göründüğü gibi. Ve bilgili düşünen bazı kişiler şahsen ödemeyi sever, nakit. Bir hafta içinde ödeme yaptığınızdan emin olun. Veya başka, bir sonraki grup gezisi davetini kaybedeceksiniz.

Ayrıca bakınız: https://www.saveatrain.com/blog/traveling-europe-budget/

Brüksel - Amsterdam Tren biletleri

Londra - Amsterdam Tren biletleri

Berlin - Amsterdam Tren biletleri

Paris - Amsterdam Tren biletleri

Settle All Dues (If Any)

 

Sonuç

Hiçbiri, ancak birçok kişi arasında sınırsız bir kredi kartı veya nakit akışı olmadan dünyayı dolaşmanın asla mümkün olmayacağına dair yanlış bir inanç. Ya da birileri tüm geziye sponsor oluyorsa! Ama aynı şeye inanmamak daha iyidir. Kesinlikle hiçbir harcama yapmadan seyahat yapılmayacağı kesin. Yukarıda belirtilen yönergeler, sizi ve kurtuluş çetenizi gelecek seyahatler için bir arada tutacaktır.. Kararlarınıza açık olun, ve diğer seyahat arkadaşlarınızla işbirliği yapın, grup gezisi bir rüyadan daha az olmayacak!

 

Kıtayı trenle ve ile kitap Bir Tren Kaydet!

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “6 Bütçede Grup Gezisi Planlamak İçin Bilgili İpuçları” Siteniz üzerine? Ya bizim fotoğraf ve metin alıp bir bize kredi verebilir Bu blog yazısı için bağlantı. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/group-trip-on-budget/?lang=tr ‎- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)