Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 11/04/2021)

Je právem přesvědčeno, že cestování je jedna věc, kterou si kupujete, abyste byli nebo se cítili bohatí! A není vždy nutné, abyste se museli rozloučit se svými těžce vydělanými penězi, abyste si mohli užít bohatství. Při plánování vyrazit na sluncem pobozené tropické ostrovy, nebo zasněžené sjezdovky, nebo jinak svěží zelená divočina, nepřetržitě děláte mnoho řešení. Splňte si svůj sen tím, že nebude totéž příliš komplikované. Posaďte se se svou skupinou a naplánujte si svůj rozpočet. Udělejte z celé cesty důvtipný výlet. Skupinové cesty jsou vynikajícím prostředkem s velkou spolubojovnictvím. Ale ne všichni plují hladce, pokud není plánováno s dokonalostí. Může to znít iracionálně sledovat výdaje na cestu, ale je v ní příliš mnoho skrytých závad. Vyhněte se všem negativním atributům souvisejícím s skupinovými výlety a logicky plánujte. Přečtěte si níže šest tipů bez potíží, které jsou důvtipné pro plánování skupinové cesty přátelské k rozpočtu.

 

1. Rozhodněte se o cestovním rozpočtu

Ano! Máš pravdu! Nejdříve byste se měli rozhodnout o cíli a získat know-how o celkových výdajích. Ale někdy to vypadá složitě, jako jsou vzájemně propojené. A je to také velmi komplikovaná záležitost. I když plánujete další výlet se skupinou přátel, ne všichni si to mohou dovolit stejně. Tím pádem, vycházejte s omezeným rozpočtem, rozhodl jednomyslně. Celé plánování bude hladké, protože většina ve skupině se nebude muset cítit pod tlakem při utrácení značné částky. Taky, rozhodování o výběru cíle se ulehčí, zejména s ohledem na pevný rozpočet. V souladu s tím, vy, spolu s ostatními členy skupiny, může zavolat na další náklady, jako jsou lety, nájemné, jídlo, výlety, a mnohem víc. Je nutná úplná spolupráce, při plánování skupinové cesty, udržovat soudržnost.

Lucembursko do Brusel Vlakové jízdenky

Vstupenky na vlak do Antverp do Bruselu

Vstupenky na vlak Amsterdam - Brusel

Paříž do Bruselu vlakové jízdenky

 

Savvy Tips To Plan A Group Trip On Budget

 

2. Rozdělte celé náklady obrazně

Zkuste přijít na to, jak rozdělit náklady. Rozhodněte o prostředcích a způsobech rozdělení celkových nákladů mezi ostatní členy skupiny. Například, budete výhradně zodpovědní za celou rezervaci hotelového pokoje, nebo byste měli sdílet totéž na polovinu? Nebo, Máte zájem o převzetí odpovědnosti, jako je pronájem kabiny a každodenní výlety? V mnoha skupinových cestách, převzetí určitého kusu povinností je obecně chvályhodné. Snižuje komplikace a vyrovnává veškeré cestovní výdaje.

Pokud jste plánovali výlet s velkým rozpočtem brzy, zkuste si založit individuální účet. Totéž musíte udělat v dostatečném předstihu. Všichni účastníci skupinového výletu mohou uložit určitou částku, měsíční, ušetřit potíže na poslední chvíli. Je to chytřejší akt chytání dobrých hotelů, letecké lety, a vynikající kuchyně.

Mnichov do Curych vlaky

Berlín do Curyšské vlakové jízdenky

Vstupenky na Basilej do Curych

Vstupenky do Vídně do Curychu

 

Split-Up The Entire Expense Figuratively

 

3. Věřte v ekonomické lety a kapesní, přesto okouzlující destinace

Zatímco jste na plánování, vyrazte na skupinový výlet, být trochu proaktivní se svými penězi. Zaměřte se na komerční dopravce. Existuje mnoho nákladově efektivních leteckých společností, pořádání hrstky cestovních balíčků. Naplánujte si svůj krok po projednání skrytých nuancí se svými spoluhráči. Například, můžete si svůj plán cesty do Říma vytřídit, Athény, a Istanbul přes Maltu. Nebo jinak, zahájení vaší skupinové cesty Berlín do Prahy, Budapešť a Riga jsou skvělou volbou! A co třeba výlet nebo zažít týdenní tábor v divočině se svými partnery? Většinu času, počasí působí jako překážka. Bez ohledu na přívalový liják, žhnoucí slunce, nebo větrné rány, cestování v autě s pomocí markýza střechy, je požehnáním! Zajišťuje plné pokrytí a zastínění naskládaných zavazadel a zároveň vytváří celek zkušenosti cestovní uvolněný.

Amsterdam To London Train vstupenky

Paříž do Londýn vlakové jízdenky

Berlín do Londýn vlakové jízdenky

Vstupenky na vlak Brusel - Londýn

 

4. Při objednávání jídla jednejte chytře

Skupinový výlet je obecně úspěšný, pokud neexistuje žádný spor nebo argument týkající se jídla, zvláště. Ano! Většina skupinových výletů pohrdá opovržením, když vyvstane otázka s preferencemi jídla každého člena. V takových situacích, vaše motto by mělo být pozitivní myšlení a zdravé stravování. Rozdělení při kontrole restaurace zaručuje problémy a zmatek mezi partnery skupiny. Například, ve skupině deseti, jedna osoba platí celý účet a láhev vína, a později ostatní lidé ve skupině platí v intervalu, dojde k významnému zmatku. Tak, věří v rozdělení šeku vždy. Nebo jinak, můžete to udělat pomocí „kamarádských párů“. Spojte svůj podíl s někým jiným ve skupině a pokračujte v placení účtu.

Vstupenky na vlak Milán do Říma

Vstupenky do Florencie do Říma

Vstupenky na vlak Pisa do Říma

Vstupenky na Neapol do Říma

 

Savvy Tips To Plan A Group Trip On Budget

 

5. Být důkladně kalkulační s výdaji

Chceš být technologicky zdravý, a vyniknout jako inteligentní jednotlivec ve skupině? Získejte pomoc s různými online aplikacemi, které uspokojí všechny vaše potřeby, související s výdaji. Přísahejte na aplikace jako Splitwise nebo Dokument Google, protože oba umožňují přístup všem přítomným ve skupině, zobrazit a upravit, podle jejich požadavku. Ale pozor na jejich individuální pozitivní a negativní aspekty.

V těchto aplikacích vytvoříte skupinu, kde se členové skupiny mohou rychle přihlásit a mohou rozdělit celý výdaj v procentech. Upozornění zasílají přátelská připomenutí různým lidem, kteří se zajímají o vyúčtování. Při plánování sčítání výdajů na skupinové cesty, vyhněte se udržování součtu nebo vypořádání plateb ústně. Nezapomeňte to zažít mírové výlet dopředu.

Vstupenky na vlak Amsterdam - Paříž

Vstupenky na vlak Londýn - Paříž

Vstupenky na Rotterdam do Paris Train

Vstupenky na vlak Brusel - Paříž

 

 

6. Vyrovnejte všechny poplatky (Jestli nějaký)

Jakmile si užijete skupinovou cestu a šťastně přistanete doma, je čas urovnat své staré účty (jestli nějaký)! Je lepší vyrovnat všechny staré dluhy, během časového rámce, na kterém jste se dohodli. v opačném případě, stojí jako zavazadlo! Mnozí dávají přednost placení prostřednictvím různé online aplikace, jak to zní důvtipně. A někteří důvtipnější jedinci rádi platí osobně, v hotovosti. Ujistěte se, že platíte zhruba za týden. Nebo jinak, ztratíte při pozvání na další skupinový výlet.

Viz také: https://www.saveatrain.com/blog/traveling-europe-budget/

Brusel - Amsterdam Vlakové jízdenky

Londýn - Amsterdam Vlakové jízdenky

Berlín do Amsterdam Vlakové jízdenky

Paříž do Amsterdam Vlakové jízdenky

Settle All Dues (If Any)

 

Závěr

Není to žádný, ale mylná víra mezi mnoha lidmi, že cestování po celém světě není nikdy možné bez neomezené kreditní karty nebo peněžních toků. Nebo pokud někdo sponzoruje celou cestu! Je však lepší tomu nevěřit. Je jisté, že k žádnému cestování nedochází bez jakýchkoli výdajů. Výše uvedené pokyny vás a váš únikový gang jistě udrží na mnoha nadcházejících cestách. Při rozhodování buďte jasní, a spolupracujte s ostatními společníky v cestovním ruchu, pak skupinový výlet nebude nic jiného než sen!

 

Cestujte kontinentem vlakem a objednat u Uložit vlak!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “6 Důvěryhodné tipy pro plánování skupinového výletu na rozpočet” na vaše stránky? Můžete buď vzít své fotografie a text a dávají nám úvěr s odkazující na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/group-trip-on-budget/?lang=cs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)