Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 15/01/2022)

Evropa je vedoucí kontinent, pokud jde o živé, obyvatelný, a zábavná moderní města. Existuje spousta architektonických divů, muzeí, a restaurace v každé evropské zemi, na kterou byste mysleli. Noční život a jídlo na celém kontinentu jsou na špičkové úrovni. Divoká zvěř a přírodní zajímavosti na kontinentu jsou úchvatné a snadno přístupné. A kvůli faktoru EU a vysoce kvalitním silničním sítím po celém kontinentu, pro výletníky je snadné prozkoumat celý kontinent jediným pohybem. Chcete-li zažít evropský sen, můžete použít půjčené auto nebo veřejnou dopravu.

 

Potřebujete IDP (Mezinárodní řidičský průkaz) Řídit v Evropě?

Dobře, některé země jako Itálie vyžadují, aby zahraniční řidiči měli mezinárodní řidičský průkaz jako důkaz řidičských schopností. Je dobré si řidičský průkaz přinést i v zemích, které jej nevyžadují, protože jej možná budete potřebovat, abyste přesvědčili místní autopůjčovny a dopravní policii, že jste slušný řidič. Taky, před cestou, zeptejte se CDC a ujistěte se, že cíle, o kterých zde diskutujeme, nebudou vážně ovlivněny pandemií. S tím na mysli, Zde je seznam 5 musíte navštívit evropské země.

 

1. Santorini, Řecko

Lidé, kteří byli na Santorini, věří, že město je nejromantičtějším místem nejen v Evropě, ale na celém světě. Je ideální pro novomanžele, kteří hledají líbánková destinace. Budete fascinováni úžasným výhledem na kalderu a západy slunce. Můžete vyrazit, jít na výlety lodí, nebo si uvolněte odpoledne na černých sopečných plážích města. Pokud máte rádi láhev, budete milovat vzorkování místní vína podél Středomoří. Santorini je altakže domov pro některé z nejluxusnějších hotelů v Řecku.

 

blue rooftops on Santorini, Greece

2. Zkušenost evropského snu: jezero Como, Itálie

Jezero Como je oblíbené pro své nekonečné množství krásných vil a vesnic, chutné jídlo (jsi to ty, Italská pizza?), a úžasné oblasti fotografování, všechny jsou propojeny každodenními trajektovými službami. Pokud máte čas a dolary navíc, můžete si pronajmout motorový člun a jet do městečka Bellagio. Jinak, můžete se také projít nebo použijte a plynové kolo a užijte si krásný výhled sami. Podnebí je zde úžasné po celý rok a díky uvolněné kultuře regionu (není mnoho turistů), dostanete perfektní příležitost se vymanit z těžkostí a nálad běžného života. Jezero Como má také docela romantickou atmosféru pro líbánky.

Florencie do vlaku

Milán do Como s vlakem

Turín do Como s vlakem

Janov do Como s vlakem

The European Dream: Lake Como, Italy

 

3. Reykjavík, Island

Hlavní město Islandu Reykjavík patří mezi nejlepší evropská města pro cestovatele, z mnoha důvodů. Pokud vás fascinuje historie, budete milovat Reykjavík pro jeho krásná a bohatá muzea, mezi nimi i Vikingské námořní muzeum, muzeum Einar Jonsson, a Muzeum umění. Hlavní město je také obklopeno úžasnou řadou atrakcí, což z něj dělá nejlepší vstupní port pro mezinárodní návštěvníky. Uvidíte a zažijete spoustu geologických divů, včetně lávových bodů, vodopády, a Modrá laguna. Skály, ledovců, písečné pláže, a sopky také definují sousedství Reykjavíku.

Pro drahokamy, budete rádi ochutnávat širokou škálu tradičních islandských jídel na místech, jako je Sushi Samba a Baejarins Beztu Pylsur. Pokud máte rádi mořskou divočinu, můžete jít pozorovat velryby ve starém přístavu Reykjavíku, domů do konce 20 různé druhy velryb. Můžete také vidět delfíny, papuchalci, a sviňuchy, mimo jiné mořskou divočinu.

 

 

4. Prožívání evropského snu: Praha, Česká republika

Mnoho turistů miluje Prahu pro její úžasné události, od prázdninových přehlídek po každodenní každoroční přehlídky. Mezi akce plné zábavy, které byste si měli v Praze dopřát, patří Bohemian Carnevale při návštěvě města v únoru, nebo Český pivní festival při návštěvě v květnu. Noční život zde je také hlavním důvodem, proč lidé navštěvují, s jazzovými kluby a dalšími živá hudba dominuje zábavní scéně. Každoroční mezinárodní hudební festival Pražské jaro je jedním z vrcholů pražské zábavy. Díky přísnému zabezpečení ve městě můžete pořádat párty celou noc. Pokud máte rádi umění a historii, prohlídka muzea Mucha nebo muzea Kafka to udělá za vás.

Norimberk do Prahy vlakem

Mnichov do Prahy vlakem

Berlín do Prahy vlakem

Vídeň do Prahy vlakem

 

Bridges and birds in Prague

 

5. Evropský sen zkušenosti: Paříž, Francie

Tuny slavných památek, nekonečné nákupní příležitosti, široký výběr chutných jídel, bohatá historie, a umělecké sbírky, stejně jako parky a zahrady světové úrovně nechávají Paříž vyniknout z davu. Některé z orientačních bodů, které musíte vidět alespoň jednou za život patří Eiffelova věž, Bazilika Nejsvětějšího Srdce, Arc de Triomphe, Muzeum Louvre, a Palais Garnier. Pokud jste nadšenci nakupování, na Rue Du Commerce si zamilujete tření ramen špičkovými pařížskými módy, Boulevard Saint Germain, a další luxus nákupní ulice. A pokud máte rádi umění, v Paříži je celá řada uměleckých sbírek, včetně Musee d’Orsay, Picassovo národní muzeum, a Musee du Quai Branly.

Amsterdam do Paříže vlakem

Z Londýna do Paříže vlakem

Rotterdam do Paříže vlakem

Z Bruselu do Paříže vlakem

 

European Dream: The Eiffel tower in Paris

 

Závěr

V Evropě nikdy nechybí města „turistického seznamu“ a turistická města. Vše záleží na vašem rozpočtu, čas, a účel návštěvy. Tento seznam vám otevře pouze brány k prozkoumání nejúžasnějších míst na kontinentu.

 

Tady v Uložit vlak, rádi pomůžeme naplánovat výlet do 5 Zasněné země v Evropě. Cesta vlakem po Evropě je ideální pro cestování vlakem.

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek „The European Dream: 5 Musíte navštívit země v Evropě “na vašem webu? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fexperiencing-european-dream-must-visit-countries%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)