Čas na čtení: 7 minut
(Aktualizováno: 25/02/2022)

Do divočiny, nebo až k největšímu korálovému útesu na světě, pod polární záři, tohle jsou 10 jednou za život destinací. Tak, pokud hledáte nezapomenutelné dobrodružství v Keni, nebo kdekoli mezi Mongolskem a Moskvou, pak byste se měli podívat na tato místa.

 

1. Národní rezervace Maasai Mara, Keňa

Jedno z posledních divokých a epických míst na světě, Národní rezervace Masai Mara je jednou za život. Civilizací nedotčená, Masai Mara je skvělá destinace pro safari. navíc, a přírodní rezervace je domovem největší migrace na světě, zanechá stopu na každém návštěvníkovi. Tak, svědky velké migrace; divoké kočky, zebry, a mnoho dalších divokých šelem jen pár metrů odtud v jejich přirozeném nádherném prostředí je zážitek, který změní život.

Tak, pokud se chcete vydat za dobrodružstvím, které vám změní život, v jedné z nejúchvatnějších přírodních rezervací na světě, můžete si vybrat mezi cestováním po obloze v horkovzdušném balónu nebo 4X4. nicméně, měli byste si naplánovat dovolenou na safari mezi červencem a zářím, být svědky nejpozoruhodnějších stád divokých šelem vládnoucích silnicím a zemím Keni, během migrace.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Maasai Mara National Reserve, Kenya

 

2. Destinace Once In A Lifetime: Macchu Picchu

Ukrytý v Andách, opuštěné, ale nezapomenuté město Machu Picchu. Nádherné památky říše Inků jsou silné po staletí divokého klimatu, připraven podělit se o tajemství peruánské říše s tisíci návštěvníků, kteří každý den přijíždějí, pěšky, autobus, a trénovat.

Při návštěvě Machu Picchu, budete zmateni velikostí a polohou starobylého města. Jak bylo toto velké město postaveno a zachováno uprostřed ničeho v Peru, zůstává záhadou. nicméně, největší záhadou je důvod, proč obyvatelé Machu Picchu opustili. Tak, jste srdečně vítáni, abyste se připojili k mnoha prohlídkám s průvodcem v areálu a pokusili se objevit. navíc, nahlédnete do jedné z nejvíce fascinujících kultur a míst na světě. Tím pádem, nezapomeňte si co nejdříve zarezervovat svůj výlet na Machu Picchu, který se vám stane jednou za život 2022.

Milán Řím Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Benátky do Říma Vlaky

Naples do Říma Vlaky

 

Once In A Lifetime Destinations: Machu Picchu

 

3. Transmongolský vlak z Moskvy do Mongolska

Dvě z nejúžasnějších destinací na světě jsou Sibiř a Mongolsko. Díky moderní železniční dopravě, dnes se dá cestovat do obou na jeden výlet, přes transmongolský vlak. Odlet z Moskvy, přes sv. Petrohrad a jezero Bajkal, poušť Gobi, a přílet do Pekingu, Transmongolština je úžasná cesta.

Nejen, že budete mít úžasný výhled z okna ve vlaku, ale budete mít vzácnou příležitost přejít 6 časová pásma. Zatímco toto je jeden z nejdelší jízdy vlakem na světě, transmongolský cesta vlakem stojí za to. Tak, pokud hledáte dobrodružství, které vám změní život, pak byste měli začít plánovat svůj výlet do této destinace, která se stane jednou za život, na příští léto.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

 

 

4. Destinace Once In A Lifetime: Tromso, Norsko

Setkání s Aurorou je zážitek, který změní život, a nejlepší místo pro toto epické setkání je ve městě Tromso. V srdci polární zóny, v norské Arktidě, můžete vidět nejúžasnější show polárních světel na světě. Spirály, paprsky, Závěsy, a záblesky přirozeného světla jsou projevy polárních světel, viditelné pouze ve vysokých nadmořských výškách, jako oblasti Arktidy a Antarktidy.

Prostě 5.5 hodin z Londýna vlakem, tato destinace, která se stane jednou za život, je velmi snadno dosažitelná. Jeho úžasná centrální poloha, skvělé hospody, a restaurace přitahují turisty z celého světa. Nejlepší čas pro uskutečnění vašeho snu ve skutečnost je prosinec až březen pro nejlepší výhledy na polární záři v Norsku.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Once In A Lifetime Destination: Tromso, Norway

 

5. Bali, Indonésie

Tropický, zelený, klidný, Bali je ráj na zemi a jeden z nejlepších 5 jednou za život destinací. Domov starověkých chrámů, Balijská kultura, ohromující ekologická dovolená nájemné, a ubytování, s úchvatnými výhledy, Bali je nezapomenutelným turistickým cílem.

Tím pádem, cestovatelé na Bali zažijí ty nejkouzelnější výhledy a atmosféru na světě, nemluvě o krajinách, které člověka zanechají v němém a v úžasu před nádhernou přírodou. Dále, svěží zelená údolí, a velkolepé vodopády, vytvořit obrázek jako z pohlednice a místo, kam chtějí všichni jít, alespoň jednou za život.

Mnichov do Hallstatt Vlaky

Innsbruck Hallstatt Vlaky

Passau na Hallstatt Vlaky

Rosenheim se Hallstatt Vlaky

 

Bali, Indonesia

 

6. Destinace Once In A Lifetime: Velký bariérový útes, Austrálie

Protahování se 900 ostrovy a více než 2000 km, Velký bariérový útes v Austrálii je vysněnou destinací pro každého potápěče a nadšence šnorchlování. Neuvěřitelný korálový útes je v Queenslandu, kde můžete vidět 1500 druhy ryb, úžasná fauna, a nádherné korály.

Velký bariérový útes je podmořská říše divů. Tak, pokud budete mít štěstí, stále jste mohli vidět nějaké prehistorické tvory plavat přímo vedle vás. Proto, sbalit, vybavení pro šnorchlování nebo potápění, na výlet k Velkému bariérovému útesu v Austrálii, který se stane jednou za život.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

Once In A Lifetime Destinations: Great Barrier Reef, Australia

 

7. Kappadokie, krocan

Jízda horkovzdušným balónem nad Kappadokií v Turecku je ohromující dobrodružství. navíc, když jsi ve vzduchu, uvidíte další barevné horkovzdušné balóny a sopečnou krajinu Kappadokie. nicméně, jestli se bojíš výšek, pak sledovat horkovzdušné balóny z hotelového pokoje nebo venkovní kavárny, bude nezapomenutelným zážitkem.

Kromě toho adrenalinu být v oblacích, uvidíte vznešenost jedinečné země Kappadokie. Například, údolí Monks je plné skalních útvarů ve tvaru komína, které se tyčí po celé zemi. navíc, domy a kostely z doby bronzové vytesané do hor, jsou pozoruhodná místa k návštěvě v Kappadokii. Shrnout to, Kappadokie je domovem míst, která nikde jinde na světě neuvidíte.

Rimini do Verona Vlaky

Řím Verona Vlaky

Florence na Verona vlaků

Venice do Verona Vlaky

 

Hot Air Balloons In Cappadocia, Turkey

 

8. Destinace Once In A Lifetime: Švýcarské Alpy

Švýcarské Alpy jsou nezapomenutelnou destinací v každém ročním období, ale v zimě jsou obzvlášť krásné. Zatímco na jaře a v létě si můžete užít turistiku a outdoorové sporty, v zimě byste měli zkusit výlety na sněžnicích. Ano, jízda na sněžnicích je jedinečný zimní sport, a se správnou obuví, můžete více prozkoumat alpskou krajinu.

Unikátní zimní sport začal kolem 6,000 let a stal se velmi populární v zasněžených švýcarských Alpách. Od Chamonix a Mont Blancu po Ecrins národní park, při výletech na sněžnicích si můžete vychutnat nejmalebnější výhled na hory. Chcete-li součet věci do pořádku, Švýcarské Alpy jsou známé jako bucket-list destinace, ale výlety na sněžnicích z toho udělaly jednu z nich 10 jednou za život destinací.

Interlaken do Curych Vlaky

Lucerne Zurich Vlaky

Bern Curych Vlaky

Geneva do Curych Vlaky

 

9. Patagonie, Argentina

Ledovce, malebné horské vrcholy, lesy, nedotčené laguny, Patagonie v Argentině je turistickým rájem. Dále, plné stezek a nádherných výhledů, národní ledovcový park Patagonie je jednou za život destinací v Severní Americe.

Navíc klasické turistické stezky, velmi dobrodružní cestovatelé mohou vyrazit na ledovec Rio Negro, například. Jinými slovy, můžete zjistit, že šplháte po zmrzlém, zasněžená hora pro adrenalin a jedinečný zážitek. To je jen jedna z mimořádných věcí, které můžete dělat v úžasné Patagonii.

Salzburg Vídeň Vlaky

Mnichov do Vídně Vlaky

Graz do Vídně Vlaky

Prahy do Vídně Vlaky

 

Hiking in Patagonia, Argentina

 

10. Destinace Once In A Lifetime: Japonsko

Někdy mezi polovinou března a dubnem Japonsko rozkvétá krásnými růžovými a bílými třešňovými květy. Květ sakury zbarvuje Kjóto, Tokio, a další města v kouzelné atmosféře a štěstí. Nepopiratelně okouzlující, během květu sakury, Japonsko upadá do ospalosti, zvláštní klid pokrývá rychlý život v Japonsku. Tato jedinečná atmosféra přitahuje miliony návštěvníků cestujících do Japonska na jarní prázdniny.

Tím pádem, pokud někdy dostanete příležitost cestovat daleko za magickým časem, pak je jaro v Japonsku ideální čas k návštěvě. Kromě snažení místní kuchyně, návštěva zlatých chrámů, a ohromující tokijské mrakodrapy, mít piknik pod stromy Sakura je zážitek, který se jednou za život stane.

Milán Turín Vlaky

Lake Como do Turín Vlaky

Janov do Turín Vlaky

Parma do Turín Vlaky

 

Cherry Blossom In Japan

 

My v Uložit vlak rádi vám pomůžeme naplánovat výlet do nich 10 Destinace Once In A Lifetime po celém světě.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „10 destinací jednou za život“?? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcs%2Fonce-lifetime-destinations%2F – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)