Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 12/11/2021)

Jste milovníkem pod širým nebem? Mluvíme lesy, jezírka, flóra, a fauna. Turistika, cyklistika, a obecná dobrota na čerstvém vzduchu. Pak objevit nejkrásnějších národních parků v Evropě, a jak se tam dostat vlakem.

Zapomeňte na davy, zapomenout pláže, zapomenout měst a nakupování, a přijít k relaxaci nejlepší národní parky v Evropě.

Když navštívíte přírodní atrakce jako jsou lesy může být složité na cesta vlakem, to není důvod k jejich vyloučení. Tyto přírodní zajímavosti nabízejí perfektní kontrast k rušné města, a s trochou výzkumu, zjistíte, že jsou překvapivě pohodlně dosažitelné pomocí Save A Train.

 

Národní parky v Evropě: Německo a Švýcarsko

Birds eye view of Saxon Switzerland which is part of National Parks in Europe

 

V zášti jeho matoucí název, Národní park Saské Švýcarsko je velice Německo. Je to obrovský přírodní region, který hraničí se severozápadní Českou republikou. Je to jen skála národní park v zemi, ale je to také vztahuje na vynikajících lesích. Mnoho lidí míří do regionu na túry, ale tam je také fascinující historii prozkoumat, včetně Pevnost Königstein.

Jak se dostat do Saského Švýcarska vlakem:

Nejbližší velké město do parku je Dresden, který je snadno dosažitelný vlakem z velké části Německa. Odtamtud, S-Bahn vlaky připojení k Saxon Švýcarsko každý 30 minut.

I když jste v Německu, doporučujeme také navštívit Černý les. Možná, že střední Evropa je nejslavnější lesní, to není, kdo ujít. Tato ohromující hornatá oblast na jihozápadě Německa má vše - husté stálezelené lesy, dramatický hory, a kuriózní vesnice. Je domovem kukačky sahá až do roku 1700, a mnoho vesnic cítit se strašidelně zaseknutý ve vzdálené době. The pohádková atmosféra půjčuje sebe dokonale plnou únik z reálného světa, jestli to je to, co hledáte!

Jak se dostat do Schwarzwaldu vlakem:

Jedním z nejlepších způsobů, jak Zkusenosti Černý les je vlakem. Černý les linka jezdí mezi Offenburg a Konstanz. Nabízí neuvěřitelné výhledy do kraje a zastávky v několika městech při cestě.

Offenburg na Konstanz Vlaky

Stuttgart se Offenburg Vlaky

Leipzig do Dresden Vlaky

Norimberk Stuttgart Vlaky

 

Belgie

Hallerbos Forest aka The Blue Forest

 

Les Hallerbos, nebo „The Blue les“, je ohromující lesní ideální pro dlouhé scénický túry. Obrovské koberce zvonků, které vyskočí dovnitř mid-duben pojmenujte každý rok krásný les. K dispozici jsou také obří Sequoia stromy, které tvoří návštěvu této krásné rozloha země omlazující zážitek.

Všimněte si, že nejlepší doba k návštěvě Hallerbos chytit zvonky se liší každý rok a je závislá na počasí. Čím dříve se teplota zvýší, čím dříve květiny kvést. Nyní by bylo skvělý čas jít, jak se zdá, že se oteplilo o něco později než v polovině dubna tohoto roku. Ale je to závod s časem as teplejší počasí také znamená, že stromy dostat listí zpět, zbavuje zvonky slunečního světla, což z nich dělá otočit šedavě. Není to dobré pro vaše Instagram foto!

Zde je tip:

Když se hyacint sezóna kroky, Na webových stránkách Hallerbos sloupků denní aktualizací (v průběhu týdne) o stavu těchto zvonků. Tímto způsobem fotografové a další návštěvníci vědět, jestli je to ještě příliš brzy na to jít, nebo zda by měli pospíšit.

Jak se dostat do Hallerbos Forest vlakem:

Tam jsou pravidelné Vlaky z Bruselu Halle, která zabere jen 16 minut. Odtamtud, chytit TEC číslo sběrnice 114 se dostat ke vchodu do lesa.

Připraveni dostat své povahy na? Pak si objednejte tuto letenku k velkému venku pomocí Save vlaku. Žádné skryté poplatky. Prostě super cestovní!

Brusel Halle Vlaky

Antwerp Halle Vlaky

Brugge Halle Vlaky

Ghent Halle Vlaky

 

Hardangervidda NATIONAL PARK, NORSKO

Největší národní park v Norsko je označení venkovní-mužská ráj. Expanzivní plateau, jeden z největších erodované pláně v Evropě 2,500 čtvereční míle, je pokryta zakrslých slatiniště a četné rybníky, řek, a potoky. Zcela nad treeline, můžete vidět na míle v každém směru, což je velký hotspot pro pěší turistiku.

Pokud jsi plánování dlouhý trek, ujistěte se, že sbalit rybářský prut: Vody jsou zde hemží rybami. Fanoušci sobů zjistí, že Hardangervidda pro ně patří mezi nejlepší národní parky, jak jeho stáda jsou jedny z největších na světě. Neexistuje nic takového jako sledovat tisíce sobů pohybu v harmonii přes pláně; Je to pohled by měl každý v určitém okamžiku svého života vidět.

Jakmile jste v Oslo, potřebuješ se dostat do Hardangervidda vlakem Můžete jet vlakem z Oslo do Bo v Telemark. Odtud se můžete chytit “Haukeliekspressen” do Rauland. Můžete si také vzít Bergen trať z Oslo do počtu míst, která jsou skvělé výchozí body pro zkoumání Hardangervidda - Flam na Myrdal, finský, Haugastol, Ustaoset, a Geilo.

Bergen se Hardangervidda vlakem, Bergenská železnice zastavuje na řadě míst, která jsou skvělými výchozími body pro objevování Hardangervidda - Myrdal, finský, Haugastol, Ustaoset, a Geilo. Můžete také využít vlak do Voss a autobusem od Voss do Eidfjord.

 

 

Připraveni přidat některé z nejlepších národních parků v Evropě do svého seznamu kbelíku? Nechat Uložit vlak které vám pomohou dostat se tam rychle, a bez přídavku, skryté náklady.

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a jen nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fnational-parks-europe%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)