Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 12/11/2021)

Czy jesteś miłośnikiem wielkich zewnątrz? Mówimy lasy, jezior, flora, i fauna. Wędrówki, kolarstwo, i ogólna dobroć świeżego powietrza. Następnie odkryć najpiękniejszych parków narodowych w Europie, i jak się tam dostać pociągiem.

Zapomnijcie tłumy, zapomnij o plaże, miast i zapomnieć zakupy, i przyjść na relaks Najlepsze parki narodowe w Europie.

Choć odwiedzenie naturalny wdzięki kobiece takich jak lasy mogą być złożone na zasadzie podróż pociągiem, to nie powód, aby wykluczyć je. Te naturalne atrakcje oferują doskonały kontrast do zajęty miasta, i przy odrobinie badań, przekonasz się, że są one zaskakująco wygodne, aby dotrzeć do nich za pomocą Save A Train.

 

Parki narodowe w Europie: Niemcy i Szwajcaria

Birds eye view of Saxon Switzerland which is part of National Parks in Europe

 

Pomimo swojej nazwy mylące, Park Narodowy Saskiej Szwajcarii jest bardzo dużo w Niemcy. To rozległy naturalny region graniczący z północno-zachodnimi Czechami. To tylko skała park narodowy w kraju, ale jest również objęte wybitnych lasach. Wiele osób wybiera się w region, aby wędrować, ale istnieje również fascynująca historia odkrywać, Twierdza Königstein w tym.

Jak dostać się do Szwajcarii Saksońskiej pociągiem:

Najbliższe duże miasto do parku jest Drezno, który jest łatwy dojazd koleją z dużo Niemiec. Stamtąd, Pociągi S-Bahn połączenia Saxon Szwajcaria każdy 30 minuty.

Gdy jesteś w Niemczech, proponujemy również odwiedzić Czarny Las. Być może najbardziej znany centralny lasów w Europie, to nie jest jeden przegapić. Ten oszałamiający górzysty region w południowo-zachodnich Niemczech ma wszystko — gęste wiecznie zielone lasy, dramatyczny góry, i osobliwy miejscowości. Jest domem dla zegarów z kukułką sięga do 1700 roku, oraz wiele wiosek czuję się niesamowicie uwięziony w odległym czasie. ten bajkowa atmosfera doskonale nadaje się do pełnej ucieczki od realnego świata, jeśli to jest to, czego szukasz!

Jak dostać się do Schwarzwaldu pociągiem:

Jednym z najlepszych sposobów, aby doświadczenie Czarny Las jest pociągiem. Linia Schwarzwald biegnie między Offenburg i Konstancji. Oferuje niesamowite widoki na region i zatrzymuje się w kilku miejscowościach po drodze.

Offenburg do Pociągi Konstanz

Pociągi Stuttgart Offenburg

Pociągi Lipsk do Drezno

Norymberga do Pociągi Stuttgart

 

Belgia

Hallerbos Forest aka The Blue Forest

 

Hallerbos Las, lub „The Blue Las”, Jest to wspaniały las idealny na długie sceniczny podwyżki. Ogromne dywany dzwonków, które pojawiają się w środek kwietnia każdego roku nadaj nazwę pięknemu lasowi. Istnieją również olbrzymie sekwoje, które składają wizytę w tym pięknym odcinku ziemi odmładzające doświadczenie.

Należy pamiętać, że najlepszy czas na wizytę Hallerbos złapać dzwonki różni się każdego roku i zależy od pogody. Im szybciej temperatura wzrasta, Im szybciej kwitną kwiaty. Teraz będzie to doskonała okazja, aby przejść, ponieważ wydaje się, że nieco później niż w połowie kwietnia tego roku zrobiło się cieplej. Ale jest to wyścig z czasem jako cieplejsza pogoda Oznacza także, że drzewa dostać z powrotem swoje liście, pozbawienie dzwonki światła słonecznego, co czyni je włączyć szarawy. Nie dobre dla Instagram fotki!

Oto wskazówka:

Gdy dzwonek pora roku awanse, strona stanowisk Hallerbos codzienne aktualizacje (w ciągu tygodnia) o stanie na dzwonki. W ten sposób fotografowie i inni goście wiedzą, czy to jeszcze zbyt wcześnie, aby przejść, czy powinni pospieszyć.

Jak dostać się do Lasu Hallerbos pociągiem:

Istnieją regularne pociągi z Brukseli Halle, który ma po prostu 16 minuty. Stamtąd, złapać autobus numer TEC 114 aby dostać się do wejścia do lasu.

Gotowy, aby uzyskać na naturę? Następnie zamów ten bilet do wielkiego na dworze z pomocą zapisać Train. Żadnych ukrytych opłat. Tylko wielka podróż!

Bruksela pociągów Halle

Pociągi Antwerpia do Halle

Brugge do Pociągi Halle

Ghent do Pociągi Halle

 

Park Narodowy Hardangervidda, NORWEGIA

Największy park narodowy w Norwegia jest rajem dla odkryty mężczyzny. Rozległy płaskowyż, jeden z największych równin erozji w Europie 2,500 mil kwadratowych, jest objęty scrubby wrzosowisk i licznych jezior, rzeki, i strumieni. Całkowicie powyżej górnej granicy lasu, można zobaczyć dla mil w każdym kierunku, co czyni go wielki hotspot dla turystyki pieszej.

Jeśli jesteś planowanie długa wędrówka, upewnij się zapakować Wędka: tutejsze wody są roi się od ryb. Fani reniferów przekonają się, że Hardangervidda jest dla nich jednym z najlepszych parków narodowych, jako jego stada są jedne z największych na świecie. Nie ma nic zupełnie jak oglądanie tysiące reniferów ruch w harmonii przez równiny; to każdy cel powinien zobaczyć w pewnym momencie w ich życiu.

Gdy jesteś w Oslo, potrzebujesz aby dostać się do Hardangervidda pociągiem Można dojechać pociągiem z Oslo do Bo w Telemark. Stamtąd można złapać “Haukeliekspressen” do Rauland. Można również przyjąć Bergen Railway z Oslo do wielu miejsc, które są idealne punkty wyjścia do zwiedzania Hardangervidda - Flåm do Myrdal, fiński, Haugastol, Ustaoset, i Geilo.

Z Bergen do Hardangervidda pociągiem, Kolej Bergen zatrzymuje się w kilku miejscach, które są świetnymi punktami wypadowymi do zwiedzania Hardangervidda – Myrdal, fiński, Haugastol, Ustaoset, i Geilo. Można również dojechać pociągiem do Voss i autobusem z Voss do Eidfjord.

 

 

Gotowy, aby dodać jedne z najlepszych parków narodowych w Europie na waszej liście? Pozwolić Zapisz pociąg pomóc dostać się tam szybko, i bez dodatku, ukryte koszty.

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fnational-parks-europe%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)