Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 12/11/2021)

Ar esate labai lauke meilužis? Mes kalbame miškus, ežerai, flora, ir faunos. Žygiai, dviračių, ir bendras gryno oro gerumas. Tada atrasti Gražiausių nacionaliniai parkai Europoje, ir kaip ten patekti traukiniu.

Pamirškite minios, pamiršti paplūdimiai, pamiršti miestų ir apsipirkimas, ir ateiti atsipalaiduoti geriausi nacionaliniai parkai Europoje.

Nors apsilankymą natūralus atrakcionai tokie kaip miškai gali būti sudėtinga ant kelionė traukiniu, tai ne priežastis juos pašalinti. Šie gamtos vertybės pasiūlyti geriausią kontrastą užimtas miestai, ir tik šiek tiek ištyrus, pastebėsite, kad juos stebėtinai patogu pasiekti naudojant „Save A Train“.

 

Nacionaliniai parkai Europoje: Vokietija ir Šveicarija

Birds eye view of Saxon Switzerland which is part of National Parks in Europe

 

Nepaisant jo paini pavadinimas, Saksonijos Šveicarija nacionalinis parkas yra labai daug Vokietija. Tai didžiulis gamtos regionas, besiribojantis su šiaurės vakarų Čekijos Respublika. Tai šalies tik roko nacionalinis parkas, bet tai taip pat taikoma neįvykdytų miškų. Daugelis eina į regioną žygiuoti, bet ten taip pat žavinga istorija ištirti, įskaitant Königstein tvirtovė.

Kaip patekti į Saksonijos Šveicariją traukiniu:

Artimiausias didelis miestas parko Drezdenas, kuri yra lengva pasiekti geležinkeliu nuo daug Vokietijos. Iš ten, S-Bahn traukinių prisijungti prie Saxon Šveicarija kiekvienas 30 protokolas.

Nors esate Vokietijoje, siūlome jums taip pat aplankyti Juodasis miškas. Galbūt Rytų Europos garsiausių miškas, tai ne viena praleisti. Šis nuostabus kalnuotas regionas Vokietijos pietvakariuose turi viską - tankius amžinai žaliuojančius miškus, dramatiškas kalnai, ir nuostabus kaimų. Tai namų laikrodis su gegute datuojamas 1700, ir daug kaimų jaustis baisiai įstrigęs per tolimą laiką. Į pasakos atmosferą skolina pati puikiai visiškai tikrovės nuo realaus pasaulio, jei tai, ką jūs ieškote!

Kaip patekti į Juodojo miško traukiniu:

Vienas iš geriausių būdų patirtis Juodosios Miškas yra traukiniu. Juodojo miško linija eina tarp Offenburg ir Konstanz. Iš jo atsiveria nuostabūs vaizdai į regioną ir sustoja keliuose miestuose pakeliui.

Offenburg į Konstanz traukiniai

Štutgartas į Offenburg traukiniai

Leipcigas į Drezdeną traukiniai

Niurnbergas į Štutgartą traukiniai

 

Belgija

Hallerbos Forest aka The Blue Forest

 

Hallerbos miško, arba "Blue Forest", yra stulbinantis miškas puikiai tinka ilgio vaizdingas šuolis. Atsiveria didžiuliai mėlynių varpų kilimai balandžio viduryje kiekvienais metais suteikia gražiam miškui savo vardą. Taip pat yra milžinas Sequoia medžiai, kurie padaryti vizitą į šį gražus ruožas žemės rejuvenating patirtis.

Atkreipkite dėmesį, kad geriausias laikas aplankyti Hallerbos sugauti katilėlius skiriasi kiekvienais metais ir priklauso nuo oro. Kuo greičiau, tuo temperatūra pakyla, kuo greičiau gėlės žydi. Dabar būtų puikus laikas eiti, nes atrodo, kad šių metų balandžio viduryje atšilo kiek vėliau. Bet tai lenktynes ​​su laiku, kaip šiltesnis oras taip pat reiškia, kad medžiai gauti jų lapus atgal, panaikindamas saulės katilėlius, kurios daro juos įjungti šerkšnas. Nėra gera savo Instagram nuotraukų!

Štai patarimas:

Kai facelijos sezonas požiūriai, Iš Hallerbos pranešimų kasdien atnaujinimus svetainė (per savaitę) apie iš BlueBells sąlyga,. Tokiu būdu fotografai ir kiti lankytojai nežino, ar ji vis dar per anksti eiti, ar jie turi paskubėti.

Kaip patekti į Hallerbos Forest traukiniu:

Yra reguliariai traukinių iš Briuselis į Halle, kad imtis tik 16 protokolas. Iš ten, sugauti TEC autobusų skaičių 114 patekti į miško įėjimo.

Pasiruošę savo prigimtį nuo? Tada užsisakykite tą bilietą į didįjį lauke su Išsaugoti traukinys pagalba. Jokių paslėptų mokesčių. Tiesiog puikus kelionės!

Briuselis Halle traukiniai

Antverpenas į Halė traukiniai

Briugė į Halė traukiniai

Gentas į Halė traukiniai

 

Hardangervidos nacionalinis parkas, NORVEGIJA

Didžiausias nacionalinis parkas Norvegija yra atviras, žmogus rojus. Pilna Plateau, viena iš didžiausių griovė lygumose Europoje 2,500 kvadratinės mylios, taikoma skurdžių Moorlands ir daug ežerų, upių, ir upelių. Visiškai virš treeline, jūs galite pamatyti mylių visomis kryptimis, todėl tai puikus hotspot žygiai.

Jei esate planavimas ilgas žygį, būtinai Pack žvejybos polių: čia vandenys knibždėte knibžda žuvies. Šiaurės elnių gerbėjai pastebės, kad Hardangervidda yra vienas geriausių jiems skirtų nacionalinių parkų, kaip jos bandos yra vieni iš didžiausių pasaulyje. Nėra nieko labai patiko žiūrėti tūkstančius elnių juda harmoningai per lygumas; tai akyse kiekvienas turėtų pamatyti tam tikru momentu savo gyvenime.

Kai esate Osle, Tau reikia gauti Hardangervidda traukiniu Galite imtis traukinio iš Oslo į Bo Telemark. Iš čia galite sugauti “Haukeliekspressen” į Rauland. Jūs taip pat gali imtis Bergenas Geležinkelio nuo Oslo iki vietų, kurios yra puikus išeities taškų tyrinėti Hardangervidda skaičius - Flam į Myrdal, suomių, Haugastolis, Ustaoset, ir Geilo.

Iš Bergeno į Hardangervidda traukiniu, Bergeno geležinkelis sustoja daugelyje vietų, iš kurių galima pradėti tyrinėti Hardangervidda - Myrdal., suomių, Haugastolis, Ustaoset, ir Geilo. Taip pat galite imtis traukinio į Voss ir autobusu nuo Voss į Eidfjord.

 

 

Paruošta pridėti vieni iš geriausių nacionalinių parkų Europoje į savo kibirą sąrašą? Leisti Išsaugoti traukinį padėti jums ten greitai, ir be pridėtinės, paslėptų išlaidų.

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fnational-parks-europe%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)