Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 30/04/2021)

Tiems, kurie žino jau, Švarcvaldas yra didžiulis miškingas regionas pietvakarių Vokietijoje. Konkrečiau, jis įsikūręs Baden-Wurttemberg būklę ir užima didelę dalį jo.

Be to, regionas yra ant sienos su Prancūzija ir Šveicarija, todėl prieinami iš tų šalių, taip pat.

Šiame straipsnyje, mes kalbame daugiau apie tai, kodėl verta aplankyti. Svarbiausia, mes jums pasakys, kaip pasiekti Black Forest Vokietijoje traukiniu.

 

Regiono Grožis

Scenic landscape in South of Germany

Regiono grožis slypi jos pobūdį, bet taip pat kai Scenic miesteliai ir kaimai. Kalbant apie gamtos dalis, plotas yra, gerai, alsuoja miškų. Tai yra tai, savaime suprantama. Tačiau, ten daug daugiau į jį!

Juodojo miško, arba Schwarzwald kaip ji vadinama vokiečių, turi daug vietų, kuriose gražūs panoraminiai vaizdai. Jis taip pat alsuoja apsvaiginimo upės slėniai ir saulėta, spalvingas smailių iš daugelio kalvos kad galite rasti čia.

Papildomai, yra daug vietų, kad gali būti naudinga daugeliui žmonių. Čia galite rasti ramią šeimą paskirties, pora rekolekcijas, ir žavus peizažai už daugiau drąsus žmonės.

Kas daugiau, rasite visą regioną spalvingas ir pasaka-kaip ištisus metus! Tai faktas, nes ji atrodo įspūdingai, kai jis saulėtas, lietingas, ir kai yra sniego. Tai aiškiai matote dauguma Nuotraukos rajone.

Offenburg į Konstanz traukiniai

Štutgartas į Offenburg traukiniai

Leipcigas į Drezdeną traukiniai

Niurnbergas į Štutgartą traukiniai

 

Kaip pasiekti Black Forest traukiniu

Pasiekus Švarcvaldo traukiniu yra kažkas, kad jūs galite padaryti įvairiais būdais. Štai daugiausia dėl to, kad regiono vietos ir dėl to, kad mokyti Kelionės per Vokietiją yra fantastiška.

 

 

Tačiau, tai dar ne viskas. Jūs galite pasiekti daug vietų regione iš beveik bet Europos dalyje. Štai ypač pasakytina apie didieji miestai tokiose šalyse kaip Prancūzija, Šveicarija, Austrija, Belgija, Italija, ir daug daugiau.

Kaip Vokietijoje, traukinys kelionės yra lengvas, kaip vienos įmonės - "Deutsche Bahn" veikia ji. Įvairūs Ledo traukiniai, Eurocity, Miesto Naktis, Tarpmiestiniai, ir TGV linijos gali priimti jus į daugelio sričių regione. Jūs galite važiuoti traukiniu į Karlsruhe, Baden-Badenas, Freiburgo, ir Offenburg. Šie traukiniai eiti iš visų didžiųjų Vokietijos miestų, taip apsilankymą Black Forest traukiniu bus vėjas.

Ką gi, jūs nuspręsite daryti, Jums nebus suklysti, nes apsilankymą Black Forest gali būti stebuklinga patirtis. Mes sakome, tai daugiausia dėl to, galite naudoti vaizdingas traukinys ir skersinė visą regioną. Jūs patirsite gražiausius dalykus Švarcvaldo turi pasiūlyti. Juodojo miško vaizdingas linija veikia maršrutu Offenburg-Konstanz.

Offenburg į Freiburg traukiniai

Štutgartas į Freiburg traukiniai

Leipcigas į Freiburg traukiniai

Niurnbergas į Freiburg traukiniai

 

Aplankykite Black Forest traukiniu, kai norite!

The Black Forest from above

Kaip matai, regiono grožis ir keliones traukiniu patogumui, kad ši kelionė puiki patirtis. Mes labai rekomenduojame jums bent kartą aplankyti labiausiai magišką erdvę Vokietijos jūsų gyvenime! Tačiau, kad kelionė turėtų būti pakankamai ilga, kad galėtumėte pamatyti viską, kad Juodosios Miškas turi pasiūlyti!

 

Kai jūs nuspręsite imtis mus dėl šio siūlymo, nedvejodami Susisiekite Išsaugoti traukinys. Mes galime padėti jums aplankyti Black Forest traukiniu ir gauti tikrai įsimintinas.

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fblack-forest-by-train%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)