Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 30/04/2021)

Neile ei tea juba, Must mets on tohutu metsane piirkond Edela-Saksamaal. Täpsemalt, see asub Baden-Württemberg ja hõivab olulise osa sellest.

enamgi veel, piirkonnas on piiril Prantsusmaa ja Šveits, nii et see on kättesaadav nende riikide kui ka.

Selle artikli, me räägime rohkem, miks see on väärt külastamist. Kõige tähtsam, me ütlen teile, kuidas jõuda Schwarzwaldi Saksamaal rongiga.

 

Ilu Piirkond

Scenic landscape in South of Germany

Ilu piirkond asub oma olemuselt, vaid ka mõned Scenic linnad ja külad. Nagu milline osa, valdkonnas on, hästi, täis metsade. See osa on iseenesestmõistetavad. Kuid, seal on palju rohkem seda!

Schwarzwaldi, või Schwarzwald nagu seda nimetatakse saksa, on palju asukohti ilus panoraamvaatega. Samuti on täidetud uimastamise jõe orud ja päikseline, gorgeous piigid paljudest mäed mille leiate siit.

Lisaks, seal on palju sihtkohti, mis võivad huvi pakkuda paljudele inimestele. Leiate rahulik pere sihtkohtades, paar Laagrid, ja aukartustäratav maastike jaoks rohkem seikluslik inimesed.

Mis veel, leiad kogu piirkonna uhke ja muinasjutulise aastaringselt! See on fakt, sest see tundub muljetavaldav, kui see on päikesepaisteline, vihmane, ja kui seal on lumi. Seda näete selgelt Kõige pilte ala.

Offenburg et Konstanzi rongid

Stuttgart Offenburg rongid

Leipzig sihtkohta Dresden rongid

Nürnberg Stuttgarti rongid

 

Kuidas jõuda Schwarzwaldi rongiga

Jõudes Black Forest rongiga on midagi, mida saate teha mitmel viisil. See on peamiselt seetõttu asukoha piirkonna ja asjaolu, et koolitada läbimineku Saksamaa on fantastiline.

 

 

Kuid, see pole veel kõik. Jõuate paljudesse sihtkohtadesse piirkonnas peaaegu igast osa Euroopa. See kehtib eriti suuremates linnades sellistes riikides nagu Prantsusmaa, Šveits, Austria, Belgia, Itaalia, ja paljud teised.

Nagu Saksamaa, rongi reisi on lihtne nagu üks ettevõte - Deutsche Bahn tegutseb ta. Erinevad JÄÄRongid, Eurocity, LinnaÖö, linnadevaheline, ja TGV liinidel võib teid paljudes valdkondades piirkonnas. Võite sõita rongiga Karlsruhe, Baden-Baden, Freiburg, ja Offenburg. Need rongid lähevad kõik suuremad Saksamaa linnad, nii külastate Black Forest rongiga on imelihtne.

Mida iganes sa otsustad seda teha, sa ei lähe valesti, sest kui külastate Black Forest saab maagilise kogemus. Me ütleme seda peamiselt seetõttu, võite kasutada Scenic rongi ja läbida kogu piirkonnas. Te kogemus ilusamaid asju Schwarzwaldi on pakkuda. Schwarzwaldi Scenic line tegutseb marsruudil Offenburg-Konstanz.

Offenburg Freiburgi rongid

Stuttgart Freiburgi rongid

Leipzig Freiburgi rongid

Nürnberg Freiburgi rongid

 

Külasta Schwarzwaldi rongiga, kui soovite!

The Black Forest from above

Nagu sa näed, ilu piirkonnas ja mugavuse rongi saabumise teha see reis elamus. Me väga soovitame külastada kõige maagiline ala Saksamaal vähemalt kord oma elus! Kuid, et reis peaks olema piisavalt kaua, et näha kõike, mis Schwarzwaldi on pakkuda!

 

Kui te otsustate meid üles seda pakkumist, julgelt Võta Salvesta Rong. Me saame aidata teil külastada Black Forest rongiga ja saada tõeliselt meeldejääv elamus.

 

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, võite võtta meie pilte ja teksti ja lihtsalt anna meile krediiti link sellele blogipostitust, või klõpsate siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fblack-forest-by-train%2F%3Flang%3Det– (Kerige natuke näha Manustuskood)