Lugemise aeg: 4 minutit
(Viimati uuendatud: 12/11/2021)

Kas olete kunagi tahtnud millegi kaudu Euroopat külastada? aastakäik, nagu rong? Kuidas see kõlab reisida kuni 300 kilomeetrit tunnis? Euroopas on suur võrgustik kiirrongid, mis viib teid kiiresti oma sihtkohta. Kiire rongiliikluse ainult peatada suuremate linnade. Rongid pakkuda mugavat vagunite 1. ja 2. klassi, samuti hea Toitlustusteenused. Siin on rohkem infot kiireim rongide Euroopas.

 

alfa Pendula

Alfa Pendula reisidel rannikul Portugal, Bragast Farosse, ja peatub Portos, Coimbra, ja Lissaboni. Vähem kui 6 tundi, jõuad teisele poole riigi ja nautida suurepäraseid võimalusi pardal.

 

ALVIA Rongid Euroopas

ALVIA, Kas Hispaania Kiireim rongid Euroopas kandidaat, läbida pikki vahemaid kiirusega kuni 250 kilomeetrit tunnis. Lisaks ühendavad peamised linnad Hispaania, see rong pakub kaasaegseid mugavusi. Need on suured lebamis istmed rohkem kui piisavalt ruumi jalgadele, kokkupandav laud, audio- ja video väljundid.

 

JÄÄ

ICE rongid Euroopas ühendada kõik suuremad linnad Saksamaal ja paljudes linnades naaberriikides. See modernne kiirrong koos tunniteenistusi pakub palju: muuhulgas, vagunite konditsioneer, suur ruum venitada jalgu, videoekraanid, ja helisüsteemid. ICE viib teid kõikjale Saksamaale ja on suurepärane võimalus reisida teistesse riikidesse, nagu näiteks Austria, Prantsusmaa, ja Šveits.

Kölni Frankfurt rongid

Müncheni Frankfurt rongid

Hannover sihtkohta Frankfurt rongid

Hamburg Frankfurt rongid

 

 

nooled

nooled rongid (varem tuntud Eurostar Italia) moodustavad võrgu kaasaegse kiire ja nad on Itaalia kandidaat Kiireim rongid Euroopas. Reisimine nooled nautida kiire ühendus südames paljud Itaalia linnad nagu Rooma, Veneetsia, Firenze, Milano, Verona, ja Napoli. Seal on kolme tüüpi Le Frecce rongid, et tagada teile võimalikult kiire ühendus mitte ainult kõige populaarsem linnad Itaalias, vaid ka väiksemates linnades Itaalia maal.

Milanost Rooma rongid

Firenze Rooma rongid

Pisa Rooma rongid

Salerno Rooma rongid

 

Eurostar on mere all võitja Kiireim rongid Euroopas

Eurostari kiirrong on parim valik reisivad London Brüsselisse või Pariisi. See rong viib teid läbi Kanali tunnel südames London. Travel veealuse nautides kõigi mugavustega kaasaegne kiirrong.

Amsterdam London rongid

Lille Londoni rongid

Paris London rongid

Brüssel Londoni rongid

 

Eurostar Kiireim rongid Euroopas

 

Railjet

Need kiire rongid vahel Austria, Tšehhi Vabariik, Saksamaa, Ungari, ja Šveits. Railjet rongid on state-of-the-art mudelid, mis annavad twist reisikogemus pakkudes kiire teenuse suurepärase mugavuse. Muljetavaldav pardal võimalusi ja suurepäraseid teenuseid on mõned funktsioonid. Kiirusega kuni 230 kilomeetrit tunnis on saavutatud. Railjet võimaldab reisida kogu Austrias ja ka naaberriikides nagu Saksamaa, Šveits, ja Ungari.

Salzburg Viini rongid

Müncheni Viini rongid

Zurich Viini rongid

Praha Viini rongid

 

 

TGV – Kas meie valik Kiireim rongid Euroopas

Tegutsevad üle kogu Prantsusmaa ja väljaspool, TGV on maailma kiirusrekordi tavalised rongid. Peal 3 aprill 2007, TGV POS-rong jõudis 357.2 mph (574.8 km / h), mistõttu on viies kõige kiiremini rongi Euroopas. TGV rongi jõudnud isegi 515.3 km / h (320 mph) erikorra katsetingimused ja ei ole kunagi häirinud ilmastikutingimused nagu tihe udu või muud.

Train à Grande Vitesse võtab teid romantiline rongi reisi Pariisi või kusagil mööda Vahemere kaldal kui te nii, palun. Osta TGV pileti ja püüda filmi maailmakuulsas Cannes'is ja nautige ilus viinamarjaistanduste Loire'i oru, hiljem. Lisa veidi seiklus teie ride külastades linnades nagu Marseille, Lyon, ja Bordeaux.

Montpellier sihtkohta Marseille rongid

Nice sihtkohta Marseille rongid

Pariis Marseille rongid

Lyon Marseille rongid

 

 

SJ

SJ Rootsi kiirrong on üks Euroopa kiiremaid ronge, mis on loodud spetsiaalselt Skandinaavia maastikule ja sõidab kiirusega kuni 200 kilomeetrit tunnis. Need rongid pakuvad kõrgetasemelist mugavust ja võimaldab teil reisida kiiresti keskele paljud Rootsi linnades nagu Stockholm, Göteborgi, ja Malmö. Need kiirrongide ka reisida otse Kopenhaageni (Taani) kaudu pikim maantee ja raudtee silla Euroopas, tähelepanuväärne Sundi sild.

Uued ja vanad ühel - kiireimate rongide Euroopas pakuvad seda võimalust. Vali rongi ülaltoodud loendist ja oleme kindlad, et te nautida kogemusi saad.

 

Saate broneerida oma rongipiletid Euroopa kiireimate rongide hulgast aadressil Säästa-A-Train peaaegu iga sihtkoha värvatud eespool 3 minutit, juures odavama rongipiletid hinnad ja vabastatakse ebameeldiv ettetellimistasude!

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwhich-are-the-fastest-trains-in-europe-and-the-world%2F%3Flang%3Det– (Kerige näha Manustuskood)