Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 24/04/2020)

Mitte kaua pärast Channel Tunnel nii palju nimetame Eurostari Tunnel avati 1994, see oli dubleeritud üks Seitse Modern World. Vastavalt American Society of Civil Engineers, et pealkirja teenitult. See pani Channel Tunnel seas arhitektuuri imet nagu Empire State Building ja CN Tower.

Eurostari Tunnel kindlasti on ime ja tohutu feat ehitus. Aga miks on see nii tähtis, et Euroopa? Mis oli selle mõju, ja mis linnades võib reisija jõuda, kasutades seda? Olgem on lähemalt Channel Tunnel tähendus:

 

Ajalugu Eurostar Tunnel

Map of the Construction of the Channel Tunnel

 

Kuigi ehitus Manche'i algas 1988, see ei tähenda, et idee oli uus. Isegi Napoleon toyed idee ühendavad Inglismaa ja Prantsusmaa kaudu tunnel. enne teda, Prantsuse insener Albert Mathieu-Favier esimene ettepanek sellise tunneli 1802. Tema mõiste sisaldub tehissaar teel, kui hobune muutuvas jaam. Kuid, Kõige loobuti alles pärast II maailmasõda.

sisse 1987, parlamentidele Ühendkuningriigis ja Prantsusmaal lõpuks nõustus ehitama Manche'i. Projekt hõlmas ehituse kolm tunnelid - kaks raudteeliikluse ning üks teenusena tunnel. Areng kestis kuus aastat, $7.2 miljard, üksteist sisetreimismasinad, ja 13,000 töötajate. Selle maksumus on samaväärne tänapäeva $12 miljard.

Amsterdam London rongid

Rotterdam Londoni rongid

Paris London rongid

Brüssel Londoni rongid

 

Channel Tunnel faktid

La Manche'i tunnelis on 31.35 miili pikk, veealuse osa 23.5 miili. See on kõige ulatuslikum veealune lõik maailmas, mis töötab 250 ft allpool merepõhja madalaim punkt. Tunnel ühendab Folkestone Inglismaal koos Coquelles, Pas-de-Calais ' Prantsusmaa. See töötab all La Manche'i kell väina Dover.

Mis teeb Channel Tunnel erilist on, et see on ainus pistik Suurbritannia ja Mandri-Euroopas. Ja koos kiirrongid saadaval juba täna, see on üks kiiremaid võimalusi reisida UK Mandri-Euroopa.

Mõju avamine Channel Tunnel

London St. Pancras hall

 

Eurostari Tunnel on mänginud suurt rolli tehes raudtee reisida kättesaadav taas. Nad eriti hindan seda UK, kuna see võimaldas sõita Euroopasse ilma lendav. See aitab reisijaid vähendada sõidu-, samuti nende ökoloogilist jalajälge. Eurostar hinnangul reisides Londonist Pariisi rongiga eritavad 90% vähem kasvuhoonegaaside heitmeid kui võttes lennuk.

Parim osa umbes Channel Tunnel on oma ühendus suuremate Euroopa raudteevõrku. kasutades seda, saad kõige suuremates Euroopa linnades Ühendkuningriigi. Ja ärgem unustagem, et see on võimalik jõuda ka UK suuremates linnades nagu London ilma lendavad. See on taskukohane, kiire ja turvaline viis reisida.

Londonist Brüsselisse rongid

Londonist Pariisi rongid

Londonist Lyoni kiirrong

London Amsterdami rongid

 

 

Kui Channel Tunnel Sind paelub, võtta sõitma läbi selle! Reis ei pruugi olla Scenic, kuid selle edasi kaevata oma mugavuse. Kui teil on vaja reisida või linn Suurbritannias, broneerida rongipiletid täna!

 

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, võite võtta meie pilte ja teksti ja lihtsalt anna meile krediiti link sellele blogipostitust, või klõpsate siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fchannel-tunnel-europe%2F%3Flang%3Det– (Kerige natuke näha Manustuskood)