Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 20/09/2021)

Kui tegemist külastavad Euroopa kuulsaim capitals, London on kahtlemata iga turisti sooviloendi tipus ja Londonis on palju asju, mida teha. See ju kaua, põnev ajalugu; ilus vaatamisväärsused ja vaatamisväärsusi; ja seal on palju asju, mida teha seal. Kas olete muretu turist kes tahab tundma kohalik kultuur, või seikleja otsib põnevust, London on midagi teie jaoks varuks.

Muidugi, va teadmata, mida teha Londonis, see on ka oluline aru saada, logistika oma reisi. Kohalejõudmine rongiga on üks kõige loomulikum võimalusi, eriti kui reisite Euroopa suurlinnade nagu Paris, Amsterdam, või Berliinis. Siin on ülevaade London tegevuse ja rongid, mis aitavad teil planeerida oma puhkust:

 

Meie lemmik asjad pistmist Londonis

london eye wheel

 

Ühes linnas nii suur kui London, kitsendades nimekiri tegevust mõned võimalused on peaaegu võimatu. Sa kunagi näha kõiki vaatamisväärsusi ja püüda kõik autentne London kogemusi Ühe külastuse. Sellepärast soovitame seadistada prioriteedid ette.

Neile, kes otsivad Londonis asju, mida teha ostud, eri turgudel saab rõhutada oma visiidi. Kas sa otsid autentne, kohalik toit? Tutvu Borough Market ja proovi oma toiduvalikuga, või süüa üks restoranid. Kui olete rohkem tuju mõned kaubamaja kaubanduskeskus, Liberty on suurepärane koht. teisel juhul, jahti mõned lahedad antiik kell Portobello Roadi turg.

Kui teie reisi Londonisse on rohkem haridusliku iseloomuga, külastada mõningaid kultuurilisi levialades linna. Alates käivad rekonstrueerimine Shakespeare'i Globe tundmaõppimist Tower of London, teil on palju teha. Soovitame teil nautida kaasaegse kunsti galerii Tate Modern on South Bank, samuti külastate Southbank Centre.

Utrecht Londoni rongid

Antwerp Londoni rongid

Strasbourg Londoni rongid

Luksemburgi Londoni rongid

 

Eat well is among the things to do in london

Pariisist rongiga Londonisse jõudmine, Amsterdam, ja Berliini

Jõuate Londonis Pariis, Amsterdam, ja Berliin lihtsalt kaudu Eurostar, linnadevaheline, ja Thalys rongid. Mõned alustades sihtkohtadesse on rohkem loomulik viis jõuda Londoni kui teised. Näiteks, saate pardale Eurostar kiire otsene rongi London Pariisist, ja seal on veidi üle kahe ja poole tunni.

Kui tegemist on reisil Londonisse Amsterdami ja Berliini, alates Amsterdami, võite võtta otse Eurostari või teine ​​hea võimalus oleks kõigepealt Brüsselisse jõuda Thalysi ja siis pardale Eurostar Brüsselis Londonisse. The teekond kulub umbes neli tundi sel viisil ja on kiireim viis jõuda London Amsterdamist rongiga.

Kuidas Ühendkuningriigi kapitali Berliini rongiga nõuaks kaks muudatust. Lõplik veolõigul on sama Amsterdam, ja siis minekut Eurostar. Kuid, teine ​​võimalus on rongiga reisida Berliinist linna Kölni, kuhu oleks rongis Brüsselisse. see on kiireim rong teekond Berliinist Londonisse ja võtab veidi vähem kui 10 tundi ja siis saate teha kõiki asju, mida õppisite Londonis tehtavate asjade kohta.

Amsterdam London rongid

Rotterdam Londoni rongid

Paris London rongid

Brüssel Londoni rongid

 

 

Valmis saada Londonisse?

Kui olete otsustanud, mida teie lemmik asju teha Londonis on, te ainult vaja teha reisi! Kohalejõudmine rongiga on lihtne, nii minna ja broneerida istmed fantastiline puhkus.

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, võite võtta meie pilte ja teksti ja lihtsalt anna meile krediiti link selle blogi postitus, või klõpsate siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-things-to-do-london%2F%3Flang%3Det – (Kerige natuke näha Manustuskood)