Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 20/09/2021)

Když přijde na návštěvu nejznámějších evropských hlavních měst, Londýn je nepochybně na vrcholu seznamu přání každého turisty a v Londýně je mnoho věcí, které je třeba dělat. Je tu dlouhá, fascinující historii; krásné památky a památky; a je tu spousta věcí, které se tam dělat. Ať už jste bezstarostný turista kteří chtějí poznat místní kultura, nebo dobrodruh hledá vzrušení, Londýn má něco v obchodě pro vás.

Samozřejmě, jiné než vědomí o tom, co dělat v Londýně, to je také důležité zjistit, logistiku svého zájezdu,. Jak se tam dostat vlakem je jedním z nejpřirozenějších možností, zvláště pokud jste na cestách z velkých evropských městech jako Paříž, Amsterdam, nebo Berlin. Zde je přehled aktivit v Londýně a ve vlacích, které vám pomohou Naplánujte si dovolenou:

 

Naše Oblíbené Co dělat v Londýně

london eye wheel

 

Ve městě tak velké jako v Londýně, zúžení seznamu činností na několik možností je téměř nemožné. Nikdy uvidíte všechny památky a chytit všechny autentické Londýn zkušenosti Během jedné návštěvy. Proto doporučujeme nastavit své priority v předstihu.

Pro ty z vás, kteří v Londýně hledají věci, které je třeba dělat nakupování, různé trhy budou Vrcholem návštěvy. Hledáš autentický, místní jídlo? Podívejte se na Borough Market a ochutnat jeho gastronomické speciality, nebo jíst v jedné z restaurací v okolí. Pokud jste ještě v náladě pro některé obchodní dům nákupy, Liberty je skvělým místem. Alternativně, jít na lov nějaké cool starožitnosti na Portobello Road Market.

Pokud se do Londýna vaše cesta má více vzdělávacího charakteru, navštívit některé z kulturních hotspotů města. Z účasti na rekonstrukci Shakespearův Globe učení o Tower of London, budete mít spoustu práce. Rádi bychom také doporučujeme se těší současného umění v Tate Modern na jižním břehu, stejně jako na návštěvě Southbank Centre.

Utrecht do Londýna Vlaky

Antwerp do Londýna Vlaky

Strasbourg do Londýna Vlaky

Luxembourg do Londýna Vlaky

 

Eat well is among the things to do in london

Jak se dostat do Londýna vlakem z Paříže, Amsterdam, a Berlín

Se můžete dostat do Londýna z Paříž, Amsterdam, a Berlín Snadno přes Eurostar, Meziměstský, a vlaky Thalys. Některé z výchozích míst bude mít přirozenější způsob, jak do Londýna, než ostatní. Například, můžete palubě Eurostar vysokorychlostní Přímo vlak do Londýna z Paříže, a tam být něco málo přes dvě a půl hodiny.

Když přijde na cestě do Londýna z Amsterodamu a Berlína, Amsterdam, můžete jet přímo Eurostarem, nebo by bylo dobré se nejprve dostat do Bruselu přes Thalys a pak na palubu Eurostar v Bruselu do Londýna. The cesta trvá asi čtyři hodiny tímto způsobem a je to nejrychlejší způsob, jak dostat do Londýna z Amsterodamu vlakem.

Jak se dostat do hlavního města Velké Británie z Berlína vlakem by vyžadovalo dvě změny. Závěrečná etapa cesty je stejná jako z Amsterdamu, a poté nastoupil do Eurostar. nicméně, další možností je cestovat vlakem z Berlína do kolínská, kde byste nastoupit do vlaku do Bruselu. to je nejrychlejší vlak cesta z Berlína do Londýna a trvá o něco méně než 10 hodiny a pak můžete dělat všechny věci, které jste se dozvěděli o věcech, které je třeba dělat v Londýně.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

 

Připraveni se dostat do Londýna?

Pokud jste se rozhodli, jaké jsou vaše oblíbené věci dělat v Londýně bude, stačí, aby se na cestu! Jak se tam dostat vlakem je snadné, tak jít a rezervovat místa pro fantastickou dovolenou.

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-things-to-do-london%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)