Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 26/05/2021)

Vlaky v Evropě jsou velká věc; milujeme naše koleje, a my si je vybral více než jakákoli jiná druh dopravy kdykoliv. Na rozdíl od dostat z bodu A do bodu B v swift, pohodlný a spolehlivý způsob,, je tu tolik většina z vás ani nejsou vědomi o železniční dopravě. Na tomto listu, jsme vyčleněním několik překvapivých faktů o vlacích v Evropě jste nebyli vědomi až do teď:

 

Vlaky v Evropě jsou šetrné k životnímu prostředí

Výkřik všem s vědomím, kteří chtějí pomoci naší matce přírodě a našemu plánovači žít věčně: pokud si koupíte lístek na vlak namísto lístku na letadlo nebo autobus, a budete dělat jen to. Jak jsme zjistili,, „vysokorychlostní vlaky jsou 3x energeticky účinnější než regionální vlaky“, zatímco „i nejpomalejší vlak je 20% účinnější než auto“. Jak úžasné je, že?

Londýn do Bruselu Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Lyon do Londýna Vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

 

 

Cestování vlakem je, jak místní obyvatelé Cestování

Cestování vlakem je masivní v Evropě, a máme pocit, že nebude brzy měnící se kdykoliv. Existuje několik důvodů, proč vlaky jsou stejně populární mezi Evropany, a všechny z nich jsou 100% důvěryhodně: oni jsou super rychlý, nákladově efektivní, a pohodlné všemožně. Plus, Vlaky jezdí v Evropě jsou autentické zkušenosti cestovní, což je jen další bonus k celé věci!

Lyon do Ženeva Vlaky

Zurich do Ženeva Vlaky

Paris do Ženeva Vlaky

Vojtěška na Ženeva Vlaky

 

Vlaky v Evropě jsou pohodlné

 

Vlak Travel můžete ušetřit peníze na hotelovém pokoji

Počkejte, co? Ano, to je pravda! Vzhledem k něčemu s názvem „Noční vlaky v Evropě“Cestující, kteří tráví více než 10 hodiny ve vlaku z bodu A do bodu B si mohou užít výhody jízdy jednodenním vlakem v Evropě a šetřit peníze na hotelovém pokoji. Existuje několik různých typů ubytování nabízené v „nočních vlaků,“ navrženy tak, aby se vešly cestovní preference každého jednotlivce a jejich rozpočet. Tak, máme:

  • polohovatelná sedadla
  • Menší spací prostory, lehátka
  • Jednoduché nebo dvojité cestující spací prostory

Tyto typy nabídek obvykle se liší podle společnosti země a železniční, ale obvykle zahrnují podobné nabídky.

Brémy do Berlína Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Pokud cestujete na delší dobu pak vlaky v Evropě Rail Pass, mohl dostat vás slevy

ani náhodou, nejste snění - z velké části, železniční průkazy mají bonusy, které mohou být cokoli od drobných dárků, jako jsou projížďky na lodi a autobusová doprava se slevami na hotely a pěší výlety. Někdy, můžete dokonce získat odměny vám nabízí zcela zdarma činnosti, včetně bez plavby, jídla, a podobné.

Brusel Amsterdam vlaky

Lille do Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

Obvykle můžete políbit Ty poplatků za zavazadla Goodbye

Jeden z největší věcí o cestování vlakem Zní to až příliš dobře, aby to byla pravda. Hmmm, počkat na to, ano, že jste uhodli: většina vlaků v Evropě nemají účtovat poplatky za zavazadla! Tak určitě, to je způsobeno tím, že je žádná kontrola, když jste na cestách vlakem, znamenat - musíš přenesení celého zavazadla s tebou. Zatímco někteří by mohli vidět jako protiinflační na cestování vlakem, zjistíme, že působivá: alespoň víme, že budete cestovat světlo, že jo? Plus, tam je vždy zavazadlový vozík někde na pomoc cestujícím, kteří převážejí hodně zavazadel, takže to vyřeší.

 

Příště máte pochybnosti o tom, zda má nebo nemá cestovat vlakem - myslíme si, že odpověď je docela jasné, ... není to? Jít do Save-A-Train aby si svůj cíl 3 minut, za nejlevnější ceny, a zbaven nepříjemných rezervační poplatky!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-surprising-facts-you-should-know-about-trains-in-europe-fun-times%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)