Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 22/10/2021)

Starobylá romantická města, půvabné zahrady, krásná náměstí, přilákat miliony turistů do Evropy každý den. Cestovatelé z celého světa navštěvují Evropu, aby prozkoumali její historii a kouzlo a ocitnou se v kapsách chytrých triků ve slavných evropských památkách.. Zůstaňte v bezpečí během svého úžasného výletu tím, že se budete řídit těmito tipy, abyste se vyhnuli kapsářům v Evropě.

 

1. Tipy, jak se vyhnout kapsářům: Poznejte nebezpečné zóny

Vědět, kam jdete, hraje obrovskou roli v tom, abyste si užili nejlepší čas svého života. Tak, když plánujete dovolenou v Itálii nebo ve Francii, měli byste prozkoumat místa, která musíte vidět, stejně jako nebezpečná místa. Není důvod se znepokojovat, neocitnete se v bitvě gangů, ale každý cíl má citlivá místa, kde turisté musí věnovat zvláštní pozornost svým věcem a dávat pozor na kapsáře.

Obvykle, místa, kde byste měli být opatrní, jsou místa jako bleší trhy, rušná oblíbená náměstí, a veřejná doprava spoty. Všechna tato místa mají společné to, že jsou velmi přeplněná, takže když se díváte na Eiffelovu věž nebo milánskou katedrálu, kapsáři do vás mohou snadno narazit, a během několika sekund je vaše peněženka pryč. Uvědomit si své okolí a davy je nejlepší tip, jak se v Evropě vyhnout kapsářům.

Florencie do Milána vlakem

Florencie do Benátek vlakem

Milán do Florencie vlakem

Benátky do Milána vlakem

 

The front of milan cathedral

2. Výzkum kapesních triků a podvodů

Krásný cizinec nebo bump-into trik jsou 2 nejběžnějších podvodů s kapesními krádeži v Evropě. Stejně jako každé město v Evropě má své kouzlo a dechberoucí památky, totéž s charakteristickými triky kapesních krádeží. Proto, pokud si chcete nechat své vzácné věci, prozkoumejte předem běžné kapesní krádeže ve vaší destinaci.

Dalšími příklady podvodů s kapesními krádežemi jsou krásní cizinci žádající o čas nebo pokyny. Zatímco kontrolujete mapu, nebo sledovat, přiblíží se a popadnou cokoli, co máte v kapsách nebo tašce. Tak, buďte ostražití a nespadněte do jednoho z nich 12 hlavní cestovní podvody ve světě.

Z Amsterdamu do Londýna vlakem

Z Paříže Do Londýna Vlakem

Z Berlína Do Londýna Vlakem

Z Bruselu Do Londýna Vlakem

 

beaware of Pickpocketing Tricks And Scams In London's Underground

3. Tipy, jak se vyhnout kapsářům: Cennosti nechte v hotelu

Opuštění pasu, kreditní karty, a šperky v hotelovém trezoru jsou jedním z nejlepších tipů, jak se vyhnout kapsářům v Evropě. Jak bylo zmíněno, kapsáři mají talent přesně vědět, kde najít vzácné předměty, aniž by si toho turisté všimli. navíc, dnes, kdy můžete mít kopii pasu ve svém e -mailu nebo telefonu, nebo si rezervovat online lístky na prohlídku města, není důvod nosit s sebou veškerou hotovost nebo kreditní karty.

Tak, než odejdete se toulat v jednom z nejlepší bleší trhy v Evropě, vezměte jen část hotovosti. Neexistuje ani důvod mít u sebe všechny své kreditní karty, ale pokud trváte, rozložte hotovost a karty do různých vnitřních kapes popř opasky na peníze.

Brusel do Amsterdamu vlakem

Z Londýna do Amsterdamu vlakem

Z Berlína do Amsterdamu vlakem

Paříž do Amsterdamu vlakem

 

An old Couple On A Bridge

4. Uchovávejte základní cennosti ve vnitřních kapsách

Pásy na peníze v letních dnech nebo vnitřní kapsy bundy jsou skvělý způsob, jak uchovat své cennosti v bezpečí. Tento trik na cestování se snadno provádí, když máte na sobě vrstvy, na podzim nebo v zimě a může být nepříjemné, když je teplé a vlhké počasí.

Pásy na peníze si můžete zakoupit v jakémkoli obchodě s cestováním nebo suvenýry doma nebo během cesty, například na centrálních nádražích nebo letištích. Výhoda uchovávání věcí ve vnitřních kapsách je zřejmá, mohou do vás narazit kapesní kapesníci, ale nikdy se vám nepodaří dosáhnout za kapsy džín. Tudy, můžete vesele pokračovat v bloudění a objevování nádherných památek v Evropě.

Salcburk do Vídně vlakem

Mnichov do Vídně vlakem

Graz do Vídně vlakem

Praha do Vídně vlakem

 

Pickpocketing In Vienna central district

5. Přineste tašku přes tělo, Není to batoh

Při toulkách půvabnými evropskými uličkami, nebo když stojíte ve frontě na Louvre, mělo by vám to být příjemné. Nosit pohodlnou obuv je stejně důležité jako mít na cestách tašku přes tělo. Taška přes tělo znamená cestování bez starostí, protože se nemusíte stále dívat přes rameno, abyste zjistili, zda se nad vámi někdo vznáší v přeplněných frontách.

navíc, láhev s vodou nebo peněženku můžete jednoduše uchopit z brašny přes tělo. Tak, přinést si tašku přes tělo je ideální, aby se zabránilo kapesním krádežím v Evropě, stejně jako prohlídky památek snadno a pohodlně.

 

Brussel's City Square Pickpocket scams

 

6. Tipy, jak se vyhnout kapsářům: Oblékejte se a chovejte se jako místní

Jedna z věcí, která dává turistu pryč od zkušených kapsářů, je velmi jedinečná turistická móda: sáčky, sportovní oblečení, a chovat se jako turista. Katedrály, starodávná náměstí, a mnoho památek v Evropě je tak úchvatných, že se turisté nejčastěji zastavují a jednoduše čumí, nebo pořídit stovky obrázků.

Nejlepší tip, jak se vyhnout kapesním krádežím v Evropě, je splynout s místním davem. Proto, stejně jako si předem kontrolujete nejlepší místa k návštěvě ve vaší destinaci, zkontrolujte místní trendy a kulturu.

Z Lyonu do Ženevy vlakem

Z Curychu do Ženevy vlakem

Z Paříže do Ženevy vlakem

Bern do Ženevy vlakem

 

Avoid Pickpockets By Dressing And Acting Like A Local

7. Tipy, jak se vyhnout kapsářům: Uzavřete cestovní pojištění

Získání cestovního pojištění před cestou je zásadní. Dnes můžete mít své cenné věci a zavazadla pojištěné také, jen pro případ ztráty nebo v tomto případě, ukradený. Cestovní pojištění vám může zachránit život, pokud vám někdo ukradne peněženku a karty, v cizí zemi bez nikoho, kdo by přišel na záchranu.

Na závěr, cestování je skvělý způsob, jak poznávat kultury, zemí a objevte úžasné výhledy. Většina cestovatelských zážitků je úžasná a s kapesními krádežemi se turisté v Evropě setkají jen velmi zřídka. nicméně, vždy je nejlepší být připraven a přijmout opatření, rádi následujete naše tipy, jak se v Evropě vyhnout kapsářům.

Amsterdam do Paříže vlakem

Z Londýna do Paříže vlakem

Rotterdam do Paříže vlakem

Z Bruselu do Paříže vlakem

 

 

Tady v Uložit vlak, rádi vám pomůžeme naplánovat bezpečnou a nezapomenutelnou dovolenou do jakékoli destinace v Evropě vlakem.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „Tipy, jak se vyhnout kapsářům v Evropě“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/tips-avoid-pickpockets-europe/?lang=cs Cvičení– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)