Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 22/10/2021)

Senovės romantiški miestai, žavingi sodai, gražūs kvadratai, kasdien pritraukti milijonus turistų į Europą. Keliautojai iš viso pasaulio aplanko Europą, norėdami ištirti jos istoriją ir žavesį ir atsiduria gudrių gudrybių kišenvagiuose garsiose Europos įžymybėse. Būkite saugūs savo nuostabios kelionės metu vadovaudamiesi šiais patarimais, kad išvengtumėte kišenvagių Europoje.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Patarimai, kaip išvengti kišenvagių: Žinokite pavojaus zonas

Žinojimas, kur einate, vaidina svarbų vaidmenį praleidžiant geriausią savo gyvenimo laiką. Taigi, kai planuojate atostogas Italijoje ar Prancūzijoje, turėtumėte ištirti privalomas vietas ir pavojingas vietas. Nėra pagrindo nerimauti, jūs neatsidursite gaujų mūšyje, bet kiekviena paskirties vieta turi jautrių vietų, kur turistams reikia skirti ypatingą dėmesį savo daiktams ir saugotis kišenvagių.

paprastai, tose vietose, kuriose turėtumėte būti atsargūs, yra tokios vietos kaip sendaikčių turgus, judrios populiarios aikštės, ir viešasis transportas dėmės. Visoms šioms vietoms būdinga tai, kad jos yra labai perpildytos, taigi kol jūs žiūrite į Eifelio bokštą ar Milano katedrą, kišenvagiai gali lengvai atsitrenkti į jus, ir per kelias sekundes jūsų piniginė dingsta. Žinoti apie savo aplinką ir minias yra geriausias patarimas, kaip išvengti kišenvagių Europoje.

Florencija į Milaną Su traukiniu

Florencija į Veneciją su traukiniu

Milanas į Florenciją su traukiniu

Venecija į Milaną su traukiniu

 

The front of milan cathedral

2. Tyrinėkite kišenvagių gudrybes ir sukčiavimą

Gražus nepažįstamasis ar atsitiktinis triukas yra 2 dažniausiai pasitaikančių kišenvagių sukčių Europoje. Kaip ir kiekvienas Europos miestas turi savo magiją ir kvapą gniaužiančius orientyrus, tas pats ir su būdingais kišenvagio triukais. Todėl, jei norite išsaugoti savo brangius daiktus, iš anksto išsiaiškinkite, ar jūsų paskirties vietoje nėra įprastų kišenvagysčių aferų.

Papildomi kišenvagių sukčiavimo pavyzdžiai yra gražus nepažįstamasis, prašantis laiko ar nurodymų. Kol tikrinate savo žemėlapį, arba žiūrėti, jie priartėja ir paima viską, kas yra jūsų kišenėse ar krepšyje. Taigi, būkite budrūs ir nepasiduokite vienam iš 12 pagrindiniai kelionių sukčiai pasaulyje.

Amsterdamas į Londoną su traukiniu

Paryžius į Londoną traukiniu

Berlynas į Londoną su traukiniu

Iš Briuselio į Londoną su traukiniu

 

beaware of Pickpocketing Tricks And Scams In London's Underground

3. Patarimai, kaip išvengti kišenvagių: Palikite vertybes viešbutyje

Paliekant pasą, kreditinės kortelės, o papuošalai viešbučio seife – vienas geriausių patarimų, kaip išvengti kišenvagių Europoje. Kaip minėta anksčiau,, kišenvagiai turi talentą tiksliai žinoti, kur rasti brangių daiktų, turistams to nepastebėti. Be to, šiandien, kai galite turėti savo paso kopiją savo el, arba užsisakykite ekskursijų bilietus internetu, nėra jokios priežasties nešiotis visus grynuosius pinigus ar kredito korteles.

Taigi, prieš išvykdami klajoti viename iš geriausi Europos sendaikčių turgūs, pasiimti tik dalį grynųjų. Taip pat nėra jokios priežasties nešiotis visas savo kredito korteles, bet jei primygtinai reikalaujate, išdėliokite grynuosius pinigus ir korteles į skirtingas vidines kišenes arba pinigų diržai.

Briuselis į Amsterdamą Su traukiniu

Londonas į Amsterdamą su traukiniu

Berlynas į Amsterdamą su traukiniu

Paryžius - Amsterdamas su traukiniu

 

An old Couple On A Bridge

4. Svarbiausias vertybes laikykite vidinėse kišenėse

Pinigų diržai vasaros dienomis arba vidinės švarko kišenės yra puikus būdas apsaugoti savo vertybes. Šį kelioninį triuką lengva padaryti dėvint sluoksnius, rudenį ar žiemą ir gali būti nepatogu, kai oras yra šiltas ir drėgnas.

Pinigų diržus galite įsigyti bet kurioje kelionių ar suvenyrų parduotuvėje namuose ar kelionės metu, pavyzdžiui, centrinėse traukinių stotyse ar oro uostuose. Privalumas laikyti daiktus vidinėse kišenėse yra akivaizdus, kišenvagiai gali atsitrenkti į jus, bet niekada nepavyks pasiekti už džinsų kišenių. Tokiu būdu, galite laimingai tęsti klajones ir tyrinėti nuostabius orientyrus Europoje.

Zalcburgas į Vieną su traukiniu

Miunchenas į Vieną su traukiniu

Gracas į Vieną su traukiniu

Praha - Viena su traukiniu

 

Pickpocketing In Vienna central district

5. Atsineškite kryžminį krepšį, Ne kuprinė

Klaidžiojant žaviomis Europos alėjomis, arba stovėdami eilėje prie Luvro, turėtumėte jaustis patogiai. Keliaujant nešioti patogius batus yra taip pat svarbu, kaip turėti krepšį po kūnu. Kryžminis krepšys reiškia kelionę be rūpesčių, nes nereikia nuolat žiūrėti per petį, ar kas nors ant tavęs nekyla perpildytose eilėse.

Be to, galite tiesiog paimti vandens buteliuką ar piniginę iš kryžminio maišelio. Taigi, atsinešti maišą su kūnu idealiai tinka išvengti kišenvagių Europoje, taip pat lengvai ir patogiai apžiūrėti ekskursijas.

 

Brussel's City Square Pickpocket scams

 

6. Patarimai, kaip išvengti kišenvagių: Apsirenkite ir elkitės kaip vietiniai

Vienas iš dalykų, dėl kurio turistas padovanoja kišenvagius, yra labai unikali turistinė mada: maišeliai, sportinė apranga, ir elgiasi kaip turistas. Katedros, senovinės aikštės, ir daugelis orientyrų Europoje yra tokie kvapą gniaužiantys, kad turistai dažniausiai sustoja ir tiesiog spokso, arba nufotografuokite šimtus nuotraukų.

Geriausias patarimas, kaip išvengti kišenvagių Europoje, yra susilieti su vietine minia. Todėl, lygiai taip pat, kai iš anksto patikrinate geriausias lankytinas vietas savo kelionės vietoje, patikrinkite vietines tendencijas ir kultūrą.

Lionas į Ženevą su traukiniu

Ciurichas į Ženevą su traukiniu

Traukiniu iš Paryžiaus į Ženevą

Bernas į Ženevą su traukiniu

 

Avoid Pickpockets By Dressing And Acting Like A Local

7. Patarimai, kaip išvengti kišenvagių: Turėkite kelionių draudimą

Kelionės draudimo įsigijimas prieš kelionę būtina. Šiandien taip pat galite apdrausti savo brangius daiktus ir bagažą, tik tuo atveju, jei jis prarastas arba šiuo atveju, pavogtas. Kelionių draudimas gali išgelbėti gyvybę, jei pavogta piniginė ir kortelės, svetimoje šalyje, kur niekas negali padėti.

Apibendrinant, Kelionės yra puikus būdas tyrinėti kultūras, šalių ir atraskite nuostabius vaizdus. Dauguma kelionių patirties yra nuostabios ir labai retai turistai susiduria su kišenvagiais Europoje. Tačiau, visada geriausia būti pasiruošusiam ir imtis atsargumo priemonių, pavyzdžiui, vadovaudamiesi mūsų patarimais, kaip išvengti kišenvagysčių Europoje.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

 

čia Išsaugoti traukinį, mielai padėsime suplanuoti saugias ir nepamirštamas atostogas į bet kurią Europos vietą traukiniu.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „Patarimai, kaip išvengti kišenvagių Europoje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/tips-avoid-pickpockets-europe/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)