Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 27/08/2021)

Europa yra gausu UNESCO Pasaulio paveldo objektų, kurie pritraukia milijonus turistai. Ten yra įvairių įžymybių pamatyti - nuo architektūros ir kultūros paminklų iki Senojo žemyno gamtos stebuklų.

Su tiek daug vietų, rinktis, ji gali būti sunku keliautojas priimti sprendimą dėl paskirties vietą. Norėdami padėti jums pasirinkti, kuri UNESCO Pasaulio paveldo objektai Europoje pamatyti pirmas, mes sudarėme trumpąjį sąrašą:

 

UNESCO Pasaulio paveldo Sklypai Prancūzijoje

Kai kurie iš labiausiai pastebimų UNESCO Pasaulio paveldo vietų Prancūzijoje yra stebuklų, pavyzdžiui, Versalyje. Tai garsiausia ir prašmatniausia karališkoji rezidencija Graikijoje Prancūzija. Kitas graži vieta paminėti Abbey bažnyčia Saint-Savin-sur-Gartempe. Tai romaninio bažnyčia iš 9-ojo amžiaus Puatu, Naujas Akvitanija.

Keliautojams, kurie mėgsta žiūrėti religinius objektus, yra taip pat Šartro katedra. Šis romėnas Katalikų katedra datuojamas XIII a, ir jūs galite rasti jį į pietvakarius nuo Paryžius. Pagaliau, yra Sen Mišelio kalnas ir jo įlankos. Tai sala su strateginiai įtvirtinimai pažintys nuo 8 REKLAMA, su vienuolynas, kaip pagrindinis struktūra.

Paryžius į Lioną greituoju traukiniu

Paryžius Strasbūras traukiniai

Liuksemburgo į Strasbūrą traukiniai

Nancy Strasbūras traukiniai

Bazelis į Strasbūrą traukiniai

 

 

UNESCO Pasaulio paveldo Sklypai Italija

Italija yra pilnas UNESCO Pasaulio paveldo, todėl mes paminėti kai kurie iš labiausiai žinomų tie. Pirmoji mūsų stotelė yra archeologinių sritys Pompėja, Herculaneum, ir Torre Annunziata. Jų reikšmė slypi tame, kad jie yra senovės liekanos miestų, kurie buvo palaidotas Mt išsiveržimas. Vezuvijaus į 79 REKLAMA. Taip pat Castel del Monte, pilis Pažintys nuo 13-ojo amžiaus. Kadangi jis susimaišo su Europ įtakasEAN cistersų gotikos ir musulmonų architektūra, tai įspūdingas reginys.

UNESCO World Heritage sites in Italy

 

Be to, Taip pat Italija yra namų Piazza del Duomo Piza, garsus pasvirusi bokštas. Pagaliau, Yra istorinis centrai dviejų didžiųjų miestų, Florencija ir Roma. Florencijoje, struktūros, atstovaujantys renesanso architektūros stilius yra must-see. Nepraleiskite Uffizi, Šventojo Kryžiaus bazilika, ir Florencija katedra. Romoje, jūs turite ištirti Romos imperijos centras ir katalikų pasaulį su daugybė paminklų ir kultūros objektų.

Florencija Piza traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Baris į Florenciją traukiniai

Salernas Florencija traukiniai

Vokietija

Aachen Cathedral In Germany

 

Vokietija yra pilių šalis, katedrų, ir kiti nuostabūs UNESCO Pasaulio paveldo objektai. Achenas katedra yra laidojimo vieta Karolio ir pirmasis pastatytas skliautinis struktūra nuo antikos laikų. Į populiariausias orientyras Vokietijoje yra dar viena katedra, tai vienas iš Kelnas. Jis paėmė šimtmečius statyti nuo 1248. Be to, verta aplankyti ir Romos imperijos sienas. Kiekvienas turi pamatyti Adriano sienos ir Antonino siena, kuri buvo pastatyta 122 AD ir 142 REKLAMA, atitinkamai.

Exploring Aukštutinė Vidurio Reino slėnis bus nepamirštama patirtis. Šis regionas yra namo labai daug pilys ir istorinių miestų. Pagaliau, yra Viurcburgo rūmai su Audito Rūmais, sodai ir apsigyvenimo aikštėje. Tai vienas iš didžiausių rūmų Vokietijoje, puikus pavyzdys, rokoko stiliaus.

Tai tik keletas iš daugelio nuostabių UNESCO Pasaulio paveldo objektų Europoje. Su mūsų pasiūlymais, jūs negalite eiti negerai organizuoti savo kelionę. Galite pasiekti šias vietas traukiniu iš įvairių pagrindinis Europos miestai.

Berlynas Acheno traukiniai

Frankfurtas prie Kelno traukinių

Drezdenas Kelnas traukiniai

Achenas Kelnas traukiniai

 

Pasirengusi ištirti, ką Europa turi pasiūlyti? Planuoti savo vizitą į žinomiausių UNESCO Pasaulio paveldo objektų ir užsisakyti traukinio bilietus šiandien!

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia:https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Funesco-world-heritage-sites-europe%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)