Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 14/05/2020)

Paryžius Roma yra ne beveik kiekvienas keliautojas kibirą sąrašo viršuje. Šie įspūdingi miestai yra populiarus dėl savo kultūros, pasaulinės klasės virtuvės, rafinuotas architektūra ir daug daugiau. Nors Romos ir Paryžiaus yra toli vienas nuo kito, jie yra labai gerai prijungtas traukiniu. Tai reiškia, kad jūs neturite pasirinkti vieną iš šių didingi miestai, jūs galite aplankyti juos abu! Norėdami padėti jums, kad tai kelionė kaip malonus, kaip įmanoma, mes pasidalinti su jumis kaip greituoju traukiniu nuvykti iš Romos į Paryžių.

 

Kelionė greitųjų traukinių

Jūs galite pagreitinti per Prancūziją ir Italiją, naudojant tik aukštos spartos jungtys. Vienas iš greičiausių ir patogiausių būdų keliauti iš Romos į Paryžių yra imant Thello Greitasis traukinys. Šis šiuolaikinis traukinys šluotelė į Paryžių ne kartą. Pirmas, vyksite greituoju traukiniu į Romą į Milaną ir iš Milano į Paryžių greitųjų traukinių Thello traukiniais. Kelionės laikas šią kelionę skiriasi, priklausomai nuo to, mokyti jums pasirinkti. Mes rekomenduojame jums užsisakyti vietas iš anksto, nes jūs turite rezervuoti šių traukinių užsitikrinti vietą.

Lionas į Nicą Traukinių laikas

Paryžius į Nica traukiniai

Avinjonas į Nica traukiniai

Marselis Nica traukiniai

 

Roma į Paryžių traukiniu

 

Paimkite vaizdingas maršrutas – Roma į Paryžių greituoju traukiniu

Priklausomai nuo jūsų pasirinkto maršruto, kai keliaujate iš Romos į Paryžių greitaeigiu traukiniu, galbūt norėsite mėgautis tyrinėti vieną iš gražiausių miestelių Prancūzijos pakeliui. Puiku sugeria didybę Provanso ir akcijos ją per jos spalvingas paplūdimiai, platus takas ir atviro oro rinkos. Stabdymo išjungti Nicoje leis jums pamatyti kitą stulbinantį Prancūzijos dalis ir gražiai lūžti savo kelionę iš Romos į Paryžių.

Dižonas į Provence traukiniai

Paryžius Provence traukiniai

Lionas Provence traukiniai

Marselis Provence traukiniai

 

 

Aplankykite kitus Europos miestus pakeliui

Išnaudokite savo laisvės naudojant regioninių traukinių ir sustoti išjungti kita Europos miestai. Kelionės iš Romos į Milaną, ant Ženevoje prieš jums pasiekti savo kelionės tikslą – Paryžius.

Paryžius Lilis traukiniai

Roma į Milaną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

Ženevos į Paryžių traukiniai

 

Roma į Paryžių traukiniu

 

ne traukinys kelionės yra daugiau nei keturias valandas ilgai. Tai daro šį puikų maršrutą už bet nuotykių, kuris nemėgsta ilgų traukinys važiuoja. Tai gerai, kad nepamiršti, kad kai kurie miestai yra brangesni aplankyti nei kiti, taip, priklausomai nuo jūsų biudžeto galbūt mieliau renkasi maršrutas kad neapima visų miestų mes išvardyti. Pažvelkite į mūsų svetainę ir galite sudaryti savo asmeninį planą, kaip nuvažiuoti iš Romos į Paryžių greitaeigiu traukiniu, taip pat iš Paryžiaus į Romą tuo pačiu geležinkeliu. Jūs taip pat gali išlaikyti iki datos su naujausiais akcijas mūsų "Facebook", "Twitter" ir Instagram puslapiai.

 

Mintys apie tai, šį maršrutą iš Romos į save Paryžiaus? Eiti į SaveATrain Prisijungę kad patikrintumėte visas mūsų išskirtines kainas ir pradėtumėte planuoti kitą nuotykį!

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhow-to-get-from-rome-to-paris-by-train%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)