Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 21/02/2021)

Europa Maršruto planavimo svarbu organizuoti savo traukiniu visoje Europoje. Pirmiausia, yra daugiau nei 10,000 paskirties galima aplankyti Europoje. Dėl priemiesčiuose skaičius, svarbu ištirti, kaip į žemėlapį savo kelionės. Jūs tikriausiai norite turėti savo unikalų maršrutą keliauti per Europą. Ir tam, kad planuoti iš anksto, galite užsisakyti bilietus iš anksto. Žinomiausias yra jums turėtų būti suteikta galimybė knyga traukinys keliones, kuris apima klientų aptarnavimas jūsų kalba ir leidžia lankstumas, kaip Išsaugoti Traukinio leidžia.

 

Europa maršruto planavimo Svarbi planavimo veiksniai

Visi planavimai prasideda todėl, kad jūs turite reikiamų kelionės dokumentų. panašiai, prieš planuojant savo kelionę, Jūs galbūt norėsite apsvarstyti skrydžius į pirmąją paskirties vietą, jei jūs gyvenate už Europos ribų, ir traukiniu keliauti, jeigu jūs gyvenate Europoje, nes tai yra geriausias būdas keliauti Europoje. Kai kurie veiksniai, kurie, atrodo, svarbu, kad dabartiniai keliautojai; istorinis svetainės, gamta, naktinis, paplūdimiai, maistas, ir veikla.

Londonas Paryžius traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

Miunchenas į Berlyną traukiniai

Roma į Milaną traukiniai

 

 

Europa Maršruto planavimo pagal šalį

Europe Route Planner map

 

 

 

 

 

 

 

Austrija

Pirmiausia, užsakyti reikia Naktiniai traukiniai ir tarptautinių traukinių ir jūs galite tai padaryti Išsaugoti Traukinio. Išlygos yra įmanoma taip pat tarpmiestinių greitaeigiai traukiniai (įskirtinai Eurocity ir InterCityHotel). Pagrindiniai tarpmiestiniuose maršrutuose yra Viena & Lincas, Zalcburgas, Gracas & Karintijos rajono. Austrija Europa Maršruto planavimo siūlo labai gerus tarptautinius traukiniai. Papildomai, gėrimų ir užkandžių galima rasti daugumoje traukinių ir Maitinimas rasti tarptautiniai traukiniai. Galite vežtis dviračius Austrijos traukiniai. Jūs turite taip pat bilietai, Austrija, kuris leidžia jums keliauti traukiniu, į Lichtenšteinas.

Gracas Insbrukas traukiniai

Viena Gracas traukiniai

Viena Zalcburgas traukiniai

 

Europa Maršruto planavimo Austrija

Belgija

Dauguma traukinių Belgijoje reikalauja išlygų, todėl nėra daug naujų mūsų Europai Maršruto Planuotojas čia. Ji yra labai rekomenduojama, ypač, kad oro uosto traukiniai, tarptautiniai traukiniai, ir greitųjų traukinių jūs turėsite pakankamai laiko rezervavimas iš anksto. Be to, traukiniai Belgijoje turi 1 ir 2 klasės sėdėjimo. Kai kurie iš traukinių siūlome mini baras ir karšto ir šalti užkandžiai. Kelionė kartus per Belgiją greitai su kelionių tarp, didžiųjų miestų, vartojantys 20 minučių iki valandos.

Liuksemburgo į Briuselio traukinių

Antverpenas į Briuselio traukinių

Amsterdamas į Briuselio traukinių

Paryžiaus į Briuselį traukiniai

 

Belgium gardens

Bosnija

Panašiai kaip Belgijos Europa Route Planner, Jums nereikia padaryti išlygą daugumai traukinių Bosnijoje. Neįmanoma padaryti rezervacijas buitinė traukiniai Bosnijoje. Tai apima Brzi Voz greitai traukiniai ir
keleivių vietinis traukiniai. Priešingai nei kitose Europos šalyse, dviračiai neleidžiama traukiniuose Bosnijoje. Papildomai, tarptautiniai ryšiai iš Bosnijos eiti per Sarajevo stoties.

 

Europe Route Planner Bosnia

Europos maršrutų planuotojas Bulgarijai

Jums nereikia daug Europa Route Planner požiūriu rezervuoti Barz Vlak vietos "greitai’ traukiniai ir taip pat Patnicheski vietos traukiniai. Tačiau, užsakyti reikalingas Expresen vlak greitųjų traukinių ir tarptautiniuose traukiniuose. Tarptautiniai traukiniai laisvų Bulgarijoje yra Bulgarijos Express, Į Juodosios jūros Traukinys, Bukarešto Stambulas Express "ir panašiai kai kurie kiti traukiniai paliekant iš Sofijos. Pagrindiniai Bulgarijos maršrutai imtis 6-8 valandų (greitųjų traukinių yra įmanoma) Sofija, žinoma, pagrindinis stoties tarptautinių ryšių. Dviračiai leidžiama traukiniuose, tačiau jums reikės papildomai mokėti už juos.

 

Bulgaria skyline

 

Europa Maršruto planavimo su Išsaugoti traukinys

Nes ten milijonas priežasčių keliauti per Europą, Mes nustatėme Jums Pigiausi bilietai. Europa turi pati gražūs traukinių stotys. Nors taip pat turintys labiausiai gražus gamtovaizdis, įskirtinai tiltai ir paplūdimiai. Taigi po to, kai valdyti šalį keliaujate Europoje Route Planner, Imk 3 minučių dabar užsakyti pigūs traukinio bilietus į Europą Išsaugoti traukinį. Mokėti naudotis visomis populiariomis mokėjimo būdai.

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje savo svetainėje, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feurope-route-planner-trains%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą