Lasīšanas laiks: 3 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 21/02/2021)

Eiropa Maršrutu plānotājs ir būtiski organizēt savu Vilciena brauciens visā Eiropā. Pirmkārt, tur ir vairāk nekā 10,000 galamērķi var apmeklēt Eiropā. Sakarā ar galamērķu skaita, ir svarīgi izpētīt, kā kartēt savu ceļojumu. Jūs, iespējams, vēlaties, lai savu unikālo maršrutu ceļot pa Eiropu. Un lai plānot pirms laika, Jūs varat rezervēt biļetes iepriekš. Visbūtiskākais ir jums vajadzētu būt iespējai grāmata vilciens braucieni, kas ietver klientu apkalpošanas savu valodu un veicinātu elastību, piemēram, Saglabāt Vilcienu ļauj.

 

Eiropa Maršrutu plānotājs Svarīgi plānošanas faktori

Visa plānošana sākas ar pārliecinoties, ka jums ir nepieciešamās ceļošanas dokumentu. vienādi, Pirms plānot savu ceļojumu, Jūs varat apsvērt lido uz pirmo galamērķi, ja jūs dzīvojat ārpus Eiropas un vilcienu ceļojumā, ja jūs dzīvojat iekšā Eiropā, jo tas ir labākais veids, kā ceļot Eiropā. Daži no faktoriem, kas šķiet svarīgi pašreizējās ceļotājiem ir; vēsturisks vietām, daba, naktsdzīve, pludmales, ēdiens, un aktivitātes.

Londonas uz Parīzi Vilcieni

Parīzes uz Amsterdamu Vilcieni

Minhene Berlīnē Vilcieni

Romas uz Milānu Vilcieni

 

 

Eiropa Maršrutu plānotājs pēc valsts

Europe Route Planner map

 

 

 

 

 

 

 

Austrija

Pirmkārt, Rezervācijas ir nepieciešami nakts vilcieni un starptautiskajos vilcienos, un jūs varat darīt to uz Saglabāt Vilcienu. Atrunas ir iespējama arī starppilsētu ātrgaitas vilcieni (ieskaitot Eurocity un InterCity). Galvenie starppilsētu maršruti ir Vienna & Linca, Zalcburga, Grāca & Karintijas rajons. Austrija Eiropa Maršrutu plānotājs piedāvā ļoti labus starptautiskus vilcienu satiksme. Turklāt, dzērieni un uzkodas ir pieejami par lielāko daļu vilcieniem un ir pieejami ēdināšanas iespējas uz starptautiskie vilcieni. Jūs varat dot velosipēdus par Austrijas vilcienos. Jums ir arī biļetes par Austriju, kas ļauj jums, lai apmācītu ceļojumu ar Lihtenšteinu.

Graz Innsbruck Vilcieni

Vīne uz Graz Vilcieni

Vīnes uz Zalcburgu Vilcieni

 

Eiropa Maršrutu plānotājs Austrija

Beļģija

Lielākā daļa vilcieni Beļģijā prasa atrunas, tāpēc nav daudz jaunu par mūsu Eiropa Maršrutu Plānotājs šeit. Tas ir ļoti ieteicams, jo īpaši, ka lidostas vilcieni, starptautiskie vilcieni, un ātrgaitas vilcieni, jums būs rezervēšana pietiekami daudz laika iepriekš. Turklāt, vilcieni Beļģijā ir 1 un 2 klases sēdvietu. Daži no vilcieniem piedāvā mini bārs un karstās un aukstās uzkodas. Brauciena laiks Beļģijā ir ātri ar braucieniem starp, lielākās pilsētās ņemot 20 minūtēm līdz stundai.

Luksemburga uz Briseles Vilcieni

Antverpenes Vilcieni

Amsterdamas uz Briseles Vilcieni

Parīzes uz Briseli Vilcieni

 

Belgium gardens

Bosnija

Līdzīgi kā Beļģija Europe Route Planner, Jums nav nepieciešams veikt rezervāciju vairumam vilcienos Bosnijā. Tas nav iespējams rezervēt par iekšzemes vilcieni Bosnijā. Tas ietver Brzi Voz ātrvilcieniem un
pasažieris vietējs vilcieni. Atšķirībā no citām Eiropas valstīm, velosipēdi nav atļauts vilcienos Bosnijā. Turklāt, starptautiskie savienojumi no Bosnijas iet cauri Sarajevo staciju.

 

Europe Route Planner Bosnia

Eiropa Maršrutu plānotājs Bulgārijai

Jums nav nepieciešams daudz Europe Route Planner ziņā Rezervējot Barz Vlak vietējās "ātrās’ vilcieni un arī Patnicheski vietējie vilcieni. Tomēr, Daži pakalpojumi jārezervē Expresen vlak ātrvilcieniem un starptautiskajos vilcienos. Starptautiskie vilcieni pieejami Bulgārijā ietver Bulgārija Express, Par Melnā jūra Vilciens, Bukarestes Stambulas Express un tieši tāpat arī citi vilcieni izbrauc no Sofijas. Bulgārijas galvenie ceļi ņemt 6-8 stundas (nakti vilcieni ir iespējama) Sofia, protams, galvenās stacijas starptautisko savienojumiem. Velosipēdi ir atļauts vilcienos tomēr jums būs nepieciešams maksāt papildus par tiem.

 

Bulgaria skyline

 

Eiropas maršrutu plānotājs, izmantojot funkciju Save a Train

Jo tur miljons iemesli ceļot pa Eiropu, Mēs esam atraduši Jums lētākās biļetes. Eiropa ir visvairāk skaistas dzelzceļa stacijas. Kaut arī ar skaistāko ainavu, ieskaitot tilti un pludmales. Tātad, kad jūs vadīt valsti, ceļot Eiropā Route Planner, Ņem 3 minūtes, tagad pasūtīt lētas vilciena biļetes Eiropā par Saglabāt Train. Maksāt, izmantojot visas tautas maksājumu metodes.

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, tad noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feurope-route-planner-trains%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods