Lasīšanas laiks: 3 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 12/11/2021)

Kaut arī Eiropas nakti gulētājs vilcieni kļūst kaut kas no apdraudēto sugu (budžeta aviosabiedrības mēs meklē pie jums!), vilcienu mīļotājiem joprojām nav atmest! Par entuziasmu vilcienu mīļotājiem, nekas Beats lēciena klāja nakts vilcienos un baudot skaistumu lielos attālumos bez pārtraukuma bankā, lai saņemtu savu galamērķi.

Ja jūs esat plānojat nakts vilciena braucienu uz ārzemēm, bet neesat pārliecināts, ka nakts vilcieni ir labākais risinājums, do lasīt tālāk.

PIEZĪME: Visi no iemesliem, kāpēc mēs esam salikti kopā iet aiz "starteri, jums nav tērēt 10+ stundas drooling uz pleca, kā jūsu galva jiggles pret vilciena logu ".

 

Nakts vilcieni ir rentablas

Katram ceļotājam uz budžetu (vai tiem, kas labprātāk pavada vairāk par smalku ēdienu un ekskursijas, nekā tas būtu par biļeti), nakts vilcieni ir visvairāk budžeta draudzīgu iespēja izvēlēties (īpaši ilgāku braucienu). Jūs varat sagaidīt savus izdevumus samazināt uz pusi, kad jūs nomainīt trīs vai četras naktis viesnīcā (pat viens lētāku kategorijā) ar tādu pašu skaitu naktis vilcienā, ietaupot apmēram $500! Ja tas nav gudrs budžeta, mēs nezinām, kas ir!

Zalcburgas uz Vīni Vilcieni

Minhene Vīnē Vilcieni

Graz uz Vīni Vilcieni

Prāgas Vīnē Vilcieni

 

Laiks Efektivitāte nakts vilcieniem & Komforts

Ar vilcienu ceļa efektivitāte ir nenoliedzama! Eiropas vilcieni ir ātri, organizē un viss jūs meklējat kādā transporta iespēju nav svarīgi, ja Jums ir dodas uz kaut kur tuvumā, piemēram, Itālijā vai vēl galamērķi. Ceļošana ar vilcienu, ir fantastisks ikvienam, kurš vēlas būt pirmais rindā pie ceļojuma birojā, viņu favorīts muzejs, vai jebkur citur viņi plāno doties. Nakts vilcieni sniedz jums iespēju faktiski atpūsties nakts laikā. Pēc tam izmantojiet dienas laiku, lai baudītu krāšņās ainavas pa logu un vilcienu pieturu laikā.

Lecce uz Milānas Vilcieni

Reggio Calabria uz Milānas Vilcieni

Bari uz Milānas Vilcieni

Salerno uz Milānas Vilcieni

 

Videi draudzīgs

Tāpat kā regulāri vilcieni, nakts vilcieni ir labākā ceļojošā risinājums mūsu planētas. Tā kā tie rada daudz mazāk CO2 uz pasažieri par lidmašīnas darīt, viņi varētu būt nākotnes pārvadājumi. Tātad, ja Jums ir ekoloģiskiem, jūs zināt, kādā veidā jūs ceļojat no šī brīža.

Levanto uz Turīnas Vilcieni

La Spezia uz Turīnas Vilcieni

Neapole uz Turīnas Trains

Roma uz Turīnas Vilcieni

 

jautri ar draugiem, nakts vilcieniem

Nakts vilcieni ir liels Making Draugi

Ja Jums ir ceļo vienatnē, vilcieni dodam jums iespēju satikt daudz cilvēku no visas Eiropas, visi atšķirīgi viens no otra. Atrast dažas līdzīgas intereses runāt par, un jūs esat potenciāli sadraudzējies dzīvei! pluss, kas ir vēl svarīgāk, šoreiz apkārt (vismaz par tēmu mēs esam par), jūs esat atradis drošu, uzticami cilvēki dalīties ar jūsu miega kabīne ar! Nakts vilcieni ir brīnišķīgi, bet negatīvie ir, jūs varat nonākt kabīnē ar ķekars cilvēku, kas snore, smirdēt (Atvainojiet!), vai ... vienkārši klepus daudz. Tātad, atrast grupu, kas ir liels, lai tērzēšana un pāris naktis tajā pašā krampjos nodalījumā ir fantastiska!

Lyon uz Nicas Vilcieni

Parīzes uz Nicas Vilcieni

Avignon uz Nicas Vilcieni

Marseļas uz Nicas Trains

 

Scenic Apelācijas

Oho, mēs gandrīz esam aizmirsuši iekļaut mūžīgi iedvesmojošos ieguvumus no izsauktajiem vilcieniem naktī – skatuvisks apelācija! Nelietojiet gulēt pa fjordu, Alpi, un citi līdzīgi skaistas ainavas. Bet nav spiesti palikt nomodā, jo jūs iet Vācijas rūpniecības bufervalsts, arī. ak, un - fotografēt, pat ja tas ir tikai pa logu!

 

Paziņojiet mums, ierakstot tviterī plkst @SaveATrain! , Jūs varat atrast mūsu citas sociālās kanāliem apakšā Save-A-Train un protams, Jūs varat pasūtīt pie mums vilciena biļetes.

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, tad noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-reasons-night-trains%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)