Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 24/02/2022)

Var zināt viņu nākotni, zinot pagātni, un kāds ir labāks veids, kā uzzināt par pagātni, nekā ceļojot. Šie 1o populārākie vēstures entuziastu galamērķi ir lielisks veids, kā uzzināt par senajām kultūrām, un iespējams, kur mūs var aizvest nākotne.

Paslēpies tālajā Ķīnā, vai pāri stūrim no Kolizeja, ja jūs uzmanīgi klausāties, jūs varētu dzirdēt seno impēriju vadītājus čukstam pasaules svētākos noslēpumus.

  • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šis raksts ir rakstīts, lai izglītotu par Train Travel ko ietaupīt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

 

1. Populārākie vēstures Geeks galamērķi: Berlīne

No Austrumsaidas galerijas līdz noslepkavoto ebreju tautas memoriālam, Berlīnē ik uz stūra ir vēstures gabali. Tādējādi, modernā pilsēta vienmēr ir bijusi notikumu centrs Eiropā. tāpēc, tikai iekšā 48 stundas ikviens vēstures dīķis var uzzināt par sociālo, kultūras, un politiskie notikumi Eiropā, tikai no klejošanas pa Berlīnes apskates objektiem un muzejiem.

Turklāt, vēstures cienītāji var izvēlēties, vai apmeklēt vēsturi vai mijiedarboties ar vēsturi. Piemēram, iekš DDR muzejs, jūs varat atvērt atvilktnes, kas atklāj fotogrāfijas un atziņas par dzīvi Austrumvācijā. Secināt, no Prūsijas laikmeta līdz Otrajam pasaules karam un Austrumvācijas mūrim, Berlīne ir mājvieta daudziem vēsturiskas vietas no svarīgākajiem notikumiem vēsturē.

Frankfurte uz Berlīni ar vilcienu

Leipciga uz Berlīni ar vilcienu

Hanovere uz Berlīni ar vilcienu

No Hamburgas uz Berlīni ar vilcienu

 

Walking the History Geeks Destinations: East Germany Wall

 

2. Roma

Ar 2000 gadu vēsture un 10 pārsteidzošas vēsturiskas arheoloģiskās vietas, Roma ir obligāts galamērķis jebkuram vēstures cienītājam. Itālijas galvaspilsētā ir vēsturiskas vietas uz katra stūra, no Palatīnas kalna, kur dzima Roma, līdz Romas forumam un Kolizejam. Turklāt, Kolizejs ir viens no slavenākie orientieri, kurus apmeklēt pa dzelzceļu pasaulē.

Kādreiz Romas impērijas un politiskās dzīves centrs, šīs ievērojamās vietas aizrauj gan vēstures cienītājus, gan ceļotājus. Neviens apmeklētājs, kas aplūko apbrīnojamos orientierus, nevēlētos uzzināt kaut ko vairāk par Itālijas svarīgāko vēsturisko vietu vēsturi..

Milāna uz Romu ar vilcienu

Florence uz Romu ar vilcienu

Venēcija uz Romu ar vilcienu

Neapole uz Romu ar vilcienu

 

St. Angelo Bridge In Rome in the afternoon

 

3. Populārākie vēstures Geeks galamērķi: Vatikāna pilsēta

Sīks, bet klejojot pa tās ielām un vietām, var viegli pavadīt visu nedēļu, Vatikāns ir galamērķis, kas katram vēstures cienītājam jāapmeklē vismaz reizi mūžā. Vieta, kur kādā brīdī iedzīvojās kristietība 2 pirms tūkstoš gadiem, Vatikāns joprojām ir svētceļojumu vieta gan kristiešiem, gan nekristiešiem.

Par spīti mazajam izmēram, valsts Vatikānā ir daudz vēsturisku vietu kur var uzzināt visu par kristietības vēsturi, māksla, un pilsēta. No cilvēces stāstiem Siksta kapelas freskās līdz Sv. Pētera bazilika, labākais veids, kā atklāt aizraujošus vēstures faktus, ir sekot mākslai. Jūs varētu sākt savu ceļojumu uz laiku sākumu brīnišķīgajos renesanses un baroka mākslinieku darbos.

Labākais veids, kā gūt maksimālu labumu no jūsu vēsturiskā ekskursija Vatikānā ir pievienoties pilsētas ekskursijai gida pavadībā. Siksta kapelā un muzejos ir pieejamas lieliskas ekskursijas gida pavadībā, Sv. Pētera baziliku kopā ar kāpšanu Sv. Pētera katedrāle pilsētas skatam, nav labāka veida, kā izbaudīt šo unikālo vēsturisko galamērķi Itālijā.

 

Top History Geeks Destinations: The Vatican Museum Inside

 

4. Sv. Pēterburga

Vēsturiskie notikumi, kas notika Sv. Pēterburga uz visiem laikiem veidoja Krievijas kultūras dzīvi un dvēseli. Šī satriecošā pilsēta ir viena no labākajām 10 vēstures geeks galamērķi visā pasaulē. No revolūcijām, Cari, pilis, un breathtaking arhitektūru, Sv. Pēterburgas apskates objekti ir vieni no skaistākajiem un aizraujošākajiem pasaulē.

Tātad, ja esat vēstures īgņa, brauciens uz Sv. Pēterburga būs episks ceļojums 300 gadus atpakaļ laikā. Varēja izvēlēties starp Romanovu ģimenes dzīves apgūšanu, doties Putina tūrē. Papildus, nedrīkst aizmirst par lieliskām kultūras aktivitātēm, piemēram, klasiskais balets vai folkloras izrāde. Mūzikas šovi un deju izrādes Sanktpēterburgā var būt lielisks veids, kā uzzināt par tās veidotāju vēsturi.

 

Savior On The Spilled Blood in good weather

 

5. Populārākie vēstures Geeks galamērķi: Jorka

Ne daudzi zina, ka Jorkai Anglijā ir bagāts vikingu mantojums. Tomēr, ja esat īsts vēstures īgnieks, tad droši vien zināt mazliet par vikingiem’ ceļojums no Skandināvijas uz Angliju. Jorvikas centrs Jorkas pilsētā ir viens no 10 populārākie vēstures brīvdienu galamērķi Eiropā. In 1976 arheologi veica pārsteidzošu atklājumu un atrada vikingu relikvijas’ ikdiena un pilsēta.

Tātad, šodien jūs varat izsekot 1000 gadus atpakaļ vikingu laikmetā, un vienu dienu vari dzīvot pēc tradīcijām, valoda, un kultūra. Kamēr Jorkā ir daudz citu lielisku apskates vietu un vēstures, Vikingu vēsture padara pilsētu par fantastisku vēsturisku brīvdienu galamērķis.

 

History Geeks Destinations: Yorkvik Center

 

6. Shaanxi

Sagatavots kaujai, netālu no Siaņas pilsētas, tur ir tūkstošiem dabiska izmēra terakotas karavīru. Terakotas armija ir pārsteidzoša atklāsme no 1974, un aizraujošākā vēsturiskā vieta Ķīnā. Šie apbrīnojamie karavīri tika izveidoti, lai pavadītu mirušo imperatoru viņa pēcnāves dzīvē.

Viena no lietām, ar ko vēstures cienītājus aizraus, ir fakts, ka terakotas karavīri nebija vienīgais atklājums Šaansi.. Papildus tam, arheologi uzskata, ka kopā ar pirmo imperatoru var atklāt visu Siaņas pilsētu.

Šis 259 – 210. g.pmē. atklājums Sjaņā ir jāredz ikvienam vēstures cienītājam dienas braucienā no Siaņas. Ekskursijas laikā jūs uzzināsiet par Qin Shi Huang, kurš sāka plānot un projektēt, ir mauzolejs gadu vecumā 13, gadā, kad viņš nāca tronī kā pirmais apvienotās Ķīnas imperators.

 

 

7. Populārākie vēstures Geeks galamērķi: Londona

Interesē dabas vēsture, Karaliene Elizabete, vai Džeks Uzšķērdējs? Anglijas galvaspilsēta ir vieta, kur varat doties atpakaļ laikā uz jebkuru vēstures posmu. Vai Otrais pasaules karš, Melnā vēsture, vai varbūt Stounhedžu, ir tas, kas liek jums skatīties vēstures kanālu, tad Londona būs lieliski piemērota vēstures brīvdienām.

Ar tik daudziem vēsturiskiem orientieriem vienā pilsētā, jums nevajadzētu pārsteigt, ka Londonā ir labākās vēsturiskās ekskursijas Eiropā. tāpēc, Jūs varat izvēlēties starp pilīm un parlamenta ekskursijām, Londonas asiņainā pagātnes turneja, dienas ekskursijas no Londonas uz Bātu, vai Oksforda, un pat jautra Džeka Uzšķērdēja ekskursija gida pavadībā. Iespējas ir bezgalīgas, tāpēc esiet labi sagatavojušies ar labiem pastaigu apaviem, un vēlme klausīties un uztvert pārsteidzošus vēstures faktus tuvplānā un personiski interesantākajās vēsturiskajās vietās.

Ar vilcienu no Amsterdamas uz Londonu

Parīze uz Londonu ar vilcienu

Ar vilcienu no Berlīnes uz Londonu

Ar vilcienu no Briseles uz Londonu

 

History Geeks Destinations: London in Fall time

 

8. Parīze

Skaisti dārzi, burvīgas alejas, burvīgas ēkas, un kafejnīcas, Parīze ir skaistums un šarms ir nepārspējams visā Eiropā. Klīstot pa Parīzes ielām, jūs nekad nevarat zināt, kad iekāpjat vēsturiskā vietā, atrodoties Parīzē. Ar vēsturi, kas aizsākās 6. gadsimtā, Parīze ir lielisks brīvdienu galamērķis vēstures entuziastiem.

Jebkurš vēstures cienītājs zina, ka skaistākā pilsēta Eiropā veidojās galvenokārt viduslaikos. Tātad, gandrīz katrs akmens ir spēlējis savu lomu Parīzes veidošanā, kādu mēs to pazīstam šodien. No Senžermēnas, Parīzes salu katakombas, Marē, uz Luvru, ir tikai daži no svarīgākajiem vēsturiskajiem orientieriem, ko varat apmeklēt savās vēstures brīvdienās.

Amsterdama uz Parīzi ar vilcienu

Londona uz Parīzi ar vilcienu

Roterdama uz Parīzi ar vilcienu

Brisele uz Parīzi ar vilcienu

 

Parisian Streets on a cloudy day

 

9. Populārākie vēstures Geeks galamērķi: Barselona

Barselonas skaistās alejas aizvedīs jūs uz brīnišķīgām vietām ne tikai telpā, bet arī laikā. Barselona ir skaista pilsēta, slavena ar Gaudi Sagrada Familia, Guela parks, un vēl daudzi citi elpu aizraujoši orientieri. Papildus to satriecošajai arhitektūrai un dizainam, Barselonas orientieri ir piepildīti ar vēsturi.

Jums vajadzētu sākt savu vēsturisko ceļojumu Casa Amatller, Gaudi pirmais radījums. Šī brīnišķīgā māja ir lielisks Gaudi gotiskā darba piemērs. Papildus, jūs varētu arī mēģināt pamanīt mauru ietekmi Casa Amatller arhitektūrā. Pēdējais bet ne sliktākais, Jūs varat apmeklēt daudzas unikālas ēkas, papildus Pikaso muzejam, un romiešu arheoloģiskās vietas var iespiesties vēstures brīvdienās Barselonā.

 

Mobile phone Picture of the Top 10 History Geeks Destinations: Park Guell

 

1O. Atēnas

Atēnas ir skaists brīvdabas muzejs. Panteona pilsēta ir 3 km gājēja, bez sienām, lai jūs varētu vienkārši pietuvoties un pieskarties vienas no senākajām kultūrām pasaulē. Citas pārsteidzošas vēsturiskas vietas ir Zeva templis, senais Dionīsa teātris, un iespaidīgākais no visiem, Akropole.

Caur olīvkokiem plūst filozofu gari, kalni, un visas vēsturiskās vietas Atēnās. Tātad, ja jūs interesē grieķu mitoloģija, aizraujoša Grieķijas vēsture, un agrīnā civilizācija, tad Atēnas ir ideāls vēstures galamērķis jums no augšas 10 vēstures geeks galamērķi pasaulē.

 

Filming The Pantheon In Athens

 

Mēs plkst Saglabāt vilcienu būs priecīgs palīdzēt jums plānot ceļojumu uz šiem 10 Populārākie vēstures Geeks galamērķi.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ziņu “10 populārākie vēstures tīkotāju galamērķi”.? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flv%2Ftop-history-geeks-destinations%2F – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)