Pasūtīt vilciena biļeti TAGAD

Lētas OBB vilciena biļetes un ceļojumu cenas

Šeit jūs varat atrast visu informāciju par Lētas OBB vilciena biļetes un OBB ceļojumu cenas un ieguvumi.

 

Tēmas: 1. OBB by Train Highlights
2. Par OBB 3. Galvenās atziņas, kā iegūt lētu OBB vilciena biļeti
4. Cik maksā OBB biļetes? 5. Ceļojumu maršruti: Kāpēc labāk braukt ar OBB vilcieniem, nevis ceļot ar lidmašīnu
6. Kādas ir atšķirības starp Standartu, Komforts, un Sparschiene vietnē OBB 7. Vai ir OBB abonements?
8. Cik ilgi pirms OBB aiziešanas jāierodas 9. Kādi ir OBB vilcienu saraksti
10. Kuras stacijas apkalpo OBB 11. OBB FAQ

 

OBB by Train Highlights

  • Ar augstu punktualitātes līmeni 96%, OBB (dažreiz saukts par OEBB) ir viens no uzticamākajiem dzelzceļa operatoriem Eiropā.
  • Katru gadu, OBB ņem 447 miljons cilvēku un 105 miljoniem tonnu preču visā to galamērķī Austrijā un visā Eiropā.
  • OBB ir ļoti videi draudzīga, un 100% visu viņu elektroenerģiju iegūst no atjaunojamiem enerģijas avotiem.
  • OBB ir lielākais Austrijas mobilitātes pakalpojumu sniedzējs.

 

Par OBB

OBB, Austrijas federālie dzelzceļi, ir vēl viens nosaukums Austrijas federālajiem dzelzceļiem. Kopš tā dibināšanas 2007 1923, OBB jau vairākus gadus sniedz mobilitātes pakalpojumus Austrālijas pilsoņiem. Nesenais pētījums parādīja, ka Eiropā, OBB ir labākais punktualitātes ziņā, uzticamība, un biežums.

OBB piedāvājumi dzelzceļa pakalpojumi Austrijā un visā Eiropā. Ar pareizo biļeti, jūs varat apmeklēt visu labāko brīvdienu vietas Eiropā. Ar dažādu kategoriju biļetēm un karšu abonementiem, OBB rūpējas par ikviena vajadzībām.

OBB bieži trenējas Vīnē – Grāca, Zalcburga – Vīne, Linca – Sv. Putekšņi, Grāca - Zalcburga. Izmantojot OBB vilcienus, varat nokļūt arī kaimiņvalstīs Eiropā.

Visā korporācijā, 41,904 darbinieki, kas strādā dzelzceļa un autobusu tīklos (plus pāri 2,000 mācekļi) pārliecinieties, ka daži 1.3 Miljons pasažieru katru dienu droši sasniedz savus mērķus.

 

OBB train tickets

Iet uz Saglabājiet vilciena mājas lapu vai izmantojiet šo logrīku meklēšanai vilciena biļetes uz OBB

Saglabāt vilciena iPhone lietotni

Saglabāt vilciena Android lietotni

 

Saglabāt vilcienu

Izcelsme

galamērķis

Izlidošanas datums

Atgriešanas datums (Neobligāti)

Pieaugušais (26-59):

Jaunatne (0-25):

Vecākais (60+):


 

Galvenās atziņas, kā iegūt lētu OBB vilciena biļeti

numurs 1: Rezervējiet savas OBB biļetes iepriekš, cik vien iespējams

Cena OBB vilciena biļetes palielinās, jo tuvojas ceļojuma diena. Jūs varat ietaupīt naudu, rezervējot OBB vilciena biļetes pēc iespējas tālāk no izlidošanas dienas. OBB vilciena biļetes ir pieejamas jau no plkst 3 uz 6 mēnešus pirms vilciena atiešanas. Rezervēšana agri nodrošina, ka tiek iegūtas lētākās OBB vilciena biļetes. To skaits ir arī ierobežots, tāpēc jo ātrāk jūs rezervējat, lētāk jums. Lai ietaupītu naudu OBB vilcienu biļetēs, savlaicīgi iegādājieties biļetes.

numurs 2: Ceļojums ar OBB ārpus maksimuma periodiem

OBB vilciena biļetes ir lētāk periodos, kas nav sastrēgumi, nedēļas sākumā, un dienas laikā. Jūs varat būt pārliecināts, ka saņemsiet lētāki vilciena biļetes nedēļas laikā. Otrdien, Trešdien, un ceturtdien, OBB vilciena biļetes ir visekonomiskākās. Tā kā lielais skaits biznesa ceļotāju dodas uz darbu no rīta un vakarā, vilciena biļetes maksā dārgāk. Daudz lētāk ir ceļot no rīta uz vakaru un turp un atpakaļ. Nedēļas nogales ir vēl viens vilcienu pīķa periods, īpaši piektdienās un sestdienās. Arī OBB vilcienu biļešu cenas palielinās valsts svētki un skolu brīvdienas.

numurs 3: Pasūtiet biļetes uz OBB, kad esat pārliecināts par ceļojuma grafiku

OBB vilcieni ir ļoti pieprasīti, un ar minimālu konkurenci, šobrīd tie joprojām ir vilcienu galvenā izvēle Austrijā. Viņi var atļauties noteikt vilcienu biļešu ierobežojumus, piemēram, tādus, kādi viņiem ir, kas aizliedz biļešu maiņu vai naudas atmaksu, ja vien tas nav biļetes biznesa veids. Kaut arī joprojām ir vietnes, kurās varat savas biļetes pārdot cilvēkiem, OBB nepieļauj lietotu biļešu tirdzniecību. Kā tas palīdz jums ietaupīt naudu?? Pasūtiet biļeti tikai tad, ja esat pārliecināts par grafiku, kas ļautu jums rezervēt vienu biļeti divreiz, jo radās kaut kas un jūs nevarējāt izmantot oriģinālo biļeti.

numurs 4: Iegādājieties OBB biļetes vietnē Save A Train

Glābiet vilcienu ir lielākais, vislabākais, un lētākie piedāvājumi vilcienu biļetēm Eiropā. Mūsu saikne ar daudziem dzelzceļa operatoriem, vilciena biļešu avoti, un mūsu zināšanas par tehnoloģiju algoritmiem dod mums piekļuvi lētākajiem vilcienu biļešu piedāvājumiem. Mēs piedāvājam ne tikai lētus vilcienu biļešu piedāvājumus tikai OBB; mēs piedāvājam to pašu citām OBB alternatīvām.

Biļetes uz Zalcburgu uz Vīni

Minhene uz Vīni biļetes

Grāca uz Vīni biļetes

Prāgas uz Vīni biļetes

 

OBB moving train

 

Cik maksā OBB biļetes??

OBB biļetes sākas no 1,5 euro līdz pat 51 eiro par vienu vilciena braucienu. Par OBB vilciena biļetes cena ir atkarīgs no tā, kāda veida biļeti iegādājaties un kad izvēlaties ceļot:

 

Vienvirziena biļete Turp un atpakaļ
Standarta 1,50 eiro – 51 eiro 2,40 eiro – 100 eiro
Pirmā klase 1,50 eiro – 51 eiro 2,40 eiro – 100 eiro

 

 

Ceļojumu maršruti: Kāpēc labāk ņemt OBB vilcienus?, nevis ceļot ar lidmašīnu

1) Jūs ieradīsities pilsētas centrā. Šī ir viena OBB vilcienu priekšrocība, salīdzinot ar lidmašīnām. OBB vilcieni un visi citi vilcieni ceļo no jebkuras vietas pilsētā uz nākamās pilsētas centru. Tas ļauj ietaupīt laiku un izmaksas par kabīni no lidostas līdz pilsētas centram. Ar vilciena pieturām, ir vieglāk nokļūt jebkur pilsētā, uz kuru dodaties. Nav svarīgi, no kurienes jūs ceļojat, Minhene, Zalcburga, Linca, vai Ķelne, pilsētas centra pieturas ir OBB vilcienu galvenā priekšrocība!

2) Ceļojot ar lidmašīnām, jums jāatrodas lidostā vismaz vairākas stundas pirms lidojuma laika. Pirms atļaujat iekāpt lidmašīnā, jums būs jāveic drošības pārbaudes. Ar OBB vilcieniem, jums vienkārši jāatrodas stacijā mazāk nekā stundu iepriekš. Ja ņem vērā arī laiku, kas nepieciešams, lai pārvietotos no lidostas uz pilsētas centru, jūs sapratīsit, ka OBB vilcieni ir labāki kopējā ceļojuma laika ziņā.

3) Uz virsmas, šķiet, ka OBB vilciena biļešu cena ir dārgāka nekā budžeta aviobiļetes. Tomēr, salīdzinot visas iesaistītās maksas, OBB vilcienu biļetēm ir izdevīgāka cena. Ar citām izmaksām, piemēram, maksu par bagāžu, kas jums nav jāmaksā vilcienos, ceļo ar OBB ir labākais.

4) Vilcieni ir videi draudzīgi. Salīdzinājumā starp vilcieniem un lidmašīnām, vilcieni iznāktu virsū. Lidmašīnas ļoti piesārņo atmosfēru ar lielu oglekļa daudzumu, ko tās izdala. Vilcieni salīdzinājumā izdod Carbon 20X mazāks nekā lidmašīnas.

Minhene uz Insbruku biļetes

Biļetes uz Zalcburgu uz Insbruku

Oberstdorf uz Insbruku biļetes

Grāca uz Insbruku biļetes

 

Kādas ir atšķirības starp Standartu, Komforts, un Sparschiene vietnē OBB?

OBB ir dažādas biļešu klases dažādiem budžetiem un ceļotāju veidiem: vai tas ir bizness, vai brīvā laika pavadīšana. Jūs varat būt pārliecināti, ka kāda no šīm biļetēm jums derētu.

OBB standarta biļetes:

Standarta biļete ir elastīgākā vilciena biļete, ko piedāvā OBB. Ja jums jābrauc īsā laikā, jums vajadzētu saņemt šo biļeti. Jūs neaprobežojaties tikai ar konkrētu vilcienu, un jums ir atļauts izvēlēties savienojumu. OBB standarta biļete ir derīga 2 dienu laikā neatkarīgi no maršruta un pirkšanas kanāla. Standarta biļetes var atmaksāt bez maksas dienu pirms pirmās derīguma dienas. Iegādājoties šo biļeti tiešsaistē, ir īpašas instrukcijas par atlīdzināšanu un derīgumu.

 

 

OBB Komforta biļetes:

OBB Komfort biļetes ir parastās OBB biļetes, un tie tiek piedāvāti par savienojumi ar nakts vilcienu. OBB Komfort biļete sedz brauciena izmaksas, rezervācija izvēlētajā ceļojuma kategorijā, un brokastis guļamvietā.
Atšķirībā no standarta biļetes, Komfort biļete nemaz nav elastīga. Tas ir rezervēts noteiktam maršrutam un noteiktam vilcienam. Jums būs jāiegūst jauna biļete visiem savienojumiem pirms un pēc maršruta, uz kuru šī biļete attiecas.
Kompensācijām, OBB Komfort biļetes tiek atgrieztas bez maksas līdz plkst 15 dienas līdz pirmajai derīguma dienai. Pēc tam, kad 15 dienas atzīme, Komfort biļetes tiek atgrieztas plkst 50% no sākotnējās cenas.

 

 

OBB Sparschiene biļetes:

Nerunājot par standarta biļete un Komfort biļete, OBB piedāvā vēl vienu biļešu klāstu, kas pazīstams kā Sparschiene biļete. Šis diapazons ir lēts un ceļotājiem ar mazu budžetu. Pastāv divu veidu Sparschiene biļetes.

Obb vilciena biļete

 

Vai ir OBB abonements??

Vietējiem iedzīvotājiem, ir divu veidu abonementi, Vorteilscard un Osterreichcard. Starptautiskajiem klientiem mēs iesakām iegādāties ilgu laiku iepriekš, un tad jums tiks piedāvāts lētākais variants.

Vorteilscard Classic var iegādāties vietnē: (vietējie iedzīvotāji saņem a 45% atlaide standarta biļetei tiem pasažieriem, kuri pērk biļeti no plkst)

– OBB biļešu skaitītāji.

– OBB klientu apkalpošanas centrā 05-1717

– No personāla OBB vilcienos un autobusos.

 

Ar Osterreichcard Classic, jūs saņemsit papildu pašrezervācijas atlaidi 5% uz vienu vienotu biļeti pasažieriem, pērkot biļeti no plkst:

– OBB biļešu tirdzniecības automāts dzelzceļa stacijā.

– No personāla OBB vilcienos un autobusos.

Vorteilscard ģimene

Pasažieri vecumā 15 un vairāk var iegādāties Vorteilscard saimi. Šī karte ir derīga kopā ar foto identifikācijas karti, kurā jāietver turētāja vecums. Ar šo biļeti, Jūs varat ceļot visos OBB vilcienos.

Visi Vorteilscard saimes īpašnieki bauda Vorteilscard klasikas priekšrocības. Papildus klasiskajām perks, divi Vorteilscard Family kartes īpašnieki arī saņem atlaidi, ceļojot kopā ar zīdaini vai bērnu. 4 bērni uz vienu Vorteilscard Family īpašnieku saņems atlaidi 100% uz parasto vienu biļeti.

Austrijas Jaunatnes karte

Līdz dienai pirms viņu 26. dzimšanas dienas, pasažieri var iegādāties Osterreichcard Jugend. Jūs varat pierādīt savu vecumu ar foto ID ar vecuma pierādījumu.

Austriacard ģimene

Visi zīdaiņu un bērnu vecāki, kuri saņem ģimenes pabalstu Austrijā vai citur, var iegādāties Osterreichcard Familie. Ieguvumi ir tādi paši kā klasiskā Osterreichcard.

Osterreichcard Classic

Pasažieri var iegādāties Osterreichcard Classic. Ar Osterreichcard Classic, viņi saņems atlaidi 100% par sēdvietu rezervēšanu 1. un 2. klasei. Ar Osterreichcard Classic 2. klasi, jūs saņemat 50% atlaide klases maiņai no 2. uz 1. klasi ar standarta tipa vienu biļeti.

Osterreichcard vecākais

Austrijas pensionāru pasažieri vecumā 63 un vairāk var iegādāties Osterreichcard Senior. Ieguvumi ir tādi paši kā klasiskā Osterreichcard.

Īpaša Austrijas kartes karte

Cilvēki ar invaliditāti, kuriem Austrijas invaliditātes sertifikātā vai ar karu saistītā smagā invaliditātē ir šādi ieraksti, var iegādāties Osterreichcard Spezial. Ieguvumi ir tādi paši kā klasiskā Osterreichcard.

Biļetes uz Lincu uz Sentpolēnu

Vīnes uz Zalcburgu biļetes

Svētās Poltenas uz Wiener Neustadt biļetes

Biļetes uz Zalcburgu uz Grācu

 

OBB train tickets

 

Cik ilgi pirms OBB aiziešanas jāierodas?

Otro ir grūti precīzi pateikt, bet Saglabāt vilcienu iesaka ierasties apmēram stundu pirms atiešanas laika. Ja jūs pietiekami agri pabeidzat pasu kontroli, jūs varat iepirkties lietās, kas jums vajadzīgas, lai brauciens ar vilcienu būtu pēc iespējas ērtāks.

 

Kādi ir OBB vilcienu saraksti?

Uzziniet reālā laikā mūsu mājas lapā vietnē Saglabāt vilcienu. Vienkārši ierakstiet savu pašreizējo atrašanās vietu un vēlamo galamērķi, un mēs parādīsim jums informāciju.

 

Kuras stacijas apkalpo OBB?

OBB Vīnes stacija ir Vīnes Hauptbahnhof (Vīnes centrālā stacija), kas atrodas blakus Sudtiroler Platz Vīnes centrā.

Lincā, Mūsdienās OBB vilcieni izlido un ierodas no Lincas centrālās stacijas (Centrālā stacija vācu valodā ir vienāda ar Hauptbahnhof), netālu no Donavas upes.

Zalcburgas galvenā dzelzceļa stacija (Zalcburgas centrālā stacija) atrodas Austrijas 2. lielākās pilsētas vidū – Zalcburga.

 

OBB FAQ

Vai velosipēdi ir atļauti uz kuģa OBB vilcieni?

Velosipēdi ir atļauti OBB vilcienos, ja vien stacijā iegādājaties biļeti tiem. Viņi maksā 2 eiro par velosipēdu.

Vai bērni OBB vilcienos ceļo bez maksas??

Jā, bet tikai līdz noteiktam vecumam. Bērni, kas jaunāki par sešiem gadiem, ceļo bez maksas.

Vai OBB vilcienos ir atļauti mājdzīvnieki?

Jā, tie ir tik ilgi, kamēr ievēro mājdzīvnieku vadlīnijas. Mazi mājdzīvnieki jāpārnēsā kastē vai līdzīgā gadījumā.

Kādas ir iekāpšanas procedūras OBB?

Dažās stacijās ir elektroniski displeji, kas atklāj vilcienu veidošanos. Tālāk, izmantojiet tos, lai pārbaudītu zonas, kur vilciena atnākšanas brīdī būs vilciena autobusa numurs.

Biežāk uzdotie jautājumi par OBB – Vai man iepriekš jāpasūta vieta OBB?

tu var bolabi a Es zinuplkst iepriekš vietējā tirgū OBB vilcieni priekš 3 eiro. tu griba iegūt personīgo sēdeklis pēc rezervācijas veikšanas.

Vai OBB iekšienē ir pieejams bezvadu internets??

Jā. Jūs varat izbaudīt Bezmaksas bezvadu internets visos OBB vilcienos un visas ceļojumu nodarbības, pērkot OBB biļetes (Vēlams vietnē SaveATrain.com).

 

Ja esat lasījis līdz šim brīdim, jūs zināt visu, kas jums jāzina par saviem OBB vilcieniem, un esat gatavs pirkt jūsu OBB vilciena biļeti Saglabāt vilcienu

 

Šiem dzelzceļa operatoriem mums ir vilciena biļetes:

DSB Denmark

Dānijas DSB

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Beļģija

intercity trains

Starppilsētu vilcieni

SJ Sweden Trains

SJ Zviedrija

NS International Cross border trains

NS Starptautiskā Nīderlande

OBB Austria logo

OBB Austrija

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norvēģija

Switzerland Sbb railway

SBB Šveice

CFL Luxembourg local trains

CFL Luksemburga

Thello Italy <> France cross border railway

padziļina

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Vācija

European night trains by city night line

Nakts vilcieni

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Vācija

Czech Republic official Mav railway operator

Mav čehu

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

eurail logotips

EURAIL

 

Vai vēlaties iegult šo lapu savā vietnē?? Noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-obb%2F%0A%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods), Vai arī jūs varat vienkārši izveidot saiti tieši uz šo lapu.

Autortiesības © 2021 - Saglabāt vilcienu, Amsterdama, Nīderlande
Neatstājiet bez tagadni - Saņemt Kuponi un jaunumi !