Objednat jízdenku na vlak NYNÍ

Levné jízdenky OBB a cestovní ceny

Zde najdete všechny informace o Levné jízdenky na vlak OBB a Cestovní ceny OBB a výhody.

 

témata: 1. Přednosti OBB vlakem
2. O společnosti OBB 3. Nejlepší informace k získání levné jízdenky OBB
4. Kolik stojí vstupenky OBB 5. Cestovní trasy: Proč je lepší jet vlaky OBB, a necestovat letadlem
6. Jaké jsou rozdíly mezi Standardem, Utěšit, a Sparschiene na OBB 7. Existuje předplatné OBB
8. Jak dlouho před odjezdem OBB dorazí 9. Jaké jsou jízdní řády OBB
10. Které stanice obsluhuje OBB 11. OBB FAQ

 

Přednosti OBB vlakem

  • S vysokou mírou přesnosti 96%, ÖBB (někdy se nazývá OEBB) je jedním z nejspolehlivějších železničních operátorů v Evropě.
  • Každý rok, OBB trvá 447 milion lidí a 105 milionů tun zboží přes jejich destinace v Rakousku a Evropě.
  • OBB je velmi šetrný k životnímu prostředí, a 100% veškerá jejich elektřina pochází z obnovitelných zdrojů energie.
  • OBB je největším poskytovatelem mobilních služeb v Rakousku.

 

O společnosti OBB

ÖBB, Rakouské federální železnice, je jiné jméno pro rakouské federální železnice. Od svého založení v roce 2007 1923, OBB poskytuje australským občanům služby mobility již léta. Nedávná studie ukázala, že v Evropě, OBB je nejlepší v přesnosti, spolehlivost, a frekvence.

OBB nabízí železniční služby v Rakousku a napříč Evropou. Se správnou vstupenkou, můžete navštívit vše nejlepší prázdninová místa v Evropě. S různými kategoriemi vstupenek a předplatných karet, OBB vyhovuje všem potřebám.

Vlaky OBB navštěvují Vídeň – Graz, Salzburg – Vídeň, Linz – Svatý. Polten, Graz - Salzburg. Rovněž se můžete dostat do sousedních zemí v Evropě pomocí vlaků OBB.

V celé společnosti, 41,904 zaměstnanci pracující na železniční a autobusové síti (plus přes 2,000 učni) ujistěte se, že některé 1.3 milion cestujících každý den bezpečně dorazí na místo určení.

 

OBB train tickets

Jít do Uložit domovskou stránku vlaku nebo pomocí tohoto widgetu vyhledejte vlaky jízdenky na OBB

Uložte aplikaci Train Train

Uložte aplikaci Train Train

 

Uložit vlak

Původ

Destinace

Datum odletu

Datum návratu (Volitelný)

Dospělý (26-59):

Mládí (0-25):

Senior (60+):


 

Nejlepší informace k získání levné jízdenky OBB

Číslo 1: Rezervujte si své vstupenky OBB v předstihu, jak jen můžete

Cena Jízdenky na vlak OBB stoupá s blížícím se dnem cestování. Můžete ušetřit peníze tím, že si objednáte jízdenky OBB co nejdále od data odjezdu. Jízdenky na vlak OBB jsou k dispozici již od 3 na 6 měsíce před odjezdem vlaku. Rezervace brzy zajistí, že získáte nejlevnější jízdenky na vlak OBB. Jejich počet je také omezený, takže čím dříve si knihu rezervujete, levnější pro vás. Chcete-li ušetřit peníze na jízdenkách OBB, zakupte si lístky brzy.

Číslo 2: Cestujte OBB během období mimo špičku

Jízdenky na vlak OBB jsou levnější během období mimo špičku, na začátku týdne, a během dne. Můžete si být jisti, že dostanete levnější jízdenky během týdne. V úterý, středa, a čtvrtek, Jízdenky na vlak OBB jsou nejúspornější. Vzhledem k objemu obchodních cestujících dojíždějících do práce ráno a večer, jízdenky na vlak stojí více. Je daleko levnější cestovat kdykoli mezi ranním a večerním dojížděním. Víkendy jsou další špičkové období pro vlaky, zejména v pátek a sobotu. Ceny jízdenek OBB také rostou státní svátky a školní prázdniny.

Číslo 3: Objednejte si vstupenky na OBB, když jste si jisti, že máte cestovní plán

Vlaky OBB jsou velmi žádané, as minimální konkurencí, v současné době zůstávají nejlepší volbou pro vlaky v Rakousku. Mohou si dovolit nastavit omezení vlakových jízdenek, jako jsou ta, která mají, která zakazují výměnu jízdenek nebo vrácení peněz, pokud to není obchodní typ jízdenky.. I když stále existují webové stránky, kde můžete své vstupenky prodávat lidem z druhé ruky, OBB neumožňuje prodej použitých vstupenek. Jak vám to pomůže ušetřit peníze? Objednejte si lístek pouze tehdy, pokud jste si jisti, že váš plán by vám ušetřil rezervaci jedné letenky dvakrát, protože se něco objevilo a původní lístek nelze použít..

Číslo 4: Kupte si vstupenky OBB na Save A Train

Uložit vlak má největší, nejlepší, a nejlevnější letenky na vlakové jízdenky v Evropě. Naše spojení s mnoha železničními operátory, zdroje jízdenek na vlak, a naše znalosti technologických algoritmů nám umožňují přístup k nejlevnějším nabídkám jízdenek na vlak. Nenabízíme jen levné nabídky jízdenek na vlak pouze pro OBB; poskytujeme totéž pro jiné alternativy k OBB.

Vstupenky ze Salzburgu do Vídně

Vstupenky z Mnichova do Vídně

Vstupenky z Grazu do Vídně

Vstupenky Praha - Vídeň

 

OBB moving train

 

Kolik stojí vstupenky OBB?

Jízdenky OBB začínají od 1,5 do 51 EUR za jednu cestu vlakem. The cena jízdenky na vlak OBB záleží na tom, jaký typ jízdenky zakoupíte a kdy se rozhodnete cestovat:

 

Jednosměrná jízdenka Okružní výlet
Standard 1,50 € – 51 EUR 2,40 € – 100 €
První třída 1,50 € – 51 EUR 2,40 € – 100 €

 

 

Cestovní trasy: Proč je lepší jezdit vlaky OBB, a necestovat letadlem

1) Přijedete do centra města. To je jedna výhoda vlaků OBB ve srovnání s letadly. Vlaky OBB a všechny ostatní vlaky jezdí odkudkoli ve městě do centra dalšího města. Ušetří vám to čas a náklady na taxi z letiště do centra města. Se zastávkami vlaků, je snazší se dostat kamkoli ve městě, kam míříte. Nezáleží na tom, odkud cestujete, Mnichov, Salzburg, Linz, nebo Kolín nad Rýnem, zastávky v centru města jsou hlavní výhodou vlaků OBB!

2) Cestování letadly vyžaduje, abyste byli na letišti alespoň několik hodin před letovým časem. Před povolením na palubu letadla byste měli projít bezpečnostními kontrolami. S vlaky OBB, musíte být na stanici méně než hodinu předem. Když vezmete v úvahu také čas, který potřebujete, dojíždět z letiště do centra města, zjistíte, že vlaky OBB jsou lepší z hlediska celkové doby cestování.

3) Na povrchu, cena jízdenek OBB se zdá být nákladnější než levné letenky. nicméně, při porovnání všech souvisejících poplatků, Jízdenky na vlak OBB mají výhodnější cenovou nabídku. S dalšími náklady, jako jsou poplatky za zavazadla, nemusíte platit za vlaky, cestování OBB je nejlepší.

4) Vlaky jsou šetrné k životnímu prostředí. Ve srovnání vlaků a letadel, vlaky by vyjely na vrchol. Letadla silně znečišťují atmosféru vysokými hladinami uhlíku, které vydávají. Vlaky ve srovnání rozdávají Uhlík 20x menší než letadla.

Mnichov do Innsbruck vstupenky

Vstupenky na Salzburg do Innsbrucku

Vstupenky na Oberstdorf do Innsbruck

Vstupenky do Grazu do Innsbrucku

 

Jaké jsou rozdíly mezi Standardem, Utěšit, a Sparschiene na OBB?

OBB má různé třídy vstupenek pro různé rozpočty a typy cestujících: ať už je to podnikání nebo volný čas. Můžete si být jisti, že vám jedna z těchto vstupenek vyhovuje.

Standardní vstupenky OBB:

Standardní jízdenka je nejflexibilnější vlaková jízdenka, kterou nabízí OBB. Pokud musíte cestovat v krátké době, měli byste získat tuto vstupenku. Nejste omezeni na konkrétní vlak, a můžete si vybrat připojení. Standardní jízdenka OBB platí 2 dny bez ohledu na trasu a kanál nákupu. Standardní vstupenky lze zdarma vrátit den před prvním dnem platnosti. Při nákupu této vstupenky online, existují zvláštní pokyny pro vrácení a platnost.

 

 

ÖBB Komfortní vstupenky:

Vstupenky OBB Komfort jsou pravidelné vstupenky OBB, a jsou nabízeny spojení přes noční vlak. Jízdenka OBB Komfort pokrývá náklady na cestu, rezervace v kategorii vybrané cesty, a snídaně v kabině na spaní.
Na rozdíl od standardní vstupenky, lístek Komfort není vůbec flexibilní. Je rezervováno pro konkrétní trasu a konkrétní vlak. Před a po trase, kterou tato jízdenka pokrývá, budete muset získat novou jízdenku na všechna připojení.
Pro úhrady, Vstupenky společnosti OBB Komfort se vracejí zdarma až do 15 dny do prvního dne platnosti. Po 15 den značka, Vstupenky Komfort jsou vráceny na 50% původní ceny.

 

 

Vstupenky OBB Sparschiene:

Kromě standardní jízdenka a jízdenka Komfort, OBB nabízí další řadu vstupenek známých jako lístek Sparschiene. Tento rozsah je levný a pro cestovatele s nízkým rozpočtem. Existují dva typy vstupenek Sparschiene.

lístek na vlak obb

 

Existuje předplatné OBB?

Pro místní občany, existují dva typy předplatného, Vorteilscard a Osterreichcard. U internacionálů doporučujeme nakupovat dlouho předem a poté vám bude nabídnuta nejlevnější možnost.

Vorteilscard Classic lze zakoupit na adrese: (místní občané dostávají a 45% sleva na standardní jednorázovou jízdenku pro cestující, kteří si zakoupí jízdenku)

– Počitadla jízdenek OBB.

– V zákaznickém servisu OBB 05-1717

– Od zaměstnanců vlaků a autobusů OBB.

 

S klasickou kartou Osterreichcard, obdržíte další slevu na vlastní rezervaci ve výši 5% na standardní jednorázovou letenku pro cestující při nákupu jízdenky od:

– Prodejní automat OBB na vlakovém nádraží.

– Od zaměstnanců vlaků a autobusů OBB.

Rodina Vorteilscard

Cestující ve věku 15 a více si můžete zakoupit rodinu Vorteilscard. Tato karta je platná v kombinaci s průkazem totožnosti s fotografií, která by měla zahrnovat věk držitele. S touto vstupenkou, můžete cestovat ve všech vlacích OBB.

Všichni držitelé rodiny Vorteilscard si užívají výhody klasiky Vorteilscard. Kromě klasických výhod, dva držitelé karty Vorteilscard Family mají navíc slevu, pokud cestují společně s kojencem nebo dítětem. 4 děti na držitele rodiny Vorteilscard obdrží slevu ve výši 100% na standardní jedinou jízdenku.

Karta mládeže v Rakousku

Až do dne před 26. narozeninami, cestující si mohou koupit Osterreichcard Jugend. Svůj věk můžete prokázat průkazem totožnosti s fotografií a dokladem o věku.

Rakouskocard family

Všichni rodiče kojenců a dětí, kteří pobírají rodinné přídavky v Rakousku nebo jinde, si mohou koupit rodinu Osterreichcard Familie. Výhody jsou stejné jako u klasických karet Osterreichcard.

Osterreichcard Classic

Cestující si mohou koupit Osterreichcard Classic. S klasickou kartou Osterreichcard, obdrží slevu 100% o ceně rezervace míst pro 1. a 2. třídu. S Osterreichcard Classic 2. třída, obdržíte 50% sleva na změnu třídy z 2. na 1. třídu se standardní jízdenkou.

Osterreichcard senior

Cestující rakouských seniorů ve věku 63 a více si můžete koupit Osterreichcard Senior. Výhody jsou stejné jako u klasických karet Osterreichcard.

Austria Card Special

Osoby se zdravotním postižením, které mají v rakouském osvědčení o zdravotním postižení nebo vážném válečném postižení následující údaje, si mohou koupit Osterreichcard Spezial. Výhody jsou stejné jako u klasických karet Osterreichcard.

Vstupenky na Linz do Saint Polten

Vstupenky do Vídně do Salcburku

Vstupenky na Saint Polten do Wiener Neustadt

Vstupenky na Salzburg do Grazu

 

OBB train tickets

 

Jak dlouho před odjezdem OBB dorazí?

Je těžké přesně říci to druhé, ale Save the Train radí, že dorazíte přibližně hodinu před časem odjezdu. Pokud skončíte s pasovou kontrolou dostatečně brzy, můžete nakupovat za věci, které potřebujete, aby vaše jízda vlakem byla co nejpohodlnější.

 

Jaké jsou jízdní řády OBB?

Najdete to v reálném čase na naší domovské stránce na Uložit vlak. Stačí zadat vaši aktuální polohu a požadovaný cíl, a my vám ukážeme informace.

 

Které stanice obsluhuje OBB?

Vídeňskou stanicí OBB je Vienna Hauptbahnhof (Hlavní nádraží ve Vídni), který se nachází hned vedle Sudtiroler Platz v srdci Vídně.

V Linci, V současné době vlaky OBB odejít a dorazit z hlavního nádraží v Linci (Hlavní nádraží v němčině rovná se Hauptbahnhof), nedaleko řeky Dunaj.

Hlavní vlakové nádraží v Salcburku (Salcburské hlavní nádraží) se nachází uprostřed 2. největšího města v Rakousku – Salzburg.

 

OBB FAQ

Jsou kola povolena na palubě Vlaky OBB?

Ve vlacích OBB jsou kola povolena, pokud si za ně koupíte jízdenku na stanici. Stojí 2 EUR za kolo.

Děti cestují zdarma ve vlacích OBB?

Ano, ale jen do určitého věku. Děti do šesti let cestují zdarma.

Jsou zvířata povolena ve vlacích OBB?

Ano, jsou tak dlouho, dokud dodržují pokyny pro domácí zvířata. Malá domácí zvířata musí být přepravována v bedně nebo v podobném případě.

Jaké jsou postupy stravování pro OBB?

Některé stanice mají elektronické displeje, které odhalují tvorbu vlaků. Dále, Pomocí nich můžete zkontrolovat zóny, kde bude číslo vlakového autobusu, když přijde vlak.

Nejžádanější OBB FAQ – Musím si objednat OBB předem?

Vy umět boOK A vímv dopředu na domácí ÖBB vlaky pro 3 eur. Vy vůle získat osobní sedadlo po provedení rezervace.

Je uvnitř OBB WiFi internet??

Ano. Můžeš si užít WiFi zdarma ve všech vlacích OBB a všechny cestovní třídy, když si koupíte vstupenky OBB (Nejlépe na SaveATrain.com).

 

Pokud jste si přečetli tento bod, znáte vše, co potřebujete vědět o svých vlacích OBB a jste připraveni si koupit jízdenku OBB na Uložit vlak

 

Pro tyto železniční operátory máme vlakové jízdenky:

DSB Denmark

Dánský DSB

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgie

intercity trains

Meziměstské vlaky

SJ Sweden Trains

SJ Švédsko

NS International Cross border trains

NS International Nizozemsko

OBB Austria logo

OBB Rakousko

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norsko

Switzerland Sbb railway

SBB Švýcarsko

CFL Luxembourg local trains

CFL Lucembursko

Thello Italy <> France cross border railway

prohlubuje

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Německo

European night trains by city night line

Noční vlaky

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Německo

Czech Republic official Mav railway operator

Mav česky

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

logo eurail

Eurail

 

Chcete tuto stránku vložit na svůj web? Klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-obb%2F%0A%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení), Nebo můžete jednoduše odkazovat přímo na tuto stránku.

Copyright © 2021 - Uložit vlak, Amsterdam, Nizozemí
Nenechávejte bez přítomnosti - Dostat kupóny a novinky !