Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 06/12/2019)

Tam je něco neuvěřitelně plnění o mlčky hleděl ven okna vlaku, nemyslíš,? Tak, zapomenout na intimních bezpečnostních frisks, jasná Ziplock sáčky pro kapaliny, nulové soukromí a WC, menší autobusy. Neexistuje lepší způsob, jak poznat Evropu, než cestovat vlakem v prosinci. Zde jsou naše důvody, proč!

 

1. Poznejte Evropu vlakem v prosinci a uvidíte – méně turistů

Mnoho lidí se hrnou do měst v průběhu léta, když chtějí prozkoumat Evropu. nicméně, slunečné počasí nemá s sebou přináší, lidé. Spousta lidí! Milujeme prozkoumat Evropu vlakem v prosinci, protože tam jsou prostě méně turistů. více scenérie, klid, a prostor pro vás!

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

objevovat Evropu vlakem, prázdný nádraží

 

2. Poznejte Evropu vlakem v zimních prostředky – levnější ceny

Důvodem, proč jsme levnější ceny je pouze to, že z důvodu 1! Méně lidí se rovná levnější vše! Mluvíme levnější hotely a jízdenky na zemi (i když pravděpodobně ne kolem Vánoce /Nový rok).

tip: Slevy lze nalézt více v menších městech velmi závislá na cestovním ruchu. Samozřejmě, větší města nepotřebují vyzkoušet, jak těžké se dostat do zákazníkům, tak plánovat moudře pokud jste na rozpočet!

V Bruselu do Paříže Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Marseille do Paříže Vlaky

Amsterdam je Pařížské Vlaky

 

 

3. Trhy a festivaly

Podívejte se na naše úžasné příspěvek na Nejlepší zimní festivaly v Evropě pokud chtějí více informací o našich nejlepších nabídek. Pouliční obchody, konkrétně jsou naprosto všude v prosinci. Ve skutečnosti, bylo tradicí prosince od 1400! Bytí na Vlak znamená flexibilitu, takže byste se měli rozhodnout, že prostě musí zůstat déle na jednom zjistíte, že opravdu rád, potom můžeš! To je krása cestování vlakem. To je důvod, proč neexistuje lepší způsob, jak poznat Evropu, než cestovat vlakem v prosinci.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

objevovat Evropu vlakem, prázdný nádraží, zimní festivaly

 

4. Atmosféra

Pokud jste někdy sledovali vánočního filmu, Tam je povinen být magický obraz namalovaný atmosféry. Obrázek lehce padající sněhové vločky, Děti házet sněhové koule, rampouchy, tlumený crunch chůzi hustým sněžením. A samozřejmě, světla a dekorace! Existují jiná místa že soupeř na displeji najdete ve většině částí Evropy.

Florence k Římu Vlaky

Naples do Říma Vlaky

Florence na Pisa vlaků

Řím Benátky Vlaky

 

 

5. Prozkoumejte Evropu vlakem v prosinci = zimní kuchyně

Existuje snad lepší způsob, jak poznat různé potravinové země nabídnout? Poznejte Evropu vlakem v prosinci, a mají možnost navštívit několik měst v jednom dni. Překontrolovat místní trh a přinést některé občerstvení zpátky na vlak! Ty by mohly mít snídaně, Oběd, a večeře v 3 různých městech!

Mnichov do Curychu Vlaky

Berlín do Curych Vlaky

Basilej do Curychu Vlaky

Vídeň do Curych Vlaky

 

objevovat Evropu vlakem, švýcarsko

 

Tip: v Švýcarsko a části Francie, Snaž se raclette a fondue, oba které jsou založeny kolem zahřeje sýr. Němci chtěli vylomit zvěřinu, když se dostane za studena, a pražené kaštany jsou prodejce sponek na Vánoční trhy. Nezapomeňte si objednat stranu svařeného víno!

 

Ready to kniha, která vlak výlet na celý život? Skvělý! Čelem k SaveATrain a užijte si potíže a rezervace bez poplatků cestování vlakem!

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fexplore-europe-train-december%2F%3Flang%3Dcs - (Přejděte k kód pro vložení)