Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 29/12/2019)

Historické hotely v Evropě Není vzácný pohled, zejména ve velkých městech s bohatou historií. Paříž, Londýn, Řím, Mnichov, Vídeň - všechny z těchto měst mají krásný místa nabídnout. turisté kteří touží po nějaké tradiční luxusním nebude mít žádné potíže najít místo k pobytu v Evropě. Nejlepší na tom je, že můžete cestovat do všech těchto měst vlakem, na rozpočet. Zde je pět nejlepších historických hotely jsou v Evropě a jak se tam dostat vlakem:

 

1. Začneme náš seznam historický Hotely s – Ritz, Paříž

Žádný seznam špičkových historických hotelů v Evropě by nebyla úplná bez Paříži. Jedna perla jeho pohostinství vyniká: Ritz. Hotel se může pochlubit bohatou historií a luxusní interiér jít s ním. Byla založena v roce 1898, a dokonce pak byl vrchol utěšit.
The Ritz byl pochopitelně populární volbou pro členy evropské smetánky. Některé z jeho slavné hosty byli vévoda a vévodkyně z Windsoru, Coco Chanel, a Ernest Hemingway, mezi ostatními. Chcete-li prozkoumat jeho fascinující Dějiny, můžete jet vlakem do Paříže od jiných velkých evropských měst, jako je Londýn, Řím, Amsterdam, nebo Brussels.

V Bruselu do Paříže Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Marseille do Paříže Vlaky

Amsterdam je Pařížské Vlaky

 

2. Hotel Belmond Cadogan, Londýn

Historic Hotels in Europe, Belmond Cadogan Hotel, London

Belmond Cadogan Hotel v Londýně je považován za boutique hotel, ale to má dlouhou a vzrušující Dějiny. Někdo by mohl říci, že byl dokonce dramatičtější občas, Oscar Wilde čekal jeho zatčení tam 1895. Cadogan má 64 pokoje a nádherné Edwardian atmosféra. Je to historický městský dům, a to stále hodně unikátního charakteru éry. Pokud budete mít naše první doporučení, můžete snadno cestovat z Paříže do Londýna vlakem.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Lille do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

3. Albergo del Sole v Pantheonu, Řím

Když přijde na historických hotelů v Evropě, Albergo del Sole al Pantheon v Římě trvá dort. Je to jeden z nejstarších hotelů na světě, založeno v 1467! Pokoje s výhledem na Panteon jsou nejlepší, kompletní s renesančním stylu lůžky a 17 století freskami jako dekorace. To už ani nemůže být lepší nebo více historický než. Dalším bonusem je, že cestuje do Říma je poměrně snadné vlakem, zejména od druhé hlavní italská města.

Milán Řím Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Salerno do Říma Vlaky

Naples do Říma Vlaky

 

 

4. Hotel Torbräu, Mnichov

Hotel Torbrau is a great place to stay in Europe

Torbräu začalo jako místo pro unavené cestovatele od Salcburku k odpočinku a A dobré pivo. To bylo v provozu více než 500 let, a přijal jeho moderní rekonstrukci v 90. letech. Torbräu je oblíbený obchodní cestující i turisté, kteří chtějí víc okouzlující Historické zkušenosti hotel. Pokud jsi návštěvě Mnichova vlakem z Berlína, Vídeň nebo jiných evropských měst, jste mohli v plánu zůstat v Torbräu.

Berlín do Mnichova Vlaky

Frankfurt do Mnichov Vlaky

Vienna do Mnichov Vlaky

Kolín nad Rýnem do Mnichov Vlaky

 

5. Grand Hotel Wien, Vídeň

Grand Hotel Wien postaven v roce 1870, a strávil jen krátkou dobu jako soukromá rezidence. Je to nejstarší z „Ring“ Hotely v okolí oblasti opery Ringstrasse ve Vídni. Co se týče historie jde, hotel zažil svůj podíl jak vzrušení a žalu. Bylo to na pozadí Mayerling záležitost, která skončila tragicky, smrtí rakouského korunního prince Rudolfa a jeho milence, baronka Marie Vetsera. V případě, že příběh má vás zaujalo, můžete přidat Velkého do svého seznamu hotelů historických v Evropě k návštěvě. Vydejte se Vídeň vlakem z Mnichova, se zastávkou u Salcburku.

Salzburg Vídeň Vlaky

Mnichov do Vídně Vlaky

Innsbruck Vídeň Vlaky

Frankfurt k Vídni Vlaky

 

Návštěvu historických hotelů v Evropě vlakem Shrnutí!

Hledáte způsob, jak navštívit některé z nejzajímavějších historických hotelů v Evropě? Naplánujte si cestu přes velkých evropských městech a rezervovat lístky na vlak aby vám tam!

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhistoric-hotels-europe%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)