Čas čítania: 4 minúty
(Aktualizované: 29/12/2019)

Historické hotely v Európe Nie je vzácny pohľad, najmä vo veľkých mestách s bohatou históriou. Paríž, Londýn, Rím, Mníchov, Viedeň - všetky z týchto miest majú krásny miesta ponúknuť. turisti ktorí túžia po nejakej tradičné luxusným nebude mať žiadne ťažkosti nájsť miesto na pobyt v Európe. Najlepšie na tom je, že môžete cestovať do všetkých týchto miest vlakom, na rozpočet. Tu je päť najlepších historických hotely sú v Európe a ako sa tam dostať vlakom:

 

1. Začneme náš zoznam historický Hotely s – The Ritz, Paríž

Žiadny zoznam špičkových historických hotelov v Európe by nebola úplná bez Paríži. Jedna perla jeho pohostinstvá vyniká: The Ritz. Hotel sa môže pochváliť bohatou históriou a luxusný interiér ísť s ním. Bola založená v roku 1898, a dokonca potom bol vrchol pohodlie.
The Ritz bol pochopiteľne populárny voľbou pre členov európskej smotánky. Niektoré z jeho slávnej hosťami boli vojvoda a vojvodkyňa z Windsoru, Coco Chanel, a Ernest Hemingway, mj. Ak chcete preskúmať jeho fascinujúce histórie, môžete ísť vlakom do Paríža od iných veľkých európskych miest, ako je Londýn, Rím, Amsterdam, alebo Brussels.

V Bruselu do Paríža Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Marseille do Paríža Vlaky

Amsterdam je Parížskej Vlaky

 

2. Belmond Cadogan Hotel, Londýn

Historické hotely v Európe, Belmond Cadogan Hotel, Londýn

Belmond Cadogan Hotel v Londýne je považovaný za boutique hotel, ale to má dlhú a vzrušujúce histórie. Niekto by mohol povedať, že bol dokonca dramatickejší občas, Oscar Wilde čakal jeho zatknutie tam 1895. Cadogan má 64 izby a nádherné Edwardian atmosféra. Je to historický mestský dom, a to stále veľa unikátneho charakteru éry. Ak budete mať naše prvé odporúčania, môžete ľahko cestovať z Paríža do Londýna vlakom.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Lille do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

3. Albergo del Sole al Pantheon, Rím

Keď príde na historických hotelov v Európe, Albergo del Sole al Pantheon v Ríme trvá tortu. Je to jeden z najstarších hotelov na svete, založené v 1467! Izby s výhľadom na Panteón sú najlepší, kompletný s renesančnom štýle lôžkami a 17 storočia freskami ako dekorácia. To už ani nemôže byť lepší alebo viac historický než. Ďalším bonusom je, že cestuje do Ríma je pomerne jednoduché vlakom, najmä od druhej hlavnej talianska mesta.

Miláno Rím Vlaky

Florence k Rímu Vlaky

Salerno do Ríma Vlaky

Naples do Ríma Vlaky

 

 

4. Hotel Torbräu, Mníchov

Hotel Torbräu je skvelým miestom na pobyt v Európe

Torbräu začalo ako miesto pre unavené cestovateľov od Salzburgu k odpočinku a A dobré pivo. To bolo v prevádzke viac ako 500 leta, a prijal jeho moderný rekonštrukcii v 90. rokoch. Torbräu je obľúbený obchodných cestujúcich aj turisti, ktorí chcú viac očarujúce Historické skúsenosti hotel. Ak si návšteve Mníchova vlakom z Berlína, Viedeň alebo iných európskych miest, ste mohli v pláne zostať v Torbräu.

Berlín do Mníchova Vlaky

Frankfurt do Mníchov Vlaky

Vienna do Mníchov Vlaky

Kolín nad Rýnom do Mníchov Vlaky

 

5. Grand Hotel Wien, Viedeň

Grand Hotel Wien postavený v roku 1870, a strávil len krátku dobu ako súkromná rezidencia. Je to najstarší z "Ring" Hotely v okolí oblasti opery Ringstrasse vo Viedni. Čo sa týka histórie ide, hotel zažil svoj podiel ako vzrušenie a žiaľu. Bolo to na pozadí Mayerling záležitosť, ktorá skončila tragicky, smrťou rakúskeho korunného princa Rudolfa a jeho milenca, Baroness Marie Vetsera. V prípade, že príbeh má vás zaujalo, môžete pridať Veľkého do svojho zoznamu hotelov historických v Európe k návšteve. Head to Viedeň vlakom z Mníchova, so zastávkou pri Salzburgu.

Salzburg Viedeň Vlaky

Mníchov do Viedne Vlaky

Innsbruck Viedeň Vlaky

Frankfurt k Viedni Vlaky

 

Návštevu historických hotelov v Európe vlakom Zhrnutie!

Hľadáte spôsob, ako navštíviť niektoré z najzaujímavejších historických hotelov v Európe? Naplánujte si cestu cez veľkých európskych mestách a rezervovať lístky na vlak aby vám tam!

 

 

Chcete vložiť našom blogu na svojich stránkach, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhistoric-hotels-europe%2F%3Flang%3Dsk - (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)