Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 29/12/2019)

Istoriniai viešbučiai Europoje ne retas reginys, ypač dideliuose miestuose su turtinga istorija. Paryžius, Londonas, Roma, Miunchenas, Viena - visi šie miestai turi gražių vietų pasiūlyti. turistai kas trokšta kai tradicinis prabanga neturės sunkumų rasti vietą apsistoti Europoje. Geriausia dalis apie tai, kad galite keliauti į visų šių miestų traukiniu, dėl biudžeto. Čia yra penkių istorinių viešbučių Europoje ir kaip ten patekti traukiniu:

 

1. Mes pradėsime mūsų sąrašą Istorinis viešbučiai su – The Ritz, Paryžius

Nėra geriausių istorinių viešbučių Europoje, sąrašas būtų visiškai be Paryžiuje. Vienas perlas savo svetingumo industrijos išsiskiria: The Ritz. Viešbutis pasigirti turtinga istorija ir prabangus interjeras eiti su juo. Ji buvo įkurta 1898, ir net tada buvo viršūnė komfortas.
The Ritz buvo natūraliai populiarus pasirinkimas narių Europos aukštuomenės. Kai kurie iš jo garsiausių svečių buvo hercogas ir hercogienė Windsor, Coco Chanel, ir Ernestas Hemingvėjus, tarp kitų. Jei norite ištirti jos žavus istorija, galite vykti traukiniu į Paryžių iš kitų didžiųjų Europos miestų, pavyzdžiui, Londonas, Roma, Amsterdamas, arba Briuselis.

Briuselis į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Marselis į Paryžius traukiniai

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

 

2. Belmond Cadogan Viešbutis, Londonas

Istoriniai Viešbučiai Europoje, Belmond Cadogan Viešbutis, Londonas

Belmond Cadogan Viešbutis Londone laikoma Boutique Hotel, tačiau ji turi ilgas ir jaudinantis istorija. Kai kurie sako, kad buvo net dramatiškas, kartais, kaip Oskaras Vaildas buvo laukiama jo arešto ten 1895. Cadogan turi 64 kambariai ir puikus Edwardian atmosfera. Tai istorinis namas, ir ji išlaikė unikalaus pobūdžio eros daug. Pavartojus pirmąją rekomendaciją, galite lengvai keliauti iš Paryžiaus į Londoną traukiniu.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Lilis į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

3. Albergo Del Sole Al Pantheon, Roma

Kai jis ateina į istorinių viešbučių Europoje, Albergo Del Sole Al Pantheon Romoje mano tortas. Tai vienas iš seniausių viešbučių pasaulyje, įkurtas 1467! Kambariai, kad nepastebi Panteonas yra geriausi, užbaigti su renesanso stiliaus lovos ir 17-ojo amžiaus freskos kaip dekoracija. Jis neturi gauti bet geriau ar daugiau istorinių nei. Kitas bonusas yra, kad keliaujant į Romą yra gana lengva traukiniu, ypač pradedant nuo kitų pagrindinių Italijos miestai.

Milanas Roma traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Salernas į Romą traukiniai

Neapolis į Romą traukiniai

 

 

4. Viešbutis Torbräu, Miunchenas

Viešbutis Torbräu yra puiki vieta likti Europoje

Torbräu pradėjo kaip nuvargino keliautojų iš Zalcburgo vietą pailsėti ir geras alus. Jis veikia jau daugiau nei 500 metų, ir ji gavo savo modernią renovacija 90-ųjų. Torbräu yra mėgstamiausia Keliautojai verslo reikalais ir turistai, kurie nori daugiau žavus Istorinis viešbutis patirtis. Jei esate apsilankymą Miunchenas traukiniu iš Berlyno, Viena ar kitų Europos miestų, galima planuoti likti Torbräu.

Berlynas Miunchenas traukiniai

Frankfurtas Miunchenas traukiniai

Viena į Miuncheną traukiniai

Kelnas Miunchenas traukiniai

 

5. Grand Hotel Wien, Viena

Grand Hotel Wien pastatytas 1870, ir tik praleido trumpą laiko kaip privataus gyvenimo. Tai seniausias iš "Ring viešbučiai" aplink operos plotas Ringstraße Vienoje. Kiek istorija eina, Viešbutis turi matyti savo dalį tiek įspūdžių ir sielvartas. Tai buvo iš Mayerling reikalas, kuris baigėsi tragiškai fonas, su Austrijos Princui Rudolf ir jo mylimoji mirties, Baronienė Marie Vetsera. Jei istorija yra jums įdomu, galite pridėti Didžiosios į savo sąrašą istorinių viešbučių Europoje aplankyti. head Viena traukiniu iš Miuncheno, su Zalcburge stotelės.

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Insbrukas į Vieną traukiniai

Frankfurtas į Vieną traukiniai

 

Apsilankymas Istorinis Viešbučiai Europoje traukinių Santrauka!

Ieškote aplankyti keletą įdomiausių istorinių viešbučių Europoje? Planuokite savo kelionę per didžiuosius Europos miestus ir užsakyti traukinio bilietus gauti jus ten!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje į jūsų svetainę, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhistoric-hotels-europe%2F%3Flang%3Dlt - (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)