Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 25/02/2022)

Niekas iš tikrųjų nežino, tikroji istorija apie gruzdintomis bulvytėmis Prancūzijoje. Mes net negalime būti tikri, jei jie yra kilę iš Prancūzijos, iš viso. Laukti, ką?! yeap, jūs girdėjote, kad teisinga – abu belgai ir prancūzai teigė šį maistą, ir jie abu turi istorijas įtikinti jus.

Pagal vietinę belgų pasaką, prastos kaimiečių Maso slėnis dažnai valgė mažą kepta žuvis sugriebė upėje. Žiemą, upė būtų Zamarznąć, gamyba žvejyba neįmanomas. kartu, kaimiečiai turėjo rasti kiti šaltiniai maisto. Bulvių atrodė geras sprendimas. Taigi jie pradėjo nukirto ir kepimui tai tas pats, kaip jie padarė su žuvimi. Štai kaip buvo pagaminti pirmieji bulvytės. Mes žinome, ką jūs gonna paklausti dabar. Jei ši istorija yra tiesa, Kodėl jie vadinami prancūzų tada? Dėl amerikiečių karių. Tie, kurie praleido Pirmąjį pasaulinį karą Belgijoje, paragavo šių keptų bulvių ir, matyt, jas pamilo. Jie pavadino juos gruzdintas bulvytes, nes belgai kalbėjo prancūziškai. Kaip vaizduotės, teisė?

Pasakykite šį pasakojimą vietos Prancūzijoje, ir jie bus juoktis jums taip sunku jums jaustis nepatogiai. Jie tikriausiai net skambinti jums beprotiška. "Puikus prancūzų virėjai sugalvojo gruzdintas bulvytes Prancūzijoje, istorijos pabaiga. Jie yra prancūzų, neturi būti kvailas, ir ne bet kada pasakyti, kad jie yra Belgijos vėl! kada nors!"Tai būtų, beveik, būti pokalbis.

Vienas ar kitu būdu, Mes mylime šį giliai draugas visiškai-nesveika-bet-visiškai-dangaus-degustacija-užkandis, nesvarbu, ar mes valgyti gruzdintas bulvytes Prancūzijoje ar kitur. Šiandien, jie yra viena iš populiariausių patiekalų pasaulyje. Jie patiekiami su įvairiais padažais, tačiau žmonės paprastai pasirinkti kečupas, majonezas, ir actas. Ir mes do not care, jei jūs juos vadinate prancūzų, Belgijos ir vos lustai, turėtumėte paragauti Prancūzijoje. Taigi leiskite mums pristatyti Jums geriausias

 

Yummy bulvytės Prancūzijoje.

 

Rimmer & saldus, Lionas: mouthwatering Delight

Ar jūs smaguris? Gerai! Jums patiks šią vietą! Rimmer & Zoet yra maža mailius parduotuvė nuo Vieux Lyon širdyje, vienas iš Garsiausios Gatvės Lionas. Jūs galite gauti bulvytės kūgio čia. Gausite padažą per, tik ne kūgio, o mažame plastiko indą. Dalykas, kad daro šie bulvytės taip skanu, kad jie yra storesni ir dukart keptas. Toks traškus! Jei jūs kada nors užsukti šioje vietoje su draugu, neturi būti kvaila pirkti tik vieną kūgį ir dalintis. Tą akimirką, kai jūs abu paragauti šių bulvių, jūs pradėsite kovoja virš jų! Erm ... mes žinome, mes turime.

Briuselis į Lionas traukiniu

Londonas į Lioną traukiniu

Marselis Lionas traukiniai

Amsterdamas į Lioną traukinių laikai

 

Jurgis V kavinė, Paryžius: Patirkite Paryžių iki galo

Jei nebuvo Champs Elysee, tai kaip jums nebuvo, kad Paryžius. ypač, jei traukinys kelionės po Europą (bet tai dar viena puiki tema). Bet kokiu atveju, Jurgis V kavinė yra puiki vieta mėgautis atmosfera ir puikus gruzdintas bulvytes Prancūzijoje. Atsižvelgiant į jo vietą, Jums neturėtų būti nustebinti tuo didesne kaina. Bet kai jūs mirkymas Paryžiaus atmosferą, pamatysite, kad tai verta kiekvieno cento. Tiesiog atsipalaiduoti, jūs žiūrite į žmones praeiti, ir padavėjai eziukas. Restoranas siūlo tipišką prancūzų virtuvės, ir Yummy bulvytės ateiti su beveik viską.

Dižonas į Paryžių traukiniai

Reimsas į Paryžių traukiniai

Lilis į Paryžių traukiniai

Bordo į Paryžių traukiniai

 

 

Naujasis tiltas "La Frite prancūzų, Paryžius: Rimtas požiūris į bulvytės Prancūzijoje

Žmonės, kurie tiki bulvytėmis bulvytėmis Prancūzijoje, neturi būti tik garnyras, bet tinkamas patiekalas turi patikrinti šią vietą iš. Ir visi, kas ragauja bulvytes Pont-Neuf Prancūzijos bulvytės greitai susitars. Patiekiama mielas geltona-balta kartono patiekalai, Gruzdintos bulvytės yra pagrindinis patiekalas čia. Jūs netgi galite gauti mažą medinę šakę. Pasirinkite tarp įvairių smuko, bet mūsų patarimai yra namo kritimo, į "rašalo kritimo." The bulvytės paragauti net geriau, jei pridėti Paryžiaus kumpis į mišinį.

Briuselis į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Marselis į Paryžius traukiniai

Kelnas į Paryžių traukiniai

 

Prancūzijos bulvytės Prancūzijoje

 

de Clercq, Paryžius: Belgijos Versija Bulvytės

Jūs žinote, ką jie sako: "Jei jūs nežinote, kur valgyti, eiti į restoraną, kuris yra pilnas žmonių. "Po šios taisyklės, mes galų gale De Clercq, parduotuvė, kuri teigia, kad parduoti Belgijos bulvytės. Jei Belgijos versija yra riebi, traškūs išorėje, ir minkštas viduje, mes visi. Jei norite ką nors be šių Mouthwatering bulvių lazdelėmis, rekomenduojame mėsainiai, nes jie taip pat yra itin skanus. kitaip, jei jūs tiesiog norite iš bulvytės krūva, užsakyti milžinišką paketą, kuris yra pakankamai keturių žmonių.

Strasbūras į Paryžių traukiniai

Ciuricho į Paryžių traukiniai

Frankfurtas prie Paryžiaus traukinių

Ženevos į Paryžių traukiniai

 

Le Relais De L'antrekotas, Paryžius: Paprastas bulvytės Prancūzijoje patirtis

Ar jau minėjome, kad prancūzai mėgsta valgyti bulvytes su kepsneliais? ne? gerai, prašom. Jie daro. Tai jų dalykas. Le Relais de l'antrekotas tai vienintelis pagrindinis patiekalas galite užsisakyti. rimtai, Nėra kito pagrindinis patiekalas šioje vietoje. Tą akimirką, kai tu sėdi, padavėja klausia, kaip jums patinka jūsų kepsnys turi būti virti: retas, vidutinis, arba gerai padaryta. Kas daro šį kepsnys Unikalus yra padažas, kurio receptas buvo laikoma paslaptyje daugiau nei 50 metų. Ir ką daro visa miltai absoliučiai nenugalimas yra puikus aukso bulvytės Prancūzijoje.

Lionas į Paryžius traukiniai

Provanso iki Paryžiaus traukinių

Montpeljė į Paryžių traukiniai

Malonu Paryžiaus traukinių

 

lentrecote Prancūzijos bulvytės Prancūzijoje

 

chez Borisas, Paryžius: Ūkininkai, kurie Perfect Maistas

Ieškote puiki vieta valgyti kepsnius ir gruzdintas bulvytes Prancūzijoje? Net nesakyk. Mes nustatėme, kad šis restoranas. Mėsos kokybė yra kitame lygmenyje. Bulvės yra supjaustytos rankomis ir kepamos jautienos riebaluose, kuris yra daug skanesnis nei atrodo. Savininkai restorano ūkininkai, todėl jie labai gerai, ką jūs valgote žinoti. Vienintelis skundas būtų kainos, nes jie yra šiek tiek ... didelis. Bet kai jūs paragauti maisto Chez Borisas, galite pasakyti tik vieną dalyką: "Paimk mano pinigus, o čia - imtis šiek tiek daugiau!“

užuomina: Galite užsisakyti Londonas Paryžiaus traukiniu dabar ir būti Chez Borisas anksčiau, nei jūs manote!

 

Gruzdintos bulvytės tapo gydyti visame pasaulyje. Visi ruošiasi juos ir tarnauja jiems mėgstamą maistą. dar, mes patariame valgyti juos, kur jie buvo išrastas. Mes taip pat manome, kad jų gimtoji šalis yra Prancūzija, nėra Belgija. Ir, kaip jums galėtų pamatyti, didieji bulvytės Prancūzijoje galima rasti beveik kiekviename Prancūzijos kampe. Jūs galite valgyti juos kaip garnyrą, arba kaip pagrindinį patiekalą. Taigi, nereikia laukti sekundę ilgiau!

 

Aplankykite mūsų Išsaugoti-A Traukinys pirkti bilietą į Prancūziją, ir pasiruošti Prancūzijos bulvytės Prancūzijoje malonumas!

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-french-fries-france%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)