Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 25/02/2022)

Nikdo vlastně neví, skutečný příběh hranolky ve Francii. Nemůžeme si být ani jisti, zda pocházejí z Francie, vůbec. Počkejte, co?! yeap, jste slyšeli to pravé – oba Belgičané a Francouzi prohlásili toto jídlo, a oba mají příběhy přesvědčit vás.

Podle místního belgického příběhu, chudí vesničané z Meuse údolí často jedl malé smažené ryby, které chytil v řece. Během zimy, řeka by zamrznou, tvorba rybolov nemožné. Tím, Vesničané musela najít jiné zdroje potravy. Bramborový zdálo jako dobré řešení. Tak začali krájení a smažení to stejné jako oni s rybami. To je, jak byly provedeny první hranolky. Víme, co budeš ptát teď. Pokud tento příběh je pravdivý, proč jsou s názvem French poté? Vzhledem k americkým vojákům. Ti, kdo strávili první světovou válku v Belgii, ochutnali tyto smažené brambory a zjevně je milovali. Říkali jim hranolky, protože Belgičané mluvil francouzsky. Jak nápadité, že jo?

Řekněte tento článek local ve Francii, a budou se vám smát tak tvrdě se budete cítit nepohodlně. Nejspíš ani říkat blázen. „Brilantní francouzští kuchaři vymysleli hranolky ve Francii, konec příběhu. Oni jsou Francouzi, neblázni, a ne vždy říkají, že jsou zase belgický! Vůbec!“To by, docela dost, je rozhovor.

Tak či onak, milujeme tento hluboce kamaráda-úplně-nezdravé-but-absolutně nebeské degustační-lehké jídlo, bez ohledu na to, jestli budeme jíst hranolky ve Francii nebo jinde. Dnes, jsou jedním z nejoblíbenějších příloh na světě. Podávají se s mnoha různými dipy, ale lidé obvykle rozhodnou kečup, majonéza, a ocet. A je jedno, jestli jim říkáte French, Belgický pouhých čipů, byste měli ochutnat ve Francii. Tak dejte nám představit vám to nejlepší

 

báječný hranolky ve Francii.

 

Rimmer & sladký, Lyon: lákavá Delight

Jste foodie? Dobrý! Budete milovat toto místo! Rimmer & Zoet je malý potěr obchod v centru města Lyon, jeden z Nejslavnější ulice v Lyonu. Můžete si hranolky v kuželu zde. Dostanete omáčku příliš, prostě není v kuželu, spíše v malé plastové misky. Jde o to, že dělá tyto hranolky tak dobré, je to, že jsou silnější a dvakrát smažené. Tak křupavé! Pokud jste někdy zastavit toto místo s kamarádem, Nebuďte hloupí koupit pouze jeden kužel a sdílet. V okamžiku, kdy si oba ochutnat tyto brambory, začnete bojovat nad nimi! Ehm ... my víme, že máme.

Vlakem do Bruselu do Lyonu

Londýn do Lyonu vlakem

Marseille Lyon Vlaky

Časy vlaků z Amsterdamu do Lyonu

 

George V Cafe, Paříž: Zažijte Paříž naplno

Pokud jste nebyli na Champs Elysee, je to jako byste nebyli na Paříž. zejména v případě, vlak cestování po Evropě (ale to je další skvělé téma). Tak jako tak, George V Cafe je ideálním místem pro vychutnat atmosféru a výborné hranolky ve Francii. Vzhledem k jeho umístění, byste neměli být překvapeni, za vyšší cenu. Ale když si máčet v pařížské atmosféře, uvidíte, že to stojí za každý cent. Jen klid, když se díváte na lidi kolem, a číšníci pobíhají. Restaurace nabízí typickou francouzskou kuchyni, a báječný hranolky mají prakticky všechno.

Dijon do Paříže Vlaky

Reims do Paříže Vlaky

Lille je Pařížské Vlaky

Bordeaux do Paříže Vlaky

 

 

Nový most La frite French, Paříž: Seriózní přístup k hranolků ve Francii

Lidé, kteří věří, že francouzské hranolky ve Francii nemusí být jen přílohou, ale správné jídlo musí kontrolovat toto místo out. A každý, kdo ochutná hranolky Pont-Neuf Hranolky bude rychle souhlasit. Podává se v roztomilé žluto-bílé lepenkové misky, Hranolky jsou hlavní chod zde. Můžete dokonce získat malou dřevěnou vidličku. Vyberte si z mnoha různých dipů, ale naše rada je dip domu, dále jen „inkoust dip.“ Hranolky chutnat ještě lepší, kdyby vás přidat pařížskou šunku do mixu.

V Bruselu do Paříže Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Marseille do Paříže Vlaky

Kolín nad Rýnem do Paříže Vlaky

 

Hranolky ve Francii

 

de Clercq, Paříž: Belgický verze Fries

Víš, co říkají: „Pokud nevíte, kde se dobře najíst, zajít do restaurace, která je plná lidí.“V návaznosti na toto pravidlo, jsme skončili v De Clercq, obchod, který tvrdí, že prodávat belgické hranolky. V případě, že belgická verze je mastný, křupavý na vnější straně, a měkký na vnitřní straně, jsme všichni. Dáváte-li přednost něco jiného kromě těchto chutné bramborové tyčinky, doporučujeme hamburgery, protože jsou také mimořádně chutné. v opačném případě, chci hromadu hranolků, pokud, objednat obří balík, který je dost pro čtyři osoby.

Strasbourg do Paříže Vlaky

Zurich do Paříže Vlaky

Frankfurt je Pařížské Vlaky

Ženeva je Pařížské Vlaky

 

Le Relais De L'Entrecote, Paříž: Přímočarý hranolky ve Francii Experience

Už jsme se zmínili, že Francouzi rádi jedí hranolky se steakem? Ne? Dobře, tady máš. Dělají. Je to jejich věc,. Le Relais de l'roštěné, že to platí pouze pro hlavní jídlo si můžete objednat. Vážně, neexistuje žádná jiná hlavní jídlo na tomto místě. Ve chvíli, kdy sedíte, servírka zeptá, jak se vám líbí vaše steak k vaření: vzácný, střední, nebo dobře. Co dělá tento steak Unikátní je omáčka, jejíž receptura byla držena v tajnosti po dobu delší než 50 let. A to, co dělá celý jídlo naprosto neodolatelný jsou perfektní zlaté hranolky ve Francii.

Lyon je Pařížské Vlaky

Provence je Pařížské Vlaky

Montpellier je Pařížské Vlaky

Příjemné Paříž Vlaky

 

lentrecote hranolky ve Francii

 

chez Boris, Paříž: Zemědělcům, kteří perfektní jídlo

Hledají ideální místo k jídlu steaky a hranolky ve Francii? Už nic neříkej. Zjistili jsme tuto restauraci. Kvalita masa je na jiné úrovni. Hranolky jsou ručně krájené a smažené na hovězím tuku, což je mnohem chutnější, než se zdá. Majitelé restaurace jsou zemědělci, takže se velmi dobře, co jste jedli vědět. Jediná výtka by byly ceny, protože jsou trochu ... high. Ale jakmile se ochutnat jídlo v Chez Boris, můžete říci pouze jednu věc: "Vezmi si mé peníze, a sem - vzít trochu víc!“

Náznak: si můžete rezervovat Londýna do Paříže vlakem Nyní a musí být v Chez Boris dřív, než si myslíte!

 

Hranolky se staly lahůdkou po celém světě. Každý je jejich přípravy a podávání jim jejich oblíbené jídlo. Ještě pořád, doporučujeme vám jíst, kde byly vynalezeny. Jsme také přesvědčeni, že jejich domovská země France, není Belgie. A, jak jste mohli vidět, velké hranolky ve Francii lze nalézt na téměř každý francouzský roh. Můžete jíst jako přílohu, nebo jako hlavní chod. Tak, nečekejte na vteřinu déle!

 

Navštivte nás na Save-A-Train koupit si letenku do Francie, a připravte se na francouzské hranolky ve Francii radosti!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-french-fries-france%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)