Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 08/10/2021)

Jídlo je tak skvělý, obzvláště chutné jídlo. Je to tak snadné být posedlý tím, když žijí v Evropě, vám dává tolik důvod pro to! Nejlepší města pro Foodies v Evropě, věřte nám jsme gurmáni, jakož, a tak bude, když jste přes tento blog! Prostě, čtěte pozorně.

 

Zde je výběr těch nejlepších měst pro foodies v Evropě, které se můžete dostat vlakem:

 

Lyon, Francie

Každý to ví teď - pokud se chystáte do Evropy, aby do sebe zamilují, ty jsi jít do Francie. Málo věděli jste, že i když se chystáte do Francie, aby zamilovat se do svých restaurací, také! V zemi známé svou lásku potravin a připravit ji, je to těžké vybrat oblíbené místo hostinu. Nechybuj, ačkoli – Lyon je jedním z předních francouzských Labužník míst k prozkoumání! Naše doporučení: Plátky salám rozety podávané s čerstvým zeleným Cornichon kyselou okurkou a hranolky. Lyon je spojena s Switzerland po železnici takže můžete vždy pop se k této „čokoládové země“Pro sladké jídlo úpravou.

Lyons dostane dovnitř naší hodnosti nejlepších měst pro Foodies v Evropě pro své čokoládové lahůdky a více.

Brusel do Lyon Highspeed Train

Londýn do Lyon Vlaky

Marseille Lyon Vlaky

Amsterdam Lyon Vlaky

 

 

Vídeň, Rakousko

Bzučení město Vídeň je místo, kde budete za nejlepší čokoládu dort v Evropě - Sachertorte. Bohatá na chuť, temná a hluboká, Z tohoto důvodu, náš dort expert uděleny Rakousku být jedním z nejlepších měst pro Foodies v Evropě. tak kde najít jeden? V některém z vídeňských kaváren! Jedná se o zemi podpis dort, a místní ujistěte se, že víte, že je to tak,.

POZNÁMKA: Lapat pár fotek z města a jejich jídlo, zatímco tam – chceš vytvořit svůj Instagram lesk, ne ya?

Salzburg Vídeň Vlaky

Mnichov do Vídně Vlaky

Innsbruck Vídeň Vlaky

Stuttgart do Vídně Vlaky

 

Nejlepší Města pro Foodies, podává tabulka

 

Svatý Šebestián, Španělsko

Když máte pocit, že bít všechny nejlepší strany ve městě,, jen jíst venku v San Sebastianu! Být upřímný, můžete jíst tapas kdekoli ve Španělsku, a budete milovat. ALE, dostat BEST OF THE BEST, zkuste jej v této přímořské město. Co dělá toto místo tak výjimečný je především rozsah chutí a umění můžete si vybrat z. Pikantní a sour, teplý a studený, stylové a sofistikované, jsou všechny se nacházejí v jednom baru. Zkuste pár kousků v každém místě najdete. Budete mít plný, ale bude to stát za to.

 

 

Kodaň, Dánsko

Ano, Vlak jídlo může být efektní, ale ani nejlepší vlak jídlo Pro srovnání, v Kodani Noma! je majákem Nordic potravin, a vy byste měli udělat vše, co je ve vašich silách, aby to prověřit. Nejen, že tohle je jeden z nejlepších měst pro Foodies v Evropě, ale restaurace byla také č. 1 skvrna na seznamu San Pellegrino léta! Ano, Ceny jsou vysoké, ale chuť, že jste stále stojí za to. Chcete-li pop přes Skandinávii vlakem, Kodaň je velká brána zastávkou dělají jen to.

Bonn Kodaň Vlaky

Hanover do Kodaň Vlaky

Frankfurt do Kodaň Vlaky

 

My těsnění seznam našich nejlepších měst pro Foodies s Terst, Itálie

Nemůžeme psát o nejlepších měst pro Foodies v Evropě bez uvedení všechny lahodnost z Itálie. No ... ne všechny, ale alespoň některé.

Trieste patřil k Rakousko-Uhersku až do první světové války. Tento fakt tady přidává na významu chutných pokrmů v Terstu. Proč? Vzhledem k tomu, Trieste historie zanechala významný dopad na její kuchyni. atypický typická italská jídla, Trieste zakládá na takových podivných komba těstovin a pizza spolu se zelím a plátky salámu, a podobné. Užijte si nádherný jídlo, krémová čokoláda, a báječný káva ve městě, kde James Joyce začala psát Ulysses. Ohromující výhled přes Jadran nebude bolet vaši chuť k jídlu, buď. Spojení mezi Itálií a Slovinskem je perfektní po železnici, takže ve Slovinsku můžete dát šanci sousedství.

Janov do Terstu Vlaky

Řím Terst Vlaky

Milán Terst Vlaky

Florence do Terst vlaků

 

Dějiny, jídlo, a Evropa vždy jít ruku v ruce, a vy máte nyní možnost to vše velmi snadno prozkoumat. vstoupit Uložit vlak koupit sami železniční jízdenky a začněte foodie dobrodružství dnes!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-cities-foodies-europe%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)