Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 19/09/2020)

Itálie má úžasné vlakových cest. To má řadu krásných vlaků a nádherné stanice po celé zemi, ale tam, kde byla první jízda vlakem někdy dělal v Itálie?

 

První jízda vlakem někdy dělal v Itálii

The First Train Trip Ever Made in Italy – Začátek

První vlak výlet někdy dělal v Itálie zavedené železnice bylo, když byla Itálie rozdělené země. Trvalo několik let, než propojit a propojit stávající železniční tratě po Itálie sjednotila. První vlaková trať, kterou Itálie postavila, byla trať Neapol - Portici, která byla v tehdejším Království obojí Sicílie. Linka byla 7.25 kilometry dlouhá. Linka slavnostně otevřen 3rd říjen v 1839. Toto bylo 9 let poté, co první „moderní“ inner-city linka byla stavěna, který byl Liverpool a Manchester železnice.

Počáteční dráha byla dvoukolejná trať a to běželo z aktuálního místa Corso Garibaldi v Neapoli královského paláce v Portici. Královský palác Byl na úpatí známého Vesuvu. Lidé se poprvé vlak výlet do Itálie zde, a tato linka nyní součástí železniční trati Neapol-Salerno.

Naples Salerna Vlaky

Florence Salerna vlaků

Bari do Salerno Vlaky

Řím Salerno Vlaky

 

Modern Day

Železniční trať Naples-Salerno je hlavní železniční trať v Italská železniční síť dnes a má své místo v prvním vlaku Ever Made in Italy. Tvoří odkaz v hlavním kmenové linie pro jižní Itálii. První kilometr Linka je první železnice. Lidé se nyní používají vlakem do jednoho z nejvíce známých destinací, proslulé pobřežní město s názvem Amalfi v regionu Kampánie. Je to velkolepé pobřežní město. Je to bezpečné říci, že cesta vlakem se tam dostat podél pobřeží, což je stejný. Myslím, křišťálově čistou vodu, bílý písek a svěží zeleň v a mezi krásné staré a nové architektury. Bude vám na vaší cestě k představit svůj výlet vlakem z Neapole do Salerna, kde se pak chytit autobus nebo vaše další organizované dopravních prostředků do Amalfi.

Takže, co se stalo na lince Neapol-Portici? Fakulta zemědělství Univerzita v Neapoli Federico II je hlavním uživatelem tohoto řádku kvůli jeho snadný přístup k Vesuvu. První vlak výlet cesta v Itálii existuje dodnes.

Janov do Milán Vlaky

Řím Milán Vlaky

Bologna do Milán Vlaky

Verona Milan Vlaky

 

První železniční tratě v Itálii vydláždily cestu budoucnost cestování vlakem v zemi. Některé z nejkrásnějších vlakových cest zde. Při pohledu zpět na první zastavení vlaku někdy dělal v Itálii, si můžeme být jisti, že i když se mnohé změnilo. Scenérie zůstala stejně podmanivý pak jak je tomu nyní.

 

Povaha vlakem

 

Takže teď, že jste se dozvěděli o první vlak výlet Ever Made in Italy, myslíš Rezervaci jízdenka na vlak evropského vlaku? Proč nevyužít 3 minut na našich stránkách najít nejlevnější vstupenky pro své trasy. Přihlásit se na našich stránkách nyní Knižní Vlaky.

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthe-first-train-trip-ever-made-in-italy%2F%3Flang%3Dcs - (Přejděte k vložení.