زمان خواندن: 3 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 19/09/2020)

ایتالیا است برخی از سفرهای قطار فوق العاده. آن است که تعدادی از قطار زیبا و ایستگاه های نفیس در سراسر کشور, اما که در آن برای اولین بار از سفر با قطار تا به حال در ساخته شده بود ایتالیا?

 

اولین سفر با قطار تا به حال در ایتالیا ساخته شده

اولین قطار سفر همیشه در ایتالیا ساخته شده – آغاز

سفر قطار اولین بار در ساخته شده ایتالیا introduced railways was when Italy was a divided کشور. این چند سال در زمان به پیوند و اتصال خطوط راه آهن موجود پس از ایتالیا متحد. اولین خط قطار که ایتالیا ساخت خط ناپل به پورتیچی بود که در پادشاهی دو سیسیل بود. خط بود 7.25 کیلومتر طول. خط افتتاح در 3RD اکتبر در 1839. این بود 9 سال پس از اولین خط "مدرن" داخلی شهرستان ساخته شده بود که راه آهن لیورپول و منچستر بود.

آهنگ اولیه یک مسیر دو برابر شد و آن را از سایت فعلی کورسو گاریبالدی در ناپل به کاخ سلطنتی در پوتیچی زد. کاخ سلطنتی در پای معروف کوه وزوویو بود. مردم اولین سفر قطار به ایتالیا در اینجا, و این خط در حال حاضر بخشی از خط راه آهن ناپل-سالرنو به شکل.

ناپل به قطار سالرنو

فلورانس به قطار سالرنو

Bari به قطار سالرنو

رم به قطار سالرنو

 

روز مدرن

خط راه آهن ناپل-سالرنو یک خط راه آهن اصلی در است شبکه راه آهن ایتالیایی today and has a place in The First Train Trip Ever Made in Italy. این لینک در خط تنه اصلی به جنوب ایتالیا به شکل. کیلومتر اولین بار خط در اولین خط راه آهن است. مردم در حال حاضر استفاده از قطار به یکی از مهمترین مقصدهای شناخته شده, a famous coastal town called Amalfi in the region of Campania. این شهر یک شهر ساحلی دیدنی و جذاب است. آن را ایمن می گویند که سفر با قطار برای رسیدن به آنجا در امتداد خط ساحلی بسیار مشابه. فکر می کنم آب کریستال, شن و ماسه سفید و گیاهان سبز شاداب و در میان برخی از معماری زیبا قدیمی و جدید. شما در راه خود را به تصور سفر با قطار خود را از ناپل به سالرنو شود, که در آن شما خواهد شد و سپس گرفتن اتوبوس یا دیگر وسایل خود را سازماندهی کنید از حمل و نقل به Amalfi است.

پس چه اتفاقی افتاد به خط ناپل-پوتیچی? دانشکده کشاورزی از دانشگاه ناپل فدریکو دوم کاربر اصلی این خط با توجه به دسترسی آسان خود را به کوه وزوویو است. اولین مسیر سفر با قطار در ایتالیا امروز نیز وجود دارد.

جنوا به میلان قطار

رم به میلان قطار

بولونیا به قطار میلان

ورونا به میلان قطار

 

اولین خطوط ریلی در ایتالیا راه را برای هموار ساخت آینده سفر قطار در کشور. برخی از سفر با قطار زیبا ترین اینجا هستید. با نگاهی به این سفر قطار اولین بار در ایتالیا ساخته شده, ما می توانیم مطمئن باشید که اگر چه بسیاری تغییر کرده است. مناظر باقی مانده است فقط به عنوان فریبنده سپس به عنوان آن در حال حاضر.

 

سفر با قطار طبیعت

 

So now that you learned about The First Train Trip Ever Made in Italy, are you thinking of رزرو بلیط قطار for a European train trip? چرا نمی 3 دقیقه در سایت ما برای پیدا کردن ارزان ترین بلیط برای پروازهای خود را. ورود به سایت ما در حال حاضر به قطار کتاب.

 

آیا شما می خواهید به جاسازی پست وبلاگ ما را در سایت خود, سپس اینجا را کلیک: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthe-first-train-trip-ever-made-in-italy%2F%3Flang%3Dfa - (به پایین بروید برای دیدن قراردادن.

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/ja_routes_sitemap.xml و شما می توانید / JA به / د یا / آن و زبان های دیگر را تغییر دهید.