سفارش بلیط قطار شرکت

بلیط های قطار ICE ارزان و قیمت های سفر

در اینجا می توانید تمام اطلاعات مربوط به آلمان را پیدا کنید بلیط قطار ارزان ICE و قیمت سفر ICE و مزایا.

 

موضوع: 1. ICE توسط Train Highlights
2. درباره ICE Train 3. بینش برتر برای به دست آوردن بلیط قطار ICE ارزان است
4. هزینه بلیط ICE چقدر است؟ 5. مسیرهای مسافرتی: چرا بهتر است tسوار قطار ICE شوید, و با هواپیما سفر نکنید
6. تفاوت بین کلاس استاندارد و کلاس اول در ICE چیست؟ 7. آیا اشتراک ICE وجود دارد؟
8. چه مدت قبل از عزیمت قطار ICE است 9. برنامه قطار ICE چیست؟
10. ICE در کدام ایستگاه ها سرو می شود 11. سQالات متداول قطارهای ICE

 

ICE توسط Train Highlights

 • سریعترین قطار در آلمان قطار ICE است با سرعت 300 کیلومتر در ساعت.
 • تیوی قطار ICE گل سرسبد سیستم راه آهن آلمان را به هر شهر در آلمان متصل می کند.
 • از بین همه قطارهایی که در این قطار حرکت می کنند سیستم راه آهن آلمان, ICE متعلق به رده A است.
 • قطارهای ICE برای رقابت با هواپیماها از نظر راحتی و زمان رسیدن به مقصد طراحی شده اند.
 • مسیرهای بین المللی ICE شامل فرانسه است, بلژیک, دانمارک, اتریش, هلند, و سوئیس.

 

درباره ICE Train

Intercity-Express یا به نام میانبر آن ICE یک سیستم است قطار با سرعت بالا متعلق به دویچه باهن است, ارائه دهنده قطار ملی آلمان. در قطار ICE به لوکس بودن معروف هستند, سرعت, و آسایش آنها به این دلیل که هر شهر آلمان را به هم وصل می کند.

با سرعتی بالغ بر 300 کیلومتر در ساعت, سفر با قطار ICE سریعترین راه برای سفر بین شهرهای دوردست مانند کلن و هامبورگ است.

مسیرهای سفر ICE محدود به آلمان نمی شوند. قطار در مسیرهای بین المللی به اتریش حرکت می کند, فرانسه, بلژیک, سوئیس, دانمارک, و هلند.

ICE Trains in a train station

قابل اعتماد و متخصص ذخیره صفحه اصلی قطار یا از این ابزارک برای جستجو استفاده کنید قطارهای قطار یخی را قطار کنید

ذخیره برنامه آیفون قطار

ذخیره برنامه قطار Android

 

ذخیره یک قطار

اصل و نسب

مقصد

تاریخ عزیمت

تاریخ بازگشت (اختیاری)

بزرگسالان (26-59):

جوانان (0-25):

ارشد (60+):


 

بینش برتر برای به دست آوردن بلیط قطار ICE ارزان است

عدد 1: بلیط های ICE خود را از قبل تا آنجا که می توانید رزرو کنید

اگر می خواهید دریافت کنید بلیط ICE ارزان, در اوایل شما آنها را خریداری کنید, شانس شما برای به دست آوردن ارزان آنها بیشتر است. وجود دارد 3 انواع بلیط ارزان ICE و هر سه نوع بلیط در زمان فروش اولیه موجود است, اما کرایه دهنده, صرفه جویی در قیمت, و Super sparpreis ممکن است با نزدیک شدن به روز عزیمت در دسترس نباشد. شما می توانید بلیط کرایه پس انداز را زودتر رزرو کنید 6 ماهها قبل از عزیمت.

عدد 2: هنگامی که از برنامه سفر خود مطمئن هستید ، بلیط قطار ICE خود را سفارش دهید

مطمئن بودن از سفر و تاریخ عزیمت شما در هزینه های بازپرداخت موجب صرفه جویی در هزینه می شود. نرخ بازپرداخت و گزینه برگشت بلیط های بلا استفاده ICE به نوع بلیط شما بستگی دارد. همچنین, هزینه بازپرداخت برای بلیط کرایه صرفه جویی کمتر از بلیط کرایه استاندارد است. توجه داشته باشید که هنگام برگشت بلیط ، DB به شما پول نقد پس نمی دهد. بازپرداخت DB از طریق کوپن DB انجام می شود, که می توانید برای پرداخت هزینه هر خدماتی که ارائه می دهند استفاده کنید. شما همچنین می توانید خود را بفروشید بلیط قطار ICE اگر می خواهید پول را پس بگیرید ، در انجمن های اینترنتی آنلاین شوید.

عدد 3: در دوره های کم مصرف با قطار ICE سفر کنید

بلیط ICE در دوره های خارج از اوج ارزان تر است (سهشنبه, چهارشنبه ها, پنج شنبه ها, و شنبه ها). در روزهای اوج, بلیط های ارزان خیلی سریع به فروش می رسند, تنها بلیط های Flexpreis را می گذارید. برای مسافرت در روزهای پیک, برای دریافت بلیط کرایه ارزان تر از قبل رزرو کنید. اگر نمی توانید بلیط کرایه پس انداز بگیرید, حتماً بین اواخر صبح تا اوایل ظهر سفر کنید (بخاطر مسافرهای تجاری) زیرا بلیط های Flexpreis در آن زمان ارزان تر خواهند بود. در نهایت, از مسافرت خودداری کنید عمومی و تعطیلات مدرسه همانطور که قیمت بلیط ICE نیز افزایش می یابد.

عدد 4: بلیط های ICE خود را در Save A Train خریداری کنید

بهترین پیشنهاد بلیط قطار ICE در اروپا را در وب سایت ما پیدا خواهید کرد, ذخیره یک قطار. ما بیشترین پیشنهاد بلیط بلیط قطار در اروپا و جهان را داریم. با اتصال ما به تعداد زیادی از اپراتورهای راه آهن و الگوریتم های مناسب, ما ارزانترین بلیط ICE را که می توانید پیدا کنید به شما پیشنهاد می دهیم. همچنین, گزینه های ارزان قیمت دیگری برای قطارهای غیر از ICE پیدا می کنیم.

فرانکفورت به قطار برلین

لایپزیگ به قطار برلین

Hanover به قطار برلین

هامبورگ به قطار برلین

 

Arriving ICE Train

 

هزینه بلیط ICE چقدر است؟?

قیمت بلیط ICE بستگی به نوع بلیط و کلاس صندلی های مورد نظر شما دارد. بطور کلی, راه آهن آلمان به خاطر معروف است قیمت بلیط پایین ICE. برای قطار ICE سه نوع بلیط وجود دارد - بلیط استاندارد یا Flexpreis, بلیط کرایه Supersaver یا Supersparpreis, و بلیط های صرفه جویی یا Sparpreis ICE. بلیط کرایه ارزان تر از بلیط های استاندارد ارزان تر است, اما بلیط های موجود با نزدیک تر شدن روز عزیمت کاهش می یابد. قیمت بلیط ICE بستگی به کلاس مورد نظر شما دارد و در اینجا جدول خلاصه ای از میانگین قیمت هر کلاس وجود دارد:

بلیط یک طرفه رفت و برگشت
استاندارد 17 € – 50 € 30 € – 120 €
حق بیمه 21 € – 70 € 58 € – 152 €
کسب و کار 40 € – 87 € 80 € – 180 €

 

دوسلدورف به قطار مونیخ

درسدن به قطار مونیخ

نورنبرگ به قطار مونیخ

بن به قطار مونیخ

 

مسیرهای مسافرتی: چرا رفتن به قطار ICE بهتر است, و با هواپیما سفر نکنید?

1) از رویه های قبل از شبانه روزی خودداری کنید. اگر پرواز توسط 9 صبح, بهتر است حداقل در فرودگاه باشید 7 در نتیجه زمانی که شما باید مراحل قبل از شبانه روزی و بررسی های امنیتی را گذرانده باشید, تقریبا زمان آن فرا رسیده که سوار هواپیما شوید.

با قطارهای ICE, قبل از حرکت می توانید در هر زمان به مقصد برسید. این امکان وجود دارد زیرا هیچ رویه قبل از سوار شدن در هواپیما یا بررسی های امنیتی طولانی مدت وجود ندارد. فقط به ایستگاه نشان دهید, قطار خود را روی نشانگر قرار دهید, و تخته!

در کل زمان سفر, ICE مانند هواپیماها در آلمان بر هواپیماها پیروز می شود. گذشته از تلف شدن در مراحل قبل از شبانه روزی, هواپیماها در کل بیشتر ضرر می کنند زمان سفر در رفت و آمد (از فرودگاه تا محل دقیق).

2) هزینه های چمدان. در صورت مسافرت با هواپیما می توانید مطمئن باشید که برای چمدانها هزینه بیشتری پرداخت خواهید کرد. با این حال, اگر با ICE Trains سفر می کنید پرداخت هزینه چمدان هزینه اضافی است که در صورت خرید آن را پرداخت نمی کنید بلیط قطار ارزان ICE. برای روشن شدن, با قیمت ICE ارزان, لازم نیست هزینه هر چمدانی را که با آن سفر می کنید پرداخت کنید. این باعث می شود ICE گزینه ای ارزان تر و بهتری برای سفر باشد.

3) قطارها سازگارتر با محیط هستند. در قطار ICE نیز هست بیشتر دوستدار محیط زیست است از هواپیما, که به آلودگی هوا کمک می کند. مسافرت با قطار نسبت به مسافرت هوایی 20 × کمتر باعث آلودگی انتشار کربن می شود.

برلین به قطار هامبورگ

برمن به قطار هامبورگ

Hanover به قطار هامبورگ

کلن به قطار هامبورگ

 

new ICE train come out of siemens factory

 

تفاوت بین کلاس استاندارد و کلاس اول در ICE چیست?

برخلاف قطارهای دیگر با بلیط برای محفظه های مختلف (استاندارد, کسب و کار, اجرایی, و غیره.) مانند Trenitalia, ICE آلمان کمی متفاوت است. در هر قطار ICE دو کلاس وجود دارد - کلاس اول و کلاس دوم. تفاوت اصلی بین هر دو دسته قیمت است, انعطاف پذیری, و خدمات ارائه شده.

همانطور که مربوط به بلیط و محفل کلاس در قطار ICE است, هر نوع بلیط می تواند در کلاس اول باشد. این بدان معنی است که حتی بلیط قطار ارزان ICE, قیمت پس انداز, و Super sparpreis می توانند صندلی های درجه یک را تحمل کنند. با این حال, قیمت برای هر دو کلاس متفاوت است, همانطور که در بالا مشاهده شد.

بلیط ICE کلاس اول:

کلاس اول ICE استاندارد لوکس را تعیین می کند, راحتی, و خدمات عالی در سیستم راه آهن آلمان. طراحی شده برای هواپیماهای رقیب, قطارهای ICE راحتی را برای سفرهای طولانی فراهم می کنند. علاوه بر این, محفظه های درجه یک تقریباً یک سوم قطار را تشکیل می دهند و بسته به قطار ICE می تواند تا سه محفظه باشد.

صندلی های محفظه کلاس اول بزرگتر بوده و در a متفاوت است 2-1 آرایش به جای یک 2-2 در کلاس دوم. و این فضای راهروی بیشتری را برای مسافران آزاد می کند. علاوه بر این, صندلی های کلاس اول ICE نیز با چرم مصنوعی پوشانده شده و بزرگتر از صندلی های کلاس دوم هستند. همانطور که افراد تجاری معمولاً از کلاس اول استفاده می کنند, میزهای محکمی برای مسافرانی که می خواهند در طول مسیر انجام دهند وجود دارد.

خدمات اضافی که کلاس اول را از کلاس دوم در قطارهای ICE متمایز می کند شامل رایگان است, روزنامه های روزانه, WI-FI نامحدود رایگان, و تقویت کننده های ویژه برای جلوگیری از وقفه در دریافت تلفن همراه. مسافران کلاس اول همچنین اگر نمی خواهند به رستوران داخل قطار بروند ، می توانند وعده های غذایی خود را از صندلی سفارش دهند.

امتیاز دیگری که به مسافران درجه یک ICE محدود می شود ، می باشد رزرو صندلی. کلیه بلیط های کلاس اول, از جمله بلیط ICE ارزان, از این مزیت لذت ببر. لازم نیست نگران گرفتن تصادفی صندلی پنجره باشید; می توانید در هنگام رزرو ، چه صندلی را انتخاب کنید و رزرو کنید.

قیمت قطار Offenburg به فرایبورگ

قیمت های قطار از اشتوتگارت به فرایبورگ

قیمت قطار لایپزیگ به فرایبورگ

قیمت قطار نورنبرگ به فرایبورگ

 

 

بلیط ICE کلاس دوم:

محفظه های کلاس دوم با آسایش از کلاس اول فاصله ندارند. علاوه بر این, صندلی های محفظه کلاس دوم بهتر از صندلی های متوسط ​​هواپیمایی است. به علاوه, آنها ارگونومیک هستند, با یک پیش بند بیایید, و در پارچه طرح دار پوشانده شده است. این باعث می شود یک سفر راحت در مسافت طولانی انجام شود.

محفظه های کلاس دوم در هر قطار ICE بیشتر از کلاس های درجه یک است. به ویژه, ترتیب نشستن در کلاس دوم کمی محکم تر از محفظه کلاس اول است. در هر ردیف چهار صندلی وجود دارد (2-2 چیدمان صندلی), با هر دو صندلی دستگیره وسط.

به علاوه, مسافران در کلاس دوم به برخی از خدمات در کلاس اول دسترسی دارند اما با محدودیت. به عنوان مثال WI-FI را در نظر بگیرید. در کلاس دوم, Wi-Fi مانند مسافران کلاس اول نامحدود نیست. مسافران کلاس دوم نیز به صورت رایگان به روزنامه های روزانه دسترسی ندارند بنابراین اگر می خواهید روزنامه ای در کلاس دوم تهیه کنید, باید یکی بخرید.

مسافران درجه دو اگر می خواهند غذا سفارش دهند باید به رستوران بروند. آنها نمی توانند همانطور که در محفظه کلاس ICE است از صندلی های خود سفارش دهند. همچنین, بلیط های کلاس دوم ICE هم در کرایه های Flexpreis و هم در هزینه های صرفه جویی به طور خودکار رزرو صندلی را پوشش نمی دهند. اگر می خواهید در کلاس دوم یک صندلی رزرو کنید, باید مبلغ اضافی 6 یورو بپردازید. به همین ترتیب هم مسافران کلاس اول و هم مسافران کلاس دوم در هر صندلی یک پریز برق دارند.

نورنبرگ به قطار بامبرگ

فرانکفورت به قطار بامبرگ

اشتوتگارت به قطار بامبرگ

درسدن به قطار بامبرگ

 

آیا اشتراک ICE وجود داردارتباط?

ICE گذرگاه های ریلی را در ارزان قیمت قطار ICE برای مسافرت نامحدود در سراسر آلمان یا اروپا. سه نوع گذر ریلی وجود دارد:

پاس راه آهن آلمان

گذرگاه ریلی آلمان برای مسافرت نامحدود در داخل آلمان است. همچنین, این برای مسافرانی است که در اروپا زندگی نمی کنند, بوقلمون, و روسیه. برخی از مزایای گذرگاه ریلی آلمان شامل این موارد است:

 • دارندگان گذرگاه ریلی می توانند از نقاط جایزه خاصی در خارج از آلمان بازدید کنند (سالزبورگ, ونیز, و بروکسل)
 • بلیط قطار ICE با تخفیف برای همه افراد زیر 28 سال ها
 • سفر نامحدود در سراسر آلمان
 • دو نفر با استفاده از Twin Pas هنگام مسافرت با هم می توانند پول بیشتری پس انداز کنند
 • انعطاف پذیری به دارندگان گذرگاه راه آهن آلمان اجازه می دهد تا هر زمان و هر زمان دیگری به آنجا سفر کنند

دارندگان گذرگاه آلمانی می توانند انتخاب کنند 3 به 15 روزهای مسافرتی متوالی طی یک ماه هنگام خرید پاس.

پاسها

پاس Eurail به غیر اروپایی هایی که در خارج از روسیه زندگی می کنند اجازه می دهد, اروپا, و ترکیه برای سفر نامحدود در اروپا. برخی از امتیازات شامل:

 • کوپن و تخفیف برای جاذبه های گردشگری.
 • دسته های مختلف را انتخاب کنید - بزرگسالان, ارشد, و جوانان.
 • سفر نامحدود از طریق 31 کشورهای اروپایی, از جمله ترکیه.

پاس InterRail

InterRail به افرادی که در روسیه زندگی می کنند اعطا می کند, بوقلمون, یا مسافرت نامحدود در اروپا. جعبه های این پاس شامل می شود:

 • تخفیف در بلیط قطار ICE برای افراد جوان و مسن.
 • سفر نامحدود به 33 کشورها در اروپا
 • برای دارندگان پاس که حداکثر تا دو کودک زیر آنها سفر می کنند ، قطار رایگان است 11 سال ها.
 • دوره سفر برای 3 روز به 3 ماه در هر فرد.

هر پاس در دسترس است و باید درون آن فعال شود 11 ماهها خرید.

مونیخ به سالزبورگ قطار

سالزبورگ به Passau

وین به قطار سالزبورگ

Salzburg تا قطار وین

 

چه مدت قبل از عزیمت قطار ICE است?

برای اطمینان از ورود به موقع برای سوار شدن, حل و فصل کنید, و حتی مغازه ها را مرور کنید, به شما توصیه می شود حداقل وارد شوید 30 دقیقه قبل از زمان عزیمت.

 

برنامه قطار ICE چیست؟?

برنامه قطار ثابت نیست, که پاسخ آن را دشوار می کند. با این حال, می توانید به صورت لحظه ای در صفحه اصلی Save A Train به برنامه های قطار ICE دسترسی پیدا کنید. مبدا و مقصد خود را وارد کرده و دسترسی فوری به همه برنامه های قطار ICE را بدست آورید. اولین قطار ICE در سمت چپ حرکت می کند 6 صبح, با قطارها که همه را ترک می کنند 30 دقیقه تا مقصد اصلی.

 

ICE در کدام ایستگاه ها سرو می شود?

مسیرهای بین المللی ICE از چندین ایستگاه بین المللی حرکت می کنند, در میان آنها وجود دارد بروکسل میدی زوید (بروکسل ایستگاه میدی جنوبی به انگلیسی), آرنم مرکزی, و آمستردام مرکزی, و خیلی بیشتر.

برای ورود, قطار ICE وارد شوید 11 ایستگاه های آلمانی و یک ایستگاه سوئیس. همچنین, ایستگاه های اصلی ورود شامل اوبرهاوزن است, دویسبورگ, دوسلدورف, کلن, فرودگاه فرانکفورت (فرودگاه اصلی فرانکفورت), مانهایم, سیگبورگ, و دیگران.

به علاوه, دوسلدورف شهر زیبایی است که در امتداد راین با تاریخ و احساس غنی فرهنگی واقع شده است. جاذبه های فرهنگی و تاریخی قابل توجه بسیاری دیده می شود و مسیرهای خوش منظره و زیبا برای پیاده روی و یک منطقه خرید عالی. این یک مکان مناسب برای یک است استراحت آخر هفته با دوستان یا خانواده.

از آمستردام مرکزی (Centraal به هلندی است و به معنی ایستگاه مرکزی است), می توانید وارد فرانکفورت شوید, شهری که به عنوان سرمایه مالی اروپا شناخته می شود. دیگه چی, وجود دارد سواحل زیبا, موزه ها, و رستورانهایی برای بازدید.

کلن مرکز هنر است, معماری, و تاریخ غنی. با قطار ICE از Amsterdam Centraal, شما می توانید به کلن برسید تا خود را در زیبایی های این شهر غرق کنید.

در واقع, باغهای گیاهشناسی فوق العاده زیبایی وجود دارد, رستوران هایی با طیف گسترده ای از شاهکارهای آشپزی, باغ وحش ها, موزه ها, و میخانه برای لذت بردن. همچنین, اگر مطمئن نیستید که کدام ایستگاه را انتخاب کنید, الگوریتم ما به شما کمک می کند تا انتخاب کنید.

فرانکفورت به قطار هایدلبرگ

اشتوتگارت به قطار هایدلبرگ

نورنبرگ به قطار هایدلبرگ

بن به قطار هایدلبرگ

 

سQالات متداول قطارهای ICE

چه باید با خود به ICE بیاورم?

جدا از خودت? همراه سند سفر خود باشید, گذرنامه معتبر, و بیمه مسافرتی اجباری نیست اما این سند برای سلامتی شما مفید است.

چه شرکتی مالک ICE است?

Intercity-Express (یخ) متعلق به ارائه دهنده قطار ملی آلمان است, Deutsche Bahn, و DB متعلق به دولت فدرال آلمان است.

از کجا می توانم با ICE بروم?

ICE در درجه اول در تمام شهرهای آلمان اجرا می شود. برخی از بین المللی وجود دارد مسیرهای سفر ICE به بعضی از کشورها که با آلمان هم مرز هستند.

روشهای سوار شدن به قطارهای ICE چیست?

هیچ روش جالب برای شبانه روزی وجود ندارد. وقتی وارد ایستگاه می شوید, تابلوهای نشانگر را برای یافتن قطار خود بررسی کنید. علاوه بر این, پس از آن می توانید هر زمان که بخواهید قبل از عزیمت قطار سوار قطار شوید.

چه خدماتی در قطار ICE وجود دارد?

ICE Train در وعده های غذایی ترانزیتی که منو شامل وعده های غذایی است ، ارائه می شود, میان وعده های سبک, و انواع نوشیدنی. علاوه بر این, در کنار هر صندلی پورت های شارژ وجود دارد, رایگان فای (نامحدود در کلاس اول), و تقویت کننده برای دریافت بی وقفه تلفن همراه (فقط برای کلاس اول).

بیشترین سؤالات متداول در مورد ICE – آیا مجبورم از قبل بر روی ICE صندلی رزرو کنم?

لازم نیست از قبل صندلی رزرو کنید, اما در صورت تمایل می توانید رزرو صندلی را انجام دهید. در صورت خرید بلیط کلاس اول, شما به طور خودکار واجد شرایط برای یک صندلی رزرو رایگان هستید.

آیا اینترنت وای فای در داخل ICE وجود دارد?

بله, وجود دارد. در محفظه کلاس دوم, اینترنت WI-FI در کلاس اول رایگان است اما نامحدود نیست.

کنستانس به قطار لینداو

Memmingen در به قطار لینداو

بیبرچ به قطار لینداو

اولم به قطار لینداو

 

DB ICE Train First class Seat type

 

سرانجام, اگر به این حد رسیده اید, شما می دانید که همه چیز را باید در مورد قطارهای ICE بدانید و آماده خرید بلیط قطار ICE خود هستید SaveATrain.com.

 

بلیط های قطار برای این اپراتورهای راه آهن داریم:

DSB Denmark

DSB دانمارکی

Thalys railway

تالیس

eurostar logo

یورو استار

sncb belgium

SNCB بلژیک

intercity trains

قطارهای بین شهری

SJ Sweden Trains

SJ سوئد

NS International Cross border trains

NS بین المللی هلند

OBB Austria logo

OBB اتریش

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF اویگو

NSB VY Norway

NSB در مقابل نروژ

Switzerland Sbb railway

SBB سوئیس

CFL Luxembourg local trains

CFL لوکزامبورگ

Thello Italy <> France cross border railway

عمیق تر

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE آلمان

European night trains by city night line

قطار شب

Germany Deutschebahn

دویچه بان آلمان

Czech Republic official Mav railway operator

ماو چک

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

به Trenitalia

آرم eurail

Eurail

 

آیا می خواهید این صفحه را در سایت خود جاسازی کنید? اینجا کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-ice%2F%0A%3Flang%3Dfa – (به پایین بروید تا کد قراردادن), یا فقط می توانید مستقیماً به این صفحه پیوند دهید.

 • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml و می توانید زبانهای / de را به / nl یا / fr و بیشتر تغییر دهید.
کپی رایت © 2021 - ذخیره یک قطار, آمستردام, هلند
هنوز بدون حضور را ترک کنید - دریافت کوپن و اخبار !