Sipariş A Train Bilet YAPIN

Ucuz ICE Tren Biletleri Ve Seyahat Rotaları Fiyatları

Almanya’nın Almanya’ya ait tüm bilgileri burada bulabilirsiniz. Ucuz ICE tren biletleri ve ICE seyahat fiyatları ve faydaları.

 

Başlıklar: 1. Trenin Öne Çıktığı ICE
2. ICE Train Hakkında 3. Ucuz Bir ICE Tren Bileti Almak İçin En İyi Bilgiler
4. ICE biletlerinin maliyeti nedir? 5. Seyahat Güzergahları: Neden daha iyio ICE trenine binin, ve uçakla seyahat etmemek
6. ICE'de Standart Sınıf ile Birinci Sınıf arasındaki farklar nelerdir 7. ICE aboneliği var mı
8. ICE treninin varışından ne kadar önce varır 9. ICE tren tarifeleri nelerdir
10. Hangi istasyonlar ICE tarafından sunulmaktadır 11. ICE Trenleri SSS

 

Trenin Öne Çıktığı ICE

 • Almanya'daki en hızlı tren ICE trenidir 300 km / saat hızla.
 • To Alman demiryolu sisteminin amiral gemisi ICE treni, Almanya içindeki her şehri birbirine bağlıyor.
 • Üzerinde çalışan tüm trenlerin Alman demiryolu sistemi, ICE, Kategori A'ya aittir.
 • ICE trenleri, konfor ve varış noktasına varma süresi açısından uçaklarla rekabet edecek şekilde tasarlanmıştır..
 • Uluslararası ICE Rotaları arasında Fransa, Belçika, Danimarka, Avusturya, Hollanda, ve İsviçre.

 

ICE Train Hakkında

Intercity-Express veya kısayol adıyla ICE, yüksek Hızlı trenler Deutsche Bahn'a ait, Almanya’nın ulusal tren sağlayıcısı. , ICE trenleri lüks ile tanınırlar, hız, ve Almanya'daki her şehri birbirine bağlarken konfor.

Saatte 300 km'ye varan hızlarda, ICE treni ile seyahat etmek, Köln ve Hamburg gibi uzak şehirler arasında seyahat etmenin en hızlı yoludur.

ICE Seyahat Rotaları Almanya ile sınırlı değil. Tren uluslararası rotalarda Avusturya'ya gidiyor, Fransa, Belçika, İsviçre, Danimarka, ve Hollanda.

ICE Trains in a train station

git Bir Tren Kaydet Anasayfa veya aramak için bu widget'ı kullanın Buz Trenleri için tren biletleri

Tren Kaydet iPhone Uygulaması

Tren Kaydet Android Uygulaması

 

Bir Tren Kaydet

Menşei

Hedef

Ayrılış tarihi

Dönüş tarihi (İsteğe bağlı)

Yetişkin (26-59):

gençlik (0-25):

kıdemli (60+):


 

Ucuz Bir ICE Tren Bileti Almak İçin En İyi Bilgiler

Numara 1: ICE biletlerinizi olabildiğince önceden ayırtın

Almak istersen ucuz ICE biletleri, onları ne kadar erken alırsan, ucuza alma şansınız o kadar yüksek. Var 3 Ucuz ICE ücret türleri ve üç bilet türü ilk satış zamanında mevcuttur, ama kurtarıcı ücretler, Tasarruf fiyatı, ve ayrılış günü yaklaştıkça Super sparpreis mevcut olmayabilir.. Tasarruflu biletler için erken rezervasyon yaptırabilirsiniz 6 kalkıştan aylar önce.

Numara 2: Seyahat programınızdan emin olduğunuzda ICE tren biletlerinizi sipariş edin

Yolculuğunuz ve kalkış tarihinizden emin olmak, geri ödeme ücretlerinde tasarruf etmenizi sağlar. İade oranı ve kullanılmamış ICE biletlerini iade etme seçeneği, satın aldığınız biletin türüne bağlıdır.. Ayrıca, geri ödeme ücreti, tasarruflu fiyatlı biletler için standart ücretli biletlerden daha düşüktür. Biletinizi iade ettiğinizde DB'nin size nakit olarak geri ödeme yapmayacağını unutmayın. DB iadeleri, DB kuponları ile yapılır, sundukları herhangi bir hizmet için ödeme yapmak için kullanabileceğiniz. Ayrıca satabilirsiniz ICE tren biletleri parayı geri almak istiyorsanız internet forumlarında çevrimiçi.

Numara 3: Yoğun olmayan dönemlerde ICE treni ile seyahat edin

ICE biletleri yoğun olmayan dönemlerde daha ucuzdur (Salı, Çarşamba, Perşembe, ve cumartesi günleri). Yoğun günlerde, ucuz biletler çok hızlı tükenir, yalnızca Flexpreis biletlerini bırakarak. Yoğun günlerde seyahat etmek için, tasarruflu bilet almak için önceden rezervasyon yaptırın. Tasarruf ücreti bilet alamıyorsanız, sabah geç ve öğleden sonra arasında seyahat ettiğinizden emin olun (iş seyahati nedeniyle) Flexpreis biletleri daha ucuz olacağından. son olarak, seyahat etmekten kaçının halka açık ve okul tatilleri ICE bilet fiyatları da artacağından.

Numara 4: ICE biletlerinizi Save A Train'de satın alın

Avrupa'daki en iyi ICE tren biletleri teklifini web sitemizde bulacaksınız., Bir Tren Kaydet. Avrupa ve dünyadaki en büyük tren bileti tekliflerine sahibiz. Sayısız demiryolu işletmecisine bağlantımız ve doğru algoritmalarla, Size bulabileceğiniz en ucuz ICE biletlerini sunuyoruz. Ayrıca, ICE dışındaki trenler için ucuz alternatifler buluyoruz.

Frankfurt Berlin trenleri

Leipzig Berlin trenleri

Hanover Berlin trenleri

Hamburg Berlin trenleri

 

Arriving ICE Train

 

ICE biletlerinin maliyeti nedir??

Bir ICE biletinin fiyatı bilet türüne ve istediğiniz koltuk sınıfına bağlıdır. genellikle, Alman demiryolu ile ünlü düşük ICE bilet fiyatları. ICE treni için üç bilet türü vardır - standart veya Flexpreis bileti, Supersaver ücret biletleri veya Supersparpreis, ve indirimli ücret veya Sparpreis ICE biletleri. Tasarruflu bilet biletleri standart biletlerden daha ucuzdur, ancak kalkış günü yaklaştıkça mevcut biletler azalır. ICE bilet fiyatları seçtiğiniz sınıfa göre değişir ve burada sınıf başına ortalama fiyatların özet tablosu verilmiştir:

Tek yönlü bilet Gidiş
Standart 17 € – 50 € 30 € – 120 €
Ödül 21 € – 70 € 58 € – 152 €
40 € – 87 € 80 € – 180 €

 

Münih trenleri Düsseldorf

Münih Trains Dresden

Münih trenleri Nürnberg

Münih Trains Bonn

 

Seyahat Güzergahları: ICE trenine binmek neden daha iyi?, ve uçakla seyahat etmemek?

1) Biniş Öncesi Prosedürlerden Kaçının. Eğer bir uçuşunuz varsa 9 ben, en azından havaalanında olsan daha iyi olur 7 sonuç olarak Biniş Öncesi Prosedürlerinden ve güvenlik kontrollerinden geçtiğiniz zamana kadar, uçağa binmek için neredeyse zamanınız olacak.

ICE trenleri ile, hareket etmeden önce trene bindiğiniz sürece kalkıştan önce istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bu, Biniş Öncesi prosedürleri veya uzun soluklu güvenlik kontrolleri olmadığı için mümkündür.. Sadece istasyona gel, göstergede treninizi bulun, ve tahta!

Toplam seyahat süresinde, ICE, Almanya'da aynı fiyata olduğu gibi uçakları da kazandı. Biniş Öncesi prosedürlerde zaman kaybının yanı sıra, uçaklar genel olarak daha fazla kaybeder seyahat süresi işe giderken (havaalanından kesin konuma).

2) Bagaj Ücretleri. Bir uçakta seyahat ediyorsanız bavullar için ekstra ödeme yapacağınızdan emin olabilirsiniz.. ancak, ICE Trenleri ile seyahat ederseniz bagaj ücretlerini ödemek, satın alırsanız yapmayacağınız ekstra bir masraftır ucuz ICE tren biletleri. Netleştirmek için, ile ucuz ICE fiyatları, seyahat ettiğiniz bavul için ödeme yapmak zorunda kalmayacaksınız. Bu, ICE'yi daha ucuz ve daha iyi bir seyahat seçeneği haline getiriyor.

3) Trenler daha çevre dostu. , ICE treni aynı zamanda daha çevre dostu uçaklardan daha, hava kirliliğine katkıda bulunan. Trenle seyahat etmek, hava yoluyla seyahat etmekten 20 kat daha az karbon emisyonu kirletiyor.

Berlin Hamburg trenleri

Hamburg Trains Bremen

Hanover Hamburg trenleri

Köln Hamburg trenleri

 

new ICE train come out of siemens factory

 

ICE'de Standart Sınıf ile Birinci Sınıf arasındaki farklar nelerdir?

Farklı bölümler için biletli diğer trenlerin aksine (standart, iş, yönetici, vb.) Trenitalia'daki gibi, Almanya’nın ICE'si biraz farklı. Her ICE treninde iki sınıf vardır - birinci sınıf ve ikinci sınıf. Her iki kategori arasındaki temel farklar fiyattır, esneklik, ve sunulan hizmetler.

Biletler ve ICE trenindeki sınıf bölmeleriyle ilgili olduğu için, herhangi bir bilet türü birinci sınıf olabilir. Bu, hatta ucuz ICE tren biletleri, tasarruf fiyatı, ve Süper sparpreis birinci sınıf koltukları karşılayabilir. ancak, fiyat her iki sınıf için de değişir, yukarıda görüldüğü gibi.

First Class ICE Biletleri:

ICE’nin birinci sınıfı lüks standardını belirliyor, konfor, ve Alman demiryolu sisteminde mükemmel hizmet. Rakip uçaklara göre tasarlandı, ICE trenleri uzun mesafeli yolculuklar için konfor sağlar. bunlara ek olarak, birinci sınıf bölmeler trenin yaklaşık üçte birini oluşturur ve alınan ICE trenine bağlı olarak üç bölmeye kadar çıkabilir..

Birinci sınıf bölme koltukları daha büyüktür ve bir 2-1 yerine düzenleme 2-2 ikinci sınıfta. Ve bu yolcular için daha fazla koridor alanı serbest bırakır. Dahası, ICE'nin birinci sınıfındaki koltuklar da suni deri ile kaplanmıştır ve ikinci sınıftakilerden daha büyüktür. İş adamları normalde birinci sınıfı kullandıkları için, Güzergahta biraz iş yapmak isteyen yolcular için sağlam masalar var.

ICE trenlerinde birinci sınıfı ikinci sınıftan ayıran ekstra hizmetler arasında ücretsiz, günlük gazeteler, ücretsiz ve sınırsız WI-FI, ve cep telefonu alımında kesintileri önlemek için özel amplifikatörler. First Class yolcuları, trende restorana gitmek istemezlerse koltuklarından da yemek sipariş edebilirler..

ICE birinci sınıf gezginlerle sınırlı bir başka avantaj da koltuk rezervasyonu. Birinci sınıf için tüm biletler, I dahil ederek ucuz ICE biletleri, bu avantajın tadını çıkar. Rastgele bir pencere koltuğu alma konusunda endişelenmenize gerek yok; rezervasyon sırasında istediğiniz koltuğu seçebilir ve rezerve ettirebilirsiniz.

Offenburg - Freiburg Tren Fiyatları

Stuttgart - Freiburg Tren Fiyatları

Leipzig - Freiburg Tren Fiyatları

Nürnberg - Freiburg Tren Fiyatları

 

 

Second Class ICE Biletleri:

İkinci Sınıf bölmeleri, birinci sınıftan konfor açısından çok uzakta değil. ek olarak, ikinci sınıf kompartımandaki koltuklar, ortalama havayolu koltuklarından daha iyidir. Artı, ergonomikler, koltuk başlığı ile gel, ve desenli kumaşlarla kaplıdır. Bu konforlu, uzun mesafeli bir yolculuk yapar.

Her ICE treni için Birinci Sınıf olanlardan daha fazla ikinci sınıf bölme vardır. özellikle, ikinci sınıftaki oturma düzeni, birinci sınıf bölmeden biraz daha sıkı. Satır başına dört koltuk vardır (2-2 koltuk düzeni), her iki koltuğun orta kol dayanağını paylaştığı.

Daha ileri, İkinci sınıftaki yolcular, birinci sınıftaki hizmetlerden bazılarına sınırlı erişime sahiptir. Örneğin Wi-Fi'yi ele alalım. İkinci sınıfta, Wi-Fi, birinci sınıf yolcular için olduğu gibi sınırsız değildir. İkinci sınıf yolcuların da günlük gazetelere ücretsiz erişimi yoktur, bu nedenle ikinci sınıfta bir gazete almak isterseniz, bir tane almalısın.

İkinci sınıf yolcular yemek sipariş etmek istiyorlarsa restorana gitmek zorundalar.. ICE birinci sınıf bölmede olduğu için koltuklarından sipariş veremezler. Ayrıca, Hem Flexpreis hem de indirimli ücretlerdeki ICE ikinci sınıf biletler, koltuk rezervasyonlarını otomatik olarak karşılamaz. İkinci sınıfta yer ayırmak istiyorsanız, fazladan 6 € ödemeniz gerekecek. Benzer şekilde hem Birinci Sınıf hem de İkinci Sınıf Yolcuların her koltukta bir elektrik prizi vardır.

Nürnberg Bamberg trenleri

Bamberg Trains Frankfurt

Stuttgart Bamberg trenleri

Dresden Bamberg trenleri

 

Bir ICE aboneliği var mısiyon?

ICE, ucuz ICE Tren fiyatları Almanya veya Avrupa'da sınırsız seyahat için. Üç tip demiryolu geçidi vardır:

Alman Demiryolu Geçidi

Alman demiryolu kartı Almanya içinde sınırsız seyahat içindir. Ayrıca, Avrupa'da yaşamayan gezginler içindir, Türkiye, ve Rusya. Alman Demiryolu Pasosunun birkaç avantajı şunlardır::

 • Demiryolu geçişi sahipleri Almanya dışındaki bazı bonus yerleri ziyaret edebilir (salzburg, Venedik, ve Brüksel)
 • Yaşından küçük herkes için indirimli ICE tren biletleri 28 yıllar
 • Almanya'da Sınırsız Seyahat
 • Birlikte seyahat ederken Twin Pas kullanarak iki kişi daha fazla tasarruf edebilir
 • Esneklik, Alman demiryolu geçişi sahiplerinin istedikleri zaman herhangi bir yere seyahat etmelerini sağlar

Alman pasosu sahipleri 3 ile 15 bir kart satın alırken bir ay içinde ardışık seyahat günleri.

Eurail Geçiş

Eurail pass, Rusya dışında yaşayan Avrupalı ​​olmayanlara izin verir, Avrupa, ve Türkiye Avrupa'da sınırsız seyahat edecek. Bazı avantajlar şunları içerir::

 • Turistler için kuponlar ve indirimler.
 • Seçim için farklı kategoriler - Yetişkin, kıdemli, ve Gençlik.
 • Sınırsız seyahat 31 Avrupa ülkeleri, Türkiye dahil.

Interrail Geçişi

Interrail geçişi Rusya'da yaşayanlara, Türkiye, veya Avrupa genelinde sınırsız seyahat. Bu geçişin avantajları arasında:

 • Üzerinde indirim ICE tren biletleri hem genç hem de yaşlı insanlar için.
 • Sınırsız seyahat 33 Avrupa ülkeleri
 • En fazla iki çocukla seyahat eden Pass sahipleri için ücretsiz tren seyahati 11 yıllar.
 • İçin seyahat süresi 3 günler 3 kişi başına ay.

Her geçiş kullanılabilir ve içinde etkinleştirilmelidir 11 aylık satın alma.

Münih Salzburg trenleri

Passau Salzburg

Viyana Salzburg trenleri

Viyana trenleri Salzburg

 

ICE treninin varışından ne kadar önce varır?

Gemiye zamanında varmanızı sağlamak için, yerleşmek, ve hatta dükkanlara göz at, en azından gelmen tavsiye edilir 30 kalkış saatinizden dakikalar önce.

 

ICE tren tarifeleri nelerdir?

Tren tarifeleri sabit değil, cevap vermeyi zorlaştırır. ancak, ICE tren tarifelerine gerçek zamanlı olarak Save A Train ana sayfasından erişebilirsiniz. Kalkış ve varış yerinizi girin ve tüm ICE tren programlarına anında erişin. En eski ICE treni 6 ben, Trenler her 30 önemli yerlere dakikalar.

 

Hangi istasyonlar ICE tarafından sunulmaktadır?

ICE uluslararası rotaları birkaç uluslararası istasyondan kalkıyor, aralarında Brüksel Midi Zuid (İngilizce Brüksel Midi Güney İstasyonu), Arnhem Merkez, ve Amsterdam Merkez, ve daha fazlası.

Varış için, ICE trenleri ulaşmak 11 Alman istasyonları ve bir İsviçre istasyonu. Ayrıca, önemli varış istasyonları arasında Oberhausen bulunur, Duisburg, Düsseldorf, Köln, Frankfurt Havaalanı (Frankfurt Ana Havaalanı), Manheim, Siegburg, ve diğerleri.

Daha ileri, Düsseldorf, zengin bir kültürel tarihi ve hissi ile Ren Nehri boyunca yer alan güzel bir şehirdir.. Görülmesi gereken birçok önemli kültürel ve tarihi cazibe merkezi vardır ve doğal yolları yürüyüşler ve harika bir alışveriş bölgesi için. Bir için mükemmel bir yer hafta sonu kaçamağı arkadaşlarla veya aileyle.

Amsterdam Merkezinden (Centraal Hollandaca'dır ve Merkez İstasyon anlamına gelir), Frankfurt'a gelebilirsin, Avrupa'nın finans başkenti olarak bilinen şehir. Daha ne, var güzel kumsallar, müzeler, ve restoranlar.

Köln sanatın merkezidir, mimari, ve zengin tarihi. Amsterdam Centraal'dan bir ICE treni ile, kendinizi bu şehir olan güzelliğe kaptırmak için Köln'e varabilirsiniz.

Aslında, inanılmaz güzel botanik bahçeleri var, geniş mutfak başyapıtlarına sahip restoranlar, hayvanat bahçeleri, müzeler, ve eğlenmek için barlar. Ayrıca, hangi istasyonu seçeceğinizden emin değilseniz, algoritmamız seçmenize yardımcı olacak.

Heidelberg Trains Frankfurt

Stuttgart Heidelberg trenleri

Nürnberg Heidelberg trenleri

Bonn Heidelberg trenleri

 

ICE Trenleri SSS

Yanımda ICE'ye ne getirmeliyim?

Kendinden ayrı? Seyahat belgenizi yanınızda getirin, geçerli bir pasaport, ve seyahat sigortası zorunlu değildir, ancak bu belge sağlığınız için iyidir.

Hangi şirketin ICE sahibi?

Şehirlerarası-Ekspres (BUZ) Almanya'nın ulusal tren sağlayıcısına aittir, Deutsche Bahn, ve DB'nin sahibi Alman Federal Hükümetine aittir..

ICE ile nereye gidebilirim?

ICE öncelikle Almanya'daki tüm şehirlerden geçer. Bazı uluslararası var ICE seyahat rotaları Almanya sınırındaki bazı ülkelere.

ICE trenleri için biniş prosedürleri nelerdir?

Herhangi bir fantezi yatılı prosedür yoktur. İstasyona vardığınızda, treninizi bulmak için gösterge panolarını kontrol edin. bunlara ek olarak, daha sonra, ayrılma planından önce istediğiniz zaman trene binebilirsiniz.

ICE treninde hangi hizmetler var?

ICE Train, menünün yemek içerdiği transit yemek teklifleri, hafif atıştırmalıklar, ve her türlü içecek. Üstelik, her koltuğun yanında şarj portları var, bedava internet (Birinci Sınıfta sınırsız), cep telefonu alımı için ses ve amplifikatörler (sadece Birinci Sınıf için).

En Çok Talep Edilen BUZ SSS – ICE'de önceden yer ayırtmak zorunda mıyım??

Önceden yer ayırtmanız gerekmez, ama isterseniz koltuk rezervasyonu yapabilirsiniz. Birinci sınıf bir bilet satın alırsanız, otomatik olarak ücretsiz ayrılmış bir koltuk için kalifiye olursunuz.

BUZ içinde WiFi internet var mı?

Evet, var. İkinci sınıf kompartımanda, WI-FI internet ücretsizdir ancak First Class'ta olduğu gibi sınırsız değildir.

Konstanz Lindau trenleri

Memmingen Lindau trenleri

Lindau Trains için Biberach

Ulm Lindau trenleri

 

DB ICE Train First class Seat type

 

En sonunda, Eğer bu kadar uzağa ulaşırsan, ICE trenleri hakkında bilmeniz gereken her şeyi biliyorsunuz ve ICE tren biletinizi satın almaya hazırsınız SaveATrain.com.

 

Bu demiryolu operatörleri için Tren Biletlerimiz var:

DSB Denmark

DSB Danimarka

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belçika

intercity trains

Şehirlerarası Trenler

SJ Sweden Trains

SJ İsveç

NS International Cross border trains

NS Uluslararası Hollanda

OBB Austria logo

OBB Avusturya

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Şarkı Sözü

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norveç

Switzerland Sbb railway

SBB İsviçre

CFL Luxembourg local trains

CFL Lüksemburg

Thello Italy <> France cross border railway

derinleştirir

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Almanya

European night trains by city night line

Gece Trenler

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Almanya

Czech Republic official Mav railway operator

Mav Çekçe

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV'si

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

 

 

Bu sayfayı sitenize yerleştirmek ister misiniz?? Buraya Tıkla: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-ice%2F%0A%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın), Veya doğrudan bu sayfaya bağlantı verebilirsiniz.

Telif hakkı © 2021 - Bir Tren Kaydet, Amsterdam, Hollanda
hediye bırakmayın - Kuponlar ve Haberleri Al !