Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 12/11/2021)

Hiç bir şey tarafından Avrupa'yı ziyaret etmek istediniz bağbozumu, bir tren gibi? Nasıl kadar seyahat etmek ses yok 300 Saatte kilometre? Avrupa gideceğiniz yere hızla götürecek yüksek hızlı trenler büyük bir ağa sahiptir. Yüksek hızlı tren hizmetleri sadece ana şehirlerde durdurmak. trenler 1. ve 2. sınıfın rahat vagonları sunuyoruz, de iyi olarak catering Hizmetleri. İşte kullanmaktan daha fazlası en hızlı Avrupa'da trenler.

 

alfa Pandüler

Alfa Pandüler Now Portekiz kıyılarında, Braga'dan Faro'ya, ve Porto'da durur, Coimbra, ve Lizbon. Daha az 6 saat, Ülkenin diğer tarafına ulaşmak ve gemide mükemmel imkanlar keyfini.

 

Alvia Avrupa'da Trenler

Alvia, Avrupa yarışmacı İspanyol En Hızlı Trenler Are, varan hızlarda uzun mesafeler kat 250 Saatte kilometre. İspanya'nın Ana şehirler yanı sıra, Bu tren de modern imkanlara sahip. Bu bacaklar için fazlasıyla yer ile büyük uzanmış koltuklar, katlanır masa, ve ses ve video çıkışı.

 

BUZ

Avrupa'da ICE trenleri komşu ülkelerde tüm Almanya'da büyük şehirlerde ve çok sayıda şehri birbirine bağlayan. Saatlik hizmetleri ile bu modern hızlı tren çok sunmaktadır: Diğer şeylerin yanı sıra, klima ile vagonlar, bacakları uzatmak için geniş bir alan, video ekranları, ve ses sistemleri. ICE sizi Almanya'nın her yerine götürecek ve diğer ülkelere seyahat etmenin harika bir yoludur, gibi Avusturya, Fransa, ve İsviçre.

Köln Frankfurt trenleri

Münih Frankfurt trenleri

Hanover Frankfurt trenleri

Hamburg Frankfurt trenleri

 

 

Oklar

Oklar trenler (eski Eurostar Italia olarak bilinen) Modern yüksek hızlı bir ağ oluşturan ve Avrupa'da En Hızlı Trenler İtalyan bir rakip. ile Seyahat Oklar Roma gibi birçok İtalyan şehirleri kalbine hızlı bir ulaşım zevk, Venedik, Floransa, Milano, Verona, ve Napoli. Size sadece İtalya'da en popüler şehirler değil, aynı zamanda İtalyan kırsal küçük kasabalara mümkün olan en hızlı bağlantıyı sağlamak Le Frecce trenlerin üç tipi vardır.

Roma Trains Milan

Roma trenleri Floransa

Roma trenleri Pisa

Roma trenleri Salerno

 

Eurostar Avrupa'da En Hızlı trenler için deniz kazanan altındadır

Eurostar hızlı tren için en iyi seçenektir Londra'dan yolculuk Brüksel veya Paris. Bu tren yoluyla götürecektir Kanal Tüneli Londra'nın kalbine. Seyahat sualtı modern yüksek hızlı trenin bütün konforu eşliğinde.

Amsterdam Londra trenleri

Lille Londra trenleri

Paris Londra trenleri

Londra Trains Brüksel

 

Avrupa'da eurostar En Hızlı Trenler

 

demiryolu jeti

Bu yüksek hızlı trenler Avusturya arasında çalışan, Çek Cumhuriyeti, Almanya, Macaristan, ve İsviçre. Railjet trenler büyük bir konfor ile yüksek hızlı hizmeti sunarak seyahat deneyimine büküm vermek state-of-the-art modellerdir. Etkileyici Teknede tesisleri ve mükemmel hizmetler özellikler şunlardır. kadar hızlar 230 Saatte kilometre ulaşılır. Railjet Böyle Almanya gibi komşu ülkelere de Avusturya'da genelinde seyahat ve olanak, İsviçre, ve Macaristan.

Viyana trenleri Salzburg

Münih Viyana trenleri

Zürih Viyana trenleri

Prag Viyana trenleri

 

 

TGV – Avrupa'da En Hızlı trenler için bizim pick mı

Fransa genelinde ve ötesinde İşletim, TGV konvansiyonel trenler için dünya hız rekorunu elinde. Açık 3 Nisan 2007, TGV POS treni ulaştı 357.2 mil/saat (574.8 km / s), Avrupa'da beşinci en hızlı tren yapım. TGV tren seti bile ulaşmıştır 515.3 km / s (320 mil/saat) özel test koşullarında ve kesintiye asla hava koşulları yoğun sis veya diğerleri gibi.

Grande Vitesse à Tren bir götürecektir romantik tren gezisi Paris'e veya herhangi bir yerde Akdeniz kıyılarında eğer böyle boyunca, Lütfen. Bir TGV bilet al ve Bir filmi yakalamak dünyaca ünlü Cannes'da ve güzel bağları Loire Valley, sonrasında. Böyle Marsilya olarak ziyaret şehirler ederek binmek için biraz daha macera ekle, Lyon, ve Bordo.

Montpellier Marsilya trenleri

Marsilya Trains Nice

Paris Marsilya trenleri

Marsilya Trains Lyon

 

 

SJ

SJ İsveç yüksek hızlı treni, Avrupa'nın en hızlı trenlerinden biridir ve İskandinav arazisi için özel olarak tasarlanmıştır ve 1 km'ye varan hızlarda çalışır. 200 Saatte kilometre. Bu trenler yüksek konfor seviyesini sunmak ve aşağıdakiler gibi birçok İsveçli şehirlerin merkezine hızlı seyahat hakkı Stockholm, Göteborg, ve Malmö. Bu yüksek hızlı trenler da Kopenhag doğrudan seyahat (Danimarka) Avrupa'nın en uzun karayolu ve demiryolu köprüsü aracılığıyla, muhteşem Öresund Köprü.

biri en yeni ve vintage - Avrupa'nın en hızlı trenlerin ihtimal olduğunu sunuyoruz. Yukarıdaki listeden bir tren seçin ve biz size olsun deneyimi yaşamasını eminiz.

 

Avrupa'nın en hızlı trenleri arasında yer alan tren biletlerinizi adresinden rezerve edebilirsiniz. Kaydet-a-Train Neredeyse her hedef yukarıda kaydolmak 3 dakika, de en ucuz tren biletleri oranları ve iğrenç rezervasyon ücretlerinin rahatladım!

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwhich-are-the-fastest-trains-in-europe-and-the-world%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)