Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 31/03/2021)

 

Budapeşte tren istasyonunda Tren ile Seyahat

Budapeşte kesinlikle Macaristan merkezidir. birçok trenler vardır durdurmak olan Budapeşte Tren ile Seyahat geldiğinde bir merkez nokta. Budapeşte ve genel olarak Treni ile Seyahat birçok kişi için yeni bir deneyim genellikle heyecanlı ve iken, o da zaman zaman biraz sinir bozucu olabilir, Özellikle yeni ve yabancı bir şehirde. zihninizi kolayca koyun ve bir göz atın 10 şeyler Budapeşte tren seyahati hakkında bilmeniz gereken.

 

Tren istasyonları

Orada birlikte Budapeşte'de Treni ile Seyahat üç ana tren istasyonları ve bunlar:

  • doğu: Doğu'da bulunan. Bu Budapeşte'de temel uluslararası ve şehirlerarası tren istasyonu.
  • batı: Batı'da bulunan.
  • Şarküteri: Güney'de bulunan

 

 

 

Seyahat: Havalimanı aktarmaları

Budapeşte Havaalanı terminaline en yakın tren istasyonu 2 Ferihegy olduğunu, trenler ve Budapeşte Nguyati istasyonundan faaliyet gösteren.

 

Bavullu Seyahat

Eğer herhangi biri ile şehir etrafında seyahat ediyorsanız sırt çantaları, çanta veya başka bir el bagajı olmak trenlerde seyahat ederken bacaklarının arasında yere bu yerlerde muhafaza ediniz güvenli Taraf.

 

Kadın güvenlik

Budapeşte çevresinde trenle seyahat ederken Kadınlar rahat hissedebilirsiniz. Şehir merkezine büyük bir şehir için oldukça güvenlidir ve sürece gezginler onların sağduyulu ve gereksiz risk almazlar olarak tatilde oldukları sırf o zaman hiçbir zarar kendilerine geleceğini emin olabilirsiniz.

 

yankesicilik kaçınmak

Turistler de çekme cebe almak için büyük olasılıkla kalabalık Böyle tren istasyonları gibi toplu taşıma alanları, burada diğer küçük hırsızlık oluşabilir. Bu büyük endişe ziyaretçiler nedeni olmasa da farkında olmak için tavsiye edilir ve Dikkatli ol.

 

Gezinirken – Budapeşte Tren ile Seyahat

Farklı Budapeşte demiryolu hatları ve tren seyahat formları trenle hemen her yerde almak anlamına gelir onların toplu taşıma büyük bir kısmı bir dizi vardır. Eğer hedef almak için atılması gereken süreleri ve farklı çizgileri kontrol ediniz Be. Bunu bulabilirsin çevrimiçi seyahat bilgileri veya tren istasyonunda. Ayrıca şunları da yapabilirsiniz bilet satın al istasyonlarda.

 

Tren tarafından Seyahat etmek Kendinizi bir Budapeşte Kartı Al Budapeşte

Budapeşte'de bir veya iki gün olmuştur ve yatakları var sonra, Bir Budapeşte kart almak için emin olun. kart, bazı içine serbest girdi olarak ekstralar seçeneği sunmaktadır müzeler, ücretsiz otobüs/tren / tramvay / su seyahat, ve su seyir.

 

Budapeşte Günü Gezileri Tren ile Seyahat

Bir numarası vardır fantastik günlük geziler Budapeşte Treni ile Seyahat yaparak almaya. Bazı götürecektir inanılmaz yerler ve size göstermek Muhteşem manzara yol boyunca. gitmeden önce araştırma yapmak emin olun. Bu şehirde zamanınızı en iyi şekilde emin olun.

 

Güzel İstasyonlar

Budapeşte eski ve en bazılarına sahiptir güzel tren istasyonları Macaristanda. Doğu Tren İstasyonu ziyaret etmeyi unutmayın (doğu Demiryolu İstasyonu) ve Batı Tren İstasyonu (batı Demiryolu İstasyonu) ve Budapeşte'de Treni ile seyahat tarafından kendilerine almak gerekir, Eğer orada ve Budapeşte sunduğu tarihi ve muhteşem mimari benimsemesi ise.

 

Demiryolu Hatları Tarihçesi

Budapeşte M1 hattı ikinci en eski olduğunu yer altı tren yolu Dünyada hat. O zamandan bu yana çalışma olmuştur 1894 ve hatta olarak listelenen UNESCO Dünya Mirası sitesi. böylece Orada çok geçmiş Bu şehir ve trenlerde yaş için ve hala kullanımda olan verimli çalışmak.

Budapeşte gerçekten hepsine sahip yapar ve bir olduğunu popüler turistik hedef. Neden halk gibi olmak ve toplu taşıma biçimi olarak trenler yararlanmaz? Sen hayal kırıklığına olmayacak!

 

A Train Bilet Rezervasyon Avrupa seyahat için de? neden almıyorsun 3 Sitemizdeki dakika ucuz bilet senin yolları bulmak için. giriş bizim A Train web sitesini kaydet şimdi. Biletler çeşitli şekillerde için ödenebilir, her şeyin mümkün olduğunca kolay deneyiminizi yapmak.

 

Sitenizde postamıza gömmek istiyor musunuz, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F10-things-know-travel-by-train-in-budapest%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)