زمان خواندن: 4 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 31/03/2021)

 

سفر با قطار در ایستگاه قطار بوداپست

بوداپست قطعا توپی از مجارستان است. این یک نقطه مرکزی است که آن را به سفر با قطار در بوداپست در بسیاری از قطارها وجود دارد را متوقف. در حالی که سفر با قطار در بوداپست و به طور کلی هیجان انگیز و اغلب یک تجربه جدید برای بسیاری از مردم است, همچنین می تواند یک کمی خسته کننده اعصاب در زمان می شود, به خصوص در شهرستان های جدید و خارجی. قرار دادن ذهن شما را در سهولت و نگاهی به در 10 چیزهایی که شما باید در مورد سفر با قطار در بوداپست مطمئن شوید.

 

ایستگاه های قطار

سه ایستگاه اصلی قطار که شما می توانید با قطار در بوداپست با سفر وجود دارد و آنها:

  • شرق: واقع در شرق. این اصلی ایستگاه راه آهن بین المللی و بین شهری در بوداپست است.
  • غرب: واقع در غرب.
  • اغذیه فروشی: واقع در جنوب

 

 

 

مسافرت رفتن: انتقال از فرودگاه

نزدیکترین ایستگاه قطار بوداپست ترمینال های فرودگاه 2 Ferihegy است, با قطار به و از ایستگاه Nguyati در بوداپست.

 

سفر با چمدان

اگر شما در حال سفر در اطراف شهرستان با هر کوله پشتی, کیف های دستی و یا هر دیگر چمدان دستی مطمئن شوید که به ذخیره این در کف بین پاهای خود را در حالی که سفر در قطار به در می شود سمت امن.

 

ایمنی برای زن

زنان می توانند در سهولت احساس در هنگام سفر با قطار در اطراف بوداپست. مرکز شهرستان برای شهرستان های بزرگ کاملا امن است و تا زمانی که مسافران استفاده از عقل سلیم خود و خطر غیر ضروری را نه فقط به خاطر آنها در تعطیلات هستند و سپس آنها می توانند مطمئن باشند که هیچ آسیبی خواهد به آنها می آیند.

 

اجتناب از جیب بری

گردشگران به احتمال زیاد به انتخاب حفره در شلوغ مناطق حمل و نقل عمومی مانند ایستگاه های قطار, که در آن دیگر دزدی ممکن است رخ دهد. در حالی که این یک علت از بازدید کنندگان نگرانی عمده نیست توصیه می شود آگاه و هشدار باقی بماند.

 

گشت و گذار – سفر با قطار در بوداپست

تعدادی از خطوط راه آهن های مختلف در بوداپست و فرم های سفر با قطار بخش بزرگی از حمل و نقل عمومی خود که به معنی شما فقط می توانید در مورد همه جا با قطار وجود دارد. مطمئن باشید برای بررسی زمان و خطوط مختلف شما نیاز به گرفتن به منظور رسیدن به مقصد خود. شما می توانید این را پیدا کنید اطلاعات سفر آنلاین یا در ایستگاه قطار. شما همچنین می توانید خرید بلیط در ایستگاه.

 

برای خودت یک کارت بوداپست به سفر با قطار در بوداپست

هنگامی که شما در بوداپست یک یا دو روز بوده است و یاطاقان ¬ های خود کردم, مطمئن شوید که به دریافت کارت بوداپست. کارت ارائه می دهد تعدادی از اضافی مانند ورود رایگان به برخی از موزه ها, رایگان اتوبوس/قطار / تراموا / سفر آب, و کروز آب.

 

سفر با قطار در سفر روز بوداپست

تعدادی از وجود دارد سفرهای یک روزه فوق العاده به با انجام سفر با قطار در بوداپست. آنها شما را به برخی را مقصدهای باور نکردنی و شما را نشان می دهد مناظر دیدنی و جذاب در طول مسیر. مطمئن باشید که برای انجام تحقیقات خود را قبل از شما به. اطمینان حاصل کنید که به شما بیشتر از زمان خود را در این شهرستان.

 

ایستگاه های زیبا

بوداپست تا به برخی از قدیمی ترین و ایستگاه های قطار زیبا در مجارستان. مطمئن باشید که برای بازدید از ایستگاه راه آهن شرق (ایستگاه راه آهن شرق) و ایستگاه راه آهن غرب (ایستگاه راه آهن غرب) و شما باید به آنها سفر با قطار در بوداپست از, در حالی که شما وجود دارد و در آغوش تاریخ و معماری دیدنی و جذاب که بوداپست را ارائه کرده است.

 

تاریخچه خطوط راه آهن

خط M1 در بوداپست دوم قدیمی ترین است راه آهن زیر زمینی خط در جهان. این در عمل از سال بوده است 1894 و حتی به عنوان یک ذکر شده یونسکو سایت میراث جهانی. است وجود دارد سابقه بسیار در این شهرستان و قطار در حال استفاده برای سنین و هنوز هم است اجرای موثر.

بوداپست واقعا از آن همه و یک است توریستی محبوب مقصد. چرا مانند مردم محلی می شود و استفاده از قطار به عنوان شکلی از حمل و نقل عمومی? شما را ناامید خواهد شد!

 

رزرو بلیط قطار در اروپا برای سفر? چرا نگیرید 3 دقیقه در سایت ما برای پیدا کردن ارزان ترین بلیط برای پروازهای خود را. ورود به ما صرفه جویی در یک وب سایت آموزش اکنون. بلیط را می توان در راه های متعدد برای پرداخت, همه چیز را به تجربه خود را به عنوان آسان که ممکن است.

 

آیا شما می خواهید به جاسازی پست وبلاگ ما را در سایت خود, سپس اینجا را کلیک: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F10-things-know-travel-by-train-in-budapest%2F%3Flang%3Dfa – (به پایین بروید تا کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/fr_routes_sitemap.xml و شما می توانید / FR به / د یا / آن و زبان های دیگر را تغییر دهید.