Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 31/03/2021)

 

Podróż pociągiem z dworca kolejowego w Budapeszcie

Budapeszt Z pewnością jest centrum Węgrzech. Jest to centralny punkt, jeśli chodzi o podróż pociągiem w Budapeszcie istnieje wiele pociągi zatrzymują. Podczas podróży pociągiem w Budapeszcie iw ogóle jest ekscytujące i często nowe doświadczenie dla wielu ludzi, może to być również nieco denerwujący czasami, zwłaszcza w nowym i obcym mieście. Umieścić swój umysł na łatwość i spojrzeć Pod 10 rzeczy, które trzeba wiedzieć o podróży pociągiem w Budapeszcie.

 

Stacja kolejowa

Istnieją trzy główne stacje kolejowe, które można podróżować pociągiem w Budapeszcie i są:

  • wschód: Znajduje się na Wschodzie. To jest główny międzynarodowy i intercity stacja kolejowa w Budapeszcie.
  • zachód: Znajduje się na Zachodzie.
  • Garmażeria: Położony na południu

 

 

 

Podróżować: Lotniskowe Transfery

Najbliższa stacja kolejowa Budapest Airport Terminal 2 jest Ferihegy, z pociągów działających do i od stacji Nguyati w Budapeszcie.

 

Podróżujący z bagażem

Jeśli podróżujesz po mieście z którymkolwiek plecaki, torebki lub jakikolwiek inny bagaż podręczny należy zapisać to na podłodze między nogami podczas podróży w pociągach będzie na bezpieczna strona.

 

Bezpieczeństwo dla kobiety

Kobiety mogą czuć się swobodnie podczas podróży pociągiem na całym Budapeszcie. Do centrum miasta jest dość bezpieczne dla dużego miasta i tak długo, jak ich używać podróżnych zdrowym rozsądkiem i nie podejmują niepotrzebne ryzyko tylko dlatego, że są na wakacjach, to mogą mieć pewność, że nie zaszkodzi przyjdzie do nich.

 

unikanie Pickpocketing

Turyści są najbardziej prawdopodobne, aby uzyskać odbiór wbita w zatłoczony obszary transportu publicznego, takich jak dworce kolejowe, w których mogą pojawić się inne drobne kradzieżą. Choć nie jest to powodem największych obaw gości powinni być świadomi i bądź czujny.

 

Poruszanie – Podróż pociągiem w Budapeszcie

Istnieje wiele różnych linii kolejowych w Budapeszcie i form podróży pociągiem duża część ich transportu publicznego, który oznacza, że ​​można dostać niemal wszędzie pociągiem. Pamiętaj, aby sprawdzić czasy i różne linie trzeba będzie podjąć, aby dostać się do miejsca docelowego. Możesz to znaleźć informacje dotyczące podróży online lub na stacji kolejowej. Możesz również Kup bilety na stacjach.

 

Get Yourself Karty Budapeszt podróżować pociągiem w Budapeszt

Gdy byłem w Budapeszcie na dzień lub dwa i mam orientację, pamiętaj, aby otrzymać kartę Budapest. Karta oferuje szereg dodatków, takich jak bezpłatny wstęp do niektórych muzea, wolny autobus/pociąg / tramwaj / woda podróży, i woda rejs.

 

Podróż pociągiem w Budapeszcie Day Trips

Istnieje szereg fantastyczne wycieczki wziąć wykonując podróżować pociągiem w Budapeszcie. Będą Cię do niektórych niesamowite miejsca docelowe i pokazać spektakularne krajobrazy po drodze. Pamiętaj, aby wykonać badania przed wyjazdem. Upewnij się, jak najlepiej wykorzystać swój czas w tym mieście.

 

piękne stacje

Budapeszt ma jedne z najstarszych i najbardziej piękne stacje kolejowe na Węgrzech. Pamiętaj, aby odwiedzić wschodni dworzec kolejowy (Stacja kolejowa na wschód) i Dworzec Zachodni (Dworca Zachodniego) i trzeba się do nich dostać przez podróżować pociągiem w Budapeszcie, gdy jesteś tam i objąć historię i spektakularną architekturę Budapeszt ma do zaoferowania.

 

Historia linii kolejowych

Linia M1 w Budapeszcie jest drugim najstarszym kolejka podziemna linia na świecie. To działa od 1894 i nawet wymienionych jako UNESCO Miejsce światowego dziedzictwa. Jest tak wiele historii w tym mieście i pociągi były używane od wieków i wciąż prowadzony sprawnie.

Budapeszt naprawdę ma to wszystko i to popularny turystyczny przeznaczenie. Dlaczego nie może być tak jak miejscowi i skorzystać z pociągów jako forma transportu publicznego? Nie będziesz rozczarowany!

 

Rezerwując bilet na pociąg w podróży do Europejskiego? Dlaczego nie wziąć 3 minut na naszej stronie, aby znaleźć najtańsze bilety dla swoich tras. Zaloguj się, aby nasze Zapisać stronę internetową Train Teraz. Bilety mogą być opłacone na wiele sposobów, wszystko, aby doświadczenie było jak najłatwiejsze.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F10-things-know-travel-by-train-in-budapest%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)