Czas czytania: 6 minuty
(Poprawiony: 04/11/2022)

Bez względu na długość podróż - czy to weekend plaża ucieczka lub trzytygodniowa wędrówka po Himalajach - trzeba będzie spakować worek dowolnej wielkości, i będziesz chciał wiedzieć, jak to zorganizować, na tym blogu skupimy się na Twoim bagażu podręcznym. Jest wiele do rozważenia przy ustalaniu, co przyniesie: typ i długość podróży, Twój plan, pogoda, wielkość bagażu, a wszelkie ograniczenia nakładane przez swój ciężar środek transportu. I tak wielu czynników, w grę, to jest łatwe do zbiorczego lub w opakowaniu, zwłaszcza jeśli czekali do ostatniej chwili. unikać overpacking, przekopywanie się przez swoje torby, i inne niedogodności podczas wsiadania z nimi do pociągu 10 wskazówki, jak zorganizować swój bagaż podręczny.

 

Jak organizować Bagaż podręczny Tip 1: Miej Dokumenty podróży Oddzielić

To jedna z najważniejszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o organizacji bagażu podręcznego. Trzymaj dokumenty podróży oddzielenia. Jest to nie tylko wygodna rzecz, ale także bezpieczna. Umieścić je w woreczku, który jest łatwy do usunięcia z bagażu podręcznym. W ten sposób nie trzeba kopać, kiedy trzeba paszport, bilety, lub pieniądze.

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

How To Organize Your Hand Luggage and Travel Documents

 

Zorganizuj swój Bagaż podręczny Tip 2: Zrób listę pakowania

Paszport? Czek. Szczoteczka do zębów? Czek. Krem do opalania? Dla spokoju ducha, że ​​masz Zasadniczych pokryty, zrobić sobie lista kontrolna podróży na kilka dni przed emocjami związanymi z podróżą!

Pociągi Amsterdam do Paryża

Pociągi Londyn do Paryża

Rotterdam Pociągi Paryż

Bruksela pociągów Paryżu

List of How To Organize Your Hand Luggage

 

Zorganizuj swój Bagaż podręczny Tip 3: uniknąć plam

Nie ma nic bardziej irytującego niż biorąc tyle czasu, aby wybrać to, co ubrania masz zamiar wziąć tylko znaleźć nie można z nich korzystać nawet! Nigdy nie ma tego problemu ponownie. Po pierwsze należy zawsze upewnić się, że światło kolorowe ubrania są pakowane na lewą stronę, i po drugie, trzymać hotelowych jednorazowe czepki pod prysznic i użyj ich do zakrycia podstawy butów.

Pociągi Kolonia do Mainz

Frankfurt do Pociągi Moguncja

Berlin Pociągi Moguncja

Bruksela pociągów Mainz

Avoid Clothing with Stains

 

Wskazówka 4: Rolka i próżniowe opakowanie

Aby zaoszczędzić miejsce i zatrzymać fałdowanie, toczyć swoje ubrania zamiast ich składanie, następnie umieścić je w workach próżniowych kompresji. Aby korzystać z tych worków, umieścić swoje ubrania, uszczelniania worka, następnie wycisnąć powietrze. To zostawię was z wiele więcej miejsca w walizce i zapobiegnie zagnieceniom.

Zurych pociągom Chur

Genewa pociągom Chur

Milan Pociągi Tirano

Pociągi Bergamo do Tirano

Roll And Vacuum Pack

 

Wskazówka 5: Bezpieczeństwo bagażu

Zablokować swoje torby i trzymać je zamknięte. Zabierz je ze sobą podczas korzystania z toalety. Jeśli nie jest to możliwe i czy podróżują samotnie, zabierz ze sobą wszystkie cenne przedmioty. Nigdy nie należy pozostawiać kamery, pieniądze, elektronika lub dokumenty przewozowe niestrzeżony.

Utrzymuj przedział zamknięty podczas snu, Jeśli to możliwe. Nie ufaj obcym. Nawet dobrze ubrany nieznajomy może okazać się złodziejem. Jeśli spanie w komorze z podróżnych nie wiem, należy spać na górze paska pieniędzy tak, że można zauważyć, jeśli ktoś stara się ją od ciebie.
Organize Your Hand Luggage in Safety

Wskazówka 6: Użyj Cubes opakowań

” Nie ma zbyt wiele, że czuję się jak zorganizowanej człowieka jak podzielenie moje rzeczy na kolorowych sześcianów. To jest tak wspaniałe wiedzieć dokładnie, gdzie wszystko, co przyniósł to jak najszybciej rozpakować Twoja walizka. Plus, możesz bardzo łatwo przenieść swoje kostki do pakowania do szuflad swojej hotelowej komody i natychmiast rozpakować się i być gotowym do pracy.” Richelle Szypulski, Starszy Associate Editor

Luksemburg pociągom Brukseli

Pociągi Antwerpia do Brukseli

Pociągi Bruksela Amsterdam

Paryż Pociągi Bruksela

Organize Your Hand Luggage in Packing Cubes

Wskazówka 7: Ograniczenia wielkości dla bagażu ręcznego

Podobny do samolotów, wiele pociągów mają ograniczenia dotyczące ilości i wielkości toreb, które są dopuszczone do przewozu na. Ogólnie, będzie można prowadzić cały swój bagaż, ale Twój przewoźnik kolejowy może wymagać od Ciebie sprawdzenia nadbagażu, jeśli przekracza on ograniczenia dotyczące rozmiaru lub wagi. Dla większości pociągów, można nosić na dwa worki na pokładzie pociągu, tak długo, jak każdy worek nie przekracza 50 lbs lub jest większy niż 28 x 22 x 14 cale. Małe i przedmioty osobiste, takie jak wyroby medyczne i lekarstwa, poduszki, koce, chłodnice, torby i torebki lub mniej niż 12 x 12 x 12 cale nie będzie liczony w kierunku prowadzić limitu bagażowego.

 

Wskazówka 8: Gadżety w ręku bagażu

Jak zazwyczaj zorganizować wszystkie swoje elektroniki, przewody, i te nieporęczne fragmenty, które zabierają ci wieki, aby kopać w bezpieczeństwie? Nadziać je podobnie jak reszta z nas? Dobrze, jeśli chcesz zorganizować swój bagaż podręczny, a następnie dostać się zapas worków ziplock. Ładowarka, ładowarka do kamery, Adaptery, słuchawki - podjąć dodatkowe worki plastikowe (te same należałoby użyć dla ręcznych płynów walizki) i wykorzystać je do przechowywania przedmiotów elektrycznych, rzeczy na podróż do domu (klucze do domu, bilet parkingowy, i kluczyki), Leki i inne akcesoria luźne.

Wenecja pociągom bolońskich

Florencja pociągom bolońskich

Rzym pociągom bolońskich

Milan Pociągi bolońskich

Gadgets In Hand Luggage

 

Wskazówka 9: Jak spakować Książki. Nie rób!

Czy jest to ekscytujący romans, porywający sci-fi, czy pies uszami przewodniki, pobierz go przed jazdą. Nawet jeśli w domu jesteś papieru, gdy będę umierać jak, zaoszczędź miejsce i wagę bagażu podręcznego, i nie rób liczyć na wifi aby przejść z powrotem do historii z plaży doskonale usytuowanej krześle, po prostu upewnij się, że znajduje się na wodoszczelność obejmuje urządzenia.

Berlin pociągom Rostock

Hamburg pociągom Rostock

Schwerin Pociągi do Rostock

Pociągi Wismar do Rostock

kindle

 

Wskazówka 10: Ułóż to wszystko

Jestem bardzo brudny. przyznaję. i chaotyczna! Ale to, co pomaga mi dostać moją głowę prosto, nawet kiedy pakować w ostatniej chwili, Jest mi trochę czasu, aby położyć wszystko, zanim każdy element przechodzi w mojej torbie. Grupowanie rzeczy razem na łóżku pomaga mi szybko zobaczyć jakie przedmioty nie ciągnąć ich wagi. Spodnie, które mogą być noszone tylko z jednej góry, albo że wymaga buty nie był już planuje się pakować? Powrót w szufladzie, ty idź! Wyraźne widzenie wszystkiego przed rozpoczęciem pracy pomaga mi też w logiczny sposób zmieścić rzeczy do torby. Dla mnie, Oznacza to, wychodząc z moich bulkiest przedmiotów, następnie cherry picking lekkich elementów do przywiązują do szczelin wokół nich, tworząc solidną warstwę bazową budować od.

Pociągi do Dusseldorf Monachium

Pociągi Drezno do Monachium

Pociągi Norymberga do Monachium

Bonn do Monachium Pociągi

jeans, shoes, watch and more

 

Mają te wskazówki pomogły Ci dowiedzieć się, jak zorganizować swój bagaż podręczny? Chcielibyśmy wiedzieć! Zarezerwować bilet na pociąg przez Zapisz pociąg i zatrzasnąć wybiera swojego bagażu podręcznego po użyciu tych wskazówek!

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “10 Wskazówki jak zorganizować swój Bagaż podręczny” na swojej stronie? można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-organize-hand-luggage%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)