Zamówienie Pociąg biletów TERAZ

Tanie bilety kolejowe Trenitalia i ceny podróży

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat Tanie bilety kolejowe Trenitalia oraz Ceny podróży Trenitalia i korzyści.

 

tematy: 1. Najważniejsze informacje o pociągach
2. O Trenitalii 3. Najważniejsze informacje, aby uzyskać tani bilet na pociąg Trenitalia
4. Ile kosztują bilety na Trenitalia 5. Trasy podróży: Dlaczego lepiej jest przyjmować Trenitalia, i nie podróżować samolotem
6. Jakie są różnice między standardową ekonomią, Premia, Business and Executive na Trenitalia 7. Czy jest abonament Trenitalia?
8. Jak długo przed odlotem Trenitalia przybyć 9. Jakie są rozkłady jazdy pociągów Trenitalia
10. Które stacje są obsługiwane przez Trenitalia 11. Często zadawane pytania dotyczące Trenitalii

 

Najważniejsze informacje o pociągach

  • Firma Trenitalia została uruchomiona 1 czerwca 2000.
  • w 2005, ten czerwona strzała 1000, Uruchomiono najszybszą linię kolejową Trenitalii. Prędkość, którą Frecciarossa 1000 dociera do 300 km na godzinę.
  • Główna międzynarodowa trasa kolejowa przebiega między Genewą a Mediolanem i trwa 4 godziny na pokładzie Trenitalii.
  • Trenitalia obsługuje pociągi dalekobieżne i połączenia oraz pociągi regionalne do dowolnego miejsca we Włoszech.

 

O Trenitalii

Szybki pociąg Trenitalia to usługa, która łączy północ na południe i wschód na zachód we Włoszech, a także we Włoszech ze Szwajcarią, Francja, Austria, i Niemcy.

ten pociągi trenitalia podróżują z prędkością do 3oo km na godzinę na szybkich liniach kolejowych.

Po prostu 3 godziny można podróżować z Mediolanu do Rzymu i z Mediolanu do Bolonii w 1 godzina.

Trenitalia high-speed train

Iść do Zapisz stronę główną pociągu lub użyj tego widgetu, aby wyszukać pociągi bilety na Trenitalia

Zapisz aplikację na iPhone'a

Zapisz aplikację Android Train

 

Zapisz pociąg

Pochodzenie

Miejsce docelowe

Data odjazdu

Data powrotu (Opcjonalny)

Dorosły (26-59):

Młodość (0-25):

Senior (60+):


 

Najważniejsze informacje, aby uzyskać tani bilet na pociąg Trenitalia

Liczba 1: Zarezerwuj bilety w Trenitalia z wyprzedzeniem, jak możesz

Bilety na Trenitalia są dostępne między 2 do 4 miesiące przed datą wyjazdu. Rezerwacja biletu Trenitalia z wyprzedzeniem gwarantuje otrzymanie najtańszych biletów, które są bardzo ograniczone. Ceny biletów kolejowych rosną w miarę zbliżania się do dnia podróży, więc aby zaoszczędź na zakupie biletu kolejowego, zamów jak najwięcej z góry.

Liczba 2: Podróżuj przez Trenitalia w okresach poza szczytem

Bilety na Trenitalia są tańsze poza godzinami szczytu, na początku tygodnia, oraz w ciągu dnia i w środku tygodnia wycieczki pociągiem (wtorek, środa, i czwartek) często oferują najtańsze ceny. Dla najlepszych cen, nie bierz pociągów Trenitalia wczesnym rankiem i wczesnym wieczorem w ciągu tygodnia (ze względu na wielu biznesmenów). Unikaj, jeśli to możliwe, pociągów Trenitalia w piątkowe i niedzielne wieczory (korzystne na weekendowe wypady) i podczas święta państwowe, a także podczas wakacji szkolnych ponieważ w tych przypadkach ceny biletów Trenitalia gwałtownie wzrosły.

Liczba 3: Zamów bilety na Trenitalia, kiedy będziesz pewien harmonogramu podróży

Usługa pociągów Trenitalia jest bardzo pożądana. Bilet kolejowy Trenitalia Base można wymienić i zmodyfikować bez ograniczeń, a bilet Economy Standard można zmienić tylko raz przed datą odjazdu pociągu. Nie możesz wymienić ani zwrócić innych biletów Trenitalia, ale są fora w Internecie, na których można sprzedać swój bilet Trenitalia z drugiej ręki. Zapisz rekomendację dla pociągu dla Podróże Trenitalia jest zarezerwować, gdy jesteś pewien swojego harmonogramu podróży.

Liczba 4: Kup bilety na Trenitalia w Save A Train

Save A Train ma największą ofertę biletów kolejowych w Europie i na świecie, znajdziemy najtańsze bilety na Trenitalia. Jesteśmy połączeni z wieloma przewoźnikami kolejowymi, a nasze algorytmy technologiczne zapewniają zawsze najtańszy bilet Trenitalia we Włoszech z kombinacjami innych operatorów pociągów do innych miejsc docelowych. Możemy również znaleźć alternatywy dla pociągów Trenitalia.

Bilety z Bari do Fasano

Bilety z Taranto do Fasano

Bilety Mediolan - Florencja

Bilety z Wenecji do Mediolanu

 

Ile kosztują bilety na Trenitalia?

Na przykład ceny biletów Trenitalia mogą zaczynać się od 21 euro w czasie promocji, ale mogą osiągnąć 97 euro w ostatniej chwili. Ceny biletów na Trenitalię zależą od wybranej klasy, a oto tabela podsumowująca średnie ceny za klasę dla Rzymu-Neapolu / Rzym – Mediolan / Mediolan – Wycieczki pociągiem po Florencji:

Bilet w jedną stronę Podróż w obie strony
Standard 21 € – 70 € 40 € – 130 €
Premia 42 € – 90 € 78 € – 172 €
Biznes 47 € – 97 € 90 € – 190 €

 

Bilety Mediolan - Neapol

Bilety z Florencji do Neapolu

Bilety z Wenecji do Neapolu

Bilety z Piza do Neapol

 

Trasy podróży: Dlaczego lepiej jest przyjmować Trenitalia, i nie podróżować samolotem?

1) Zaleta pociągów Trenitalia zaczyna się od tego, że możesz odjeżdżać i przyjeżdżać bezpośrednio do centrum miasta w każdym z miast, z których podróżujesz. Na pewno, jest to coś wyjątkowego dla pociągów, zwłaszcza jeśli podróżujesz pociągiem z Rzymu, Mediolan, Florencja, Genewa, lub Monako, jest to główna korzyść dla Trenitalii. Z uwagi na to, że wycieczka odbywa się bezpośrednio do centrum miasta, unikacie korków i nie ma nic gorszego niż utknięcie w korku na wakacjach.

Jeśli chodzi o bilety na pociąg Trenitalia cennik, ceny często się zmieniają. Niektóre promocje pozwalają uzyskać tanie bilety kolejowe, ale w ostatnich dniach przed wylotem, ceny rosną, więc jeśli lubisz płynne podróżowanie, Trenitalia jest dla Ciebie!

2) Podróż samolotem ma procedury bezpieczeństwa na lotnisku. Oznacza to, że musisz być przynajmniej 2 godziny przed planowanym odlotem. Z Trenitalią, musisz tylko przyjechać 30 kilka minut wcześniej. Również, musisz dojeżdżać na lotnisko z centrum miasta. Więc, jeśli policzysz cały czas podróży, Trenitalia zawsze wygrywa w całkowitym czasie podróży a także w cenie, jeśli obliczasz swój czas jako pieniądze.

3) Czasami ceny biletów Trenitalia są wyższe niż samolotem według wartości nominalnej biletu, ale porównanie powinno obejmować, ile kosztuje przejazd dowolnym środkiem transportu na lotnisko. Oprócz, w niektórych przypadkach, kiedy masz czas wolny podróż pociągami Trenitalia i wreszcie z Trenitalią, nie masz opłat za walizki.

4) W końcu, Samoloty są jednym z powodów zanieczyszczenia powietrza, na poziomie porównania, Pociągi Trenitalia są dużo bardziej przyjazny dla środowiska, a jeśli porównasz samolot do podróży pociągiem, podróż pociągiem jest 20 razy mniejsza w porównaniu z samolotami.

Bilety z Mediolanu do Genui

Bilety z Rzymu do Genui

Bilety z Florencji do Genui

Bilety z Wenecji do Genui

 

Jakie są różnice między standardową ekonomią, Premia, Biznes, i wykonawczy w Trenitalia?

Trenitalia oferuje kilka usług klasy biletów kolejowych, które są zbudowane na każdy budżet i rodzaj podróżnego, czy jesteś podróżującym w interesach, wolny czas, lub obie.

Główną różnicą między klasami biletów kolejowych Trenitalia jest brak elastyczności modyfikacji biletów, ceny, I usług. Ponadto, standardowy bilet kolejowy Economy to najtańszy i najbardziej elastyczny sposób podróżowania po Włoszech.

Bilety Standard Economy Trenitalia:

Trenitalia Standardowy bilet kolejowy Economy jest najtańszą ze wszystkich taryf Trenitalia. Najlepiej zarezerwować ten bilet kolejowy z wyprzedzeniem, ponieważ bilety bazowe są niskie – szybko się sprzedają. Podróżni posiadający standardowy bilet kolejowy mogą zabrać walizki mieszczące się w bagażniku, bezpłatnie i mogą anulować bilet kolejowy przed wyjazdem i otrzymać częściowy zwrot pieniędzy (opłata za potrącenie w wysokości 20%).

Bilety Economy Premium Trenitalia:

Ta klasa biletów kolejowych jest droższa niż standardowy typ biletu Trenitalia, ten Bilet Economy Trenitalia Premium oferuje dodatkowe usługi. Ten rodzaj biletu kolejowego jest dostępny w szybkich pociągach Trenitalia i umożliwia zmianę godziny i daty tylko raz przed datą odjazdu.

Oprócz zalet standardowych biletów kolejowych, Bilety Trenitalia Economy Premium oferują ładniejsze miejsca z większą przestrzenią na nogi i rozkładanymi siedzeniami na długich trasach. Ponad wszystko, do wyboru są trzy menu z jedzeniem i lekki posiłek i napoje zostaną podane na miejsce w pociągach Trenitalia.

Bilety biznesowe Treintalia:

ten Bilet biznesowy Trenitalia kupujący mogą jednak cieszyć się wszystkimi zaletami, o których pisaliśmy powyżej, pasażerowie Trenitalia Business Premier korzystają z wielu toreb bagażowych, wygodne ergonomiczne skórzane siedzenia, rozszerzona przestrzeń na nogi, oraz trzy menu do wyboru. co więcej, masz ściany zapewniające prywatność i cichy obszar w wyznaczonych obszarach biznesowych w pociągach Trenitalia.

Bilety Executive Treintalia:

ten Bilet Executive Trenitalia kupujący mogą cieszyć się wszystkimi wymienionymi wyżej zaletami oraz szerszymi ergonomicznymi, rozkładanymi skórzanymi siedzeniami, aby pochylić głowy i wygodnie cieszyć się widokiem Włoch.

 

Czy istnieje podrozdział Trenitalia?cja?

Jest przepustka do Włoch, ale jest to zalecane tylko jako tania opcja, jeśli planujesz przejechać pociąg 14 dni, abonament umożliwia zwiedzanie Włoch pociągiem ze specjalnymi biletami. Są 3 dostępne poziomy zaliczenia: Łatwo, Komfort, i Executive, możesz wybrać liczbę przejazdów w zakresie od 3 do 10 i wybierz typ pociągu od szybkiego Frecce do Intercity i EuroCity.

Karnet jest dostępny w formie papierowej i musi zostać aktywowany w ciągu 11 miesięcy od dnia zakupu.

 

Jak długo przed odlotem Trenitalia przybyć?

Dostać swój pociąg Trenitalia i być na czas, kolej zaleca przynajmniej przybycie 30 kilka minut przed odjazdem pociągu. Rzeczywiście, my w Save A Train, uważaj, że to wystarczająco dużo czasu, możesz także cieszyć się sklepami i zdobyć te przedmioty, których potrzebujesz podróż pociągiem powinna być jak najbardziej płynna.

 

Trenitalia tickets

 

Bilety z Mediolanu do Rzymu

Bilety z Florencji do Rzymu

Bilety z Pizy do Rzymu

Bilety z Neapolu do Rzymu

 

Jakie są rozkłady jazdy pociągów Trenitalia?

To trudne pytanie, ale takie, na które Save A Train może odpowiedzieć w czasie rzeczywistym. W szczegółach przejdź do naszej strony głównej, wpisz pochodzenie i miejsce docelowe we Włoszech, i możesz znaleźć najdokładniejsze Rozkłady jazdy pociągów tam są. Pociągi Trenitalia kursują już tak wcześnie 6 am do 11 wieczorem z Mediolanu do Bolonii, wyjaśnienie, że większość pociągów Trenitalia kursuje do późnego wieczora, a pociąg odjeżdża mniej więcej co pół godziny.

Bilety z Mediolanu do Wenecji

Bilety z Padwy do Wenecji

Bilety z Bolonii do Wenecji

Bilety z Rzymu do Wenecji

 

Które stacje są obsługiwane przez Trenitalia?

Trenitalia obejmuje całe Włochy, Jednakże, główne stacje krajowe to Mediolan, Rzym, Wenecja, Neapol, Turyn, Bolonia, Genewa, Florencja, i Verona. Są 11 stacje międzynarodowe: 5 Dworce kolejowe Trenitalia w Szwajcarii i 6 stacje we Francji i kilka w Austrii, Niemczech i Chorwacji. Oczywiście można było wygodnie i szybko podróżować po pięknej Europie i podziwiać włoskie widoki, niczego nie przegapiąc!

Główny dworzec kolejowy w Mediolanie znajduje się w najbardziej ruchliwym miejscu Piazza Duca d'Aosta. Dworzec kolejowy jest imponujący architektonicznie i otoczony wieżowcami. Więc czekając na wejście do pociągu Trenitalia, możesz spacerować i podziwiać cudowne rzeźby.

Rzym Termini jest jednym z największych dworców kolejowych w Europie. Znajduje się naprzeciwko łaźni Dioklecjana w starożytnym Rzymie. Wejście do terminala znajduje się od Piazza dei Cinquecento. Są 29 perony w terminalu, a biuro biletów kolejowych Trenitalii znajduje się w holu stacji.

Stacja kolejowa we Florencji, Santa Maria Novella, znajduje się w odległości krótkiego spaceru od katedry i głównych atrakcji Starego Miasta we Florencji. Nazwa stacji pochodzi od kościoła Santa Maria Novella po drugiej stronie jego wejścia. Więc, z łatwością można ukraść kilka pięknych chwil na Starym Mieście, zanim przejdziesz dalej kolejna przygoda we Włoszech.

Terminal w Neapolu znajduje się na wschód od Starego Miasta. Jeśli planujesz coś zrobić jednodniowe wycieczki z Neapolu do Pompei lub Sorrento, wtedy na pewno zatrzymasz się na stacji kolejowej w Neapolu na podróż pociągiem.

Jeśli nie masz pewności, który dworzec kolejowy wybrać w odwiedzanym mieście, zrobiliśmy na naszej stronie Wszystkie stacje do większości dużych miast, więc nasz algorytm wybierze dla ciebie odpowiednią stację, z której odjedziesz i do której przyjedziesz.

 

Często zadawane pytania dotyczące Trenitalii

Co powinienem zabrać ze sobą do Trenitalii?

Równie ważne jest zabranie się na wycieczkę Trenitalia. Oprócz tego upewnij się, że masz przy sobie lub wydrukowany dokument podróżny Trenitalia, a ważny paszport jest koniecznością i zawsze dobrze jest mieć ubezpieczenie podróżne.

Jaka firma jest właścicielem Trenitalii?

Trenitalia jest własnością rządu włoskiego i jest częścią FS Italiane Group.

Trenitalia Często zadawane pytania na temat Gdzie mogę iść z Trenitalia?

Regionalny, metropolita, i pociągi międzynarodowe, Pociągi Trenitalia mogą zabrać Cię w dowolne miejsce we Włoszech oraz do wybranych krajów graniczących z Włochami. Na przykład, szybkimi pociągami Trenitalia możesz podróżować do Francji i Szwajcarii.

Jakie są procedury wejścia na pokład dla Trenitalii?

Rezerwacja biletów kolejowych i wejście na pokład Trenitalia nigdy nie było łatwiejsze. Możesz łatwo kupić bilet Trenitalia w ostatniej chwili online i do 1 godzinę przed odjazdem pociągu. Do wejścia na pokład, wystarczy paszport, a także przedstawić kod PNR (6-kod cyfrowy). Wyjaśnić, kod PNR zostanie wysłany w wiadomości e-mail z potwierdzeniem rezerwacji wraz z biletem elektronicznym. Nie musisz wcześniej drukować biletu kolejowego, ponieważ jest on dostępny na Twoim telefonie komórkowym i dołączony do e-maila z potwierdzeniem, a kontroler pociągu może również zweryfikować bilet według nazwy w najgorszym przypadku.

Jakie usługi na Trenitalia?

W pociągach Trenitalia znajduje się wyznaczony bar-kawiarnia, w którym serwowane są napoje i lekkie posiłki. Menu obejmuje kanapki, chipsy czekoladowe, przekąski, tabliczki czekolady, Kawa, gorąca czekolada, i herbaty, a następnie możesz zjeść i wypić w tym wagonie restauracyjnym lub zabrać to, co kupiłeś. Jeśli podróżujesz w interesach, Premia, lub Pierwsza klasa możesz wybrać darmowego powitalnego drinka z opcji 9 dostępne napoje i słodkie, cząber, lub przekąska bezglutenowa. We wszystkich pociągach Trenitalia, obok siedzenia znajdują się gniazda zasilania.

Najczęściej zadawane pytania na temat Trenitalii – Czy muszę wcześniej zarezerwować miejsce w Trenitalii??

Kiedy rezerwujesz bilet na Trenitalię, miejsce jest przydzielane automatycznie i nie możesz zarezerwować miejsca specjalnego podczas dokonywania rezerwacji. Jeśli w pociągu są wolne miejsca, możesz się poruszać, zmienić miejsca, i mieć inną przestrzeń.

Czy w Trenitalii jest internet WiFi??

Przy zakupie biletów Trenitalia z góry, możesz się cieszyć Darmowy bezprzewodowy internet we wszystkich pociągach i klasach Trenitalia frecciarossa.

 

Trenitalia tickets

 

Konkludując, jeśli dotarłeś tak daleko, wiesz wszystko, co musisz wiedzieć o pociągach Trenitalia i jesteś gotowy kupić bilet na pociąg Trenitalia SaveATtrain.com.

 

Dla tych przewoźników mamy bilety kolejowe:

DSB Denmark

Duński DSB

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgia

intercity trains

Pociągi Intercity

SJ Sweden Trains

SJ Szwecja

NS International Cross border trains

NS International Holandia

OBB Austria logo

OBB Austria

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norwegia

Switzerland Sbb railway

SBB Szwajcaria

CFL Luxembourg local trains

CFL Luksemburg

Thello Italy <> France cross border railway

pogłębia

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Niemcy

European night trains by city night line

Pociągi nocne

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Niemcy

Czech Republic official Mav railway operator

Mav Czech

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

logo Eurail

Eurail

 

Czy chcesz osadzić tę stronę w swojej witrynie?? Kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-trenitalia%2F%0A%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML), Lub możesz po prostu link bezpośrednio do tej strony.

copyright © 2021 - Zapisz pociąg, Amsterdam, Holandia
Nie należy pozostawiać bez obecności - Dostać kupony i Newsy !